Zenjov alustas hooaega kiire väravaga Vassiljevi klubi vastu (Vassiljev lõi penalti üle) (1)

Krakowi Cracovia ründaja Sergei Zenjov lõi Poola kõrgliiga avavoorus Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piasti vastu juba 13. minutil värava.

Zenjov ennetas vasakult äärelt antud tsenderduse järel värava ees puurivahti ning lükkas palli postist sisse.

Juba järgmisel minutil Piast viigistas, kui Vassiljev jooksis kavalalt madalast tsenderdusest üle, jättes palli Gerard Badiale, kes skooris.

76. minutil kõmmutas Vassiljev penalti üle värava. Kohtumine lõppeski 1:1 viigiga, mõlemad Eesti koondislased tegid täismängu.

Mõlemad teenisid ka kollase kaardi. Vassiljev sai hoiatuse juba seitsmendal minutil müüris käega karistuslöögi blokeerimise eest ja Zenjov üleajal kohtunikuga vaidlemise eest.