VAATA JÄRELE: vigade paranduse teinud Levadia võim käis Transist üle (0)

Kolme päeva eest Levadialt viigipunkti kätte saanud Narva Trans ei suutnud kodus sama korrata, vaid pidi Premium liiga suveräänsele liidrile 0:2 alla vanduma.

Skoori avas 17. minutil Mihkel Ainsalu, kes jõudis Aleksei Matrossovi tõrje järel esimesena värava ees lahtise pallini. 31. minutil lisas teise tabamuse Aleksandr Zakarljuka ning ülejäänud tunniajase mängu jooksul kontrollis Levadia asjade käiku kindlalt.

Liigatabelis edestatakse pühapäevaste mängude eel lähimat jälitajat Nõmme Kaljut 13 punktiga. Trans jätkab viiendal kohal, kuid andis kaotusega kuuendal real olevale Tartu Tammekale võimaluse vahe minimaalseks vähendada.