12-minutiline mängupäev viis Kuressaare järgmisesse ringi (0)

Sander Laht. Foto: Allan Mehik

Eile lisaajale läinud ja 108. minutil elektri kadumise tõttu pooleli jäänud karikamäng lõppes täna FC Kuressaare (Premium liiga) 3:2 võiduga FCI Tallinna (II liiga) üle.

Eile hilisõhtul läksid meeskonnad laiali seisul 2:2. Täna piisas Kuressaarele 12-minutilisest mängupäevast, et penaltiseeriat vältida ja 1/16-finaali pääseda. Värava lõi eelviimasel minutil 20 meetrilt Sander Laht.

"Ikkagi võib poisse õnnitleda," märkis Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski klubi kodulehele. "Saime hea mängu, mis näitas, et karikasarjas ei saa mitte kuidagi vastast alahinnata, kuigi ma seda oma meestel ka ei näinud. Pingutada tuleb siiski alati maksimaalselt. Samas nägime, et kui sellise pühendumisega jätkame, võime sarjas kaugele jõuda."

Evald Tipneri 1/16-finaalis kohtub Kuressaare võõrsil Tartu Welcoga (Esiliiga B).