Äike katkestas Kohtla-Järve ja Levadia mängu, Florale teine võit (0)

Päikesepaistet jagub tänavu Kohtla-Järvele vähevõitu nii otseses kui ka kaudses tähenduses. Foto: Raido Kull

Esiliiga 4. vooru kohtumine Kohtla-Järve JK Järve ja FCI Levadia U21 meeskonna vahel tuli avapoolaja keskel korraks pooleli jätta, sest äikesetorm muutus mängijatele ohtlikuks.

Kohtunik Tomi Rahula katkestas mängu 22. minutil Levadia meeskonna 1:0 eduseisul. Jätkati seitse minutit hiljem, ent järgmine värav lasi end oodata lõpuminutiteni. Anton Krutogolovi tabamusele lisas vahetusest mängu sekkunud Casper Nicolas Lugtmeijer 87. minutil teisegi täpse löögi ja Levadia sai neljandas voorus tabelisse esimesed punktid. Kohtla-Järve on endiselt punktita ja hooaja alguses neile määratud kolme miinuspunkti peal.

Teise võidu kirjutas tabelisse FC Flora U21, kes alistas võõrsil samuti 2:0 Tartu Tammeka U21 meeskonna. Skoori avas 55. minutil Daniel Fedotov ning kolm punkti vormistas pisut enne mänguaja täistiksumist Andreas Kiivit. Flora on seitsme punktiga tabelis neljas, Tammeka jääb neist maha punkti ja koha võrra.

Esialgsed protokollid:

8. juunil kell 19.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil

Kohtla-Järve JK Järve - FCI Levadia U21 0:2 (0:1)
8. Anton Krutogolov, 87. Casper Nicolas Lugtmeijer

Hoiatused: 43. Gleb Pevtsov, 44. Roman Svidovitš, 50. Maksim Ristimägi, 53. Danila Tsõgankov, 75. Jevgeni Orehhov, 90. Roman Travkin - 38. Anton Krutogolov, 48. Daniil Petrunin, 63. Artjom Komlov
Mänguolud: +17, vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras. 22. minutil katkestati mäng 7 minutiks seoses äikesega
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Anni Rahula, Igor Kübarsepp

Järve: Roman Travkin, Roman Svidovitš (67. Jevgeni Orehhov), Erik Kruglov, Gleb Pevtsov, Karmo Paju, Danila Tsõgankov (78. Ilja Žukov), Emmanuel Gurtskaia, Viktor Aksjonov, Viktor Fjodorov (67. Aleksandr Sojunen), Maksim Ristimägi, Aleksandr Makarov.
Varus: Viktor Gussev, Jevgeni Orehhov, Aleksandr Sojunen, Ivan Abašin, Ilja Žukov.

Levadia: Aleksandr Kraizmer, Andres Järve (46. Egert Pootsik), Igor Morozov (83. Artur Voilenko), Moorits Veering, Andrei Grigorjev, Sergei Paništšev, Daniil Petrunin, Artjom Komlov (78. Casper Nicolas Lugtmeijer), Igor Sokolov, Anton Krutogolov, Nikita Dronov (46. Erik Utgof).
Varus: Armands Aparins, Erik Utgof, Artur Voilenko, Casper Nicolas Lugtmeijer, Egert Pootsik.