VAATA JÄRELE: Penalti luhta lasknud Vaprus lubas PJK-l lõpuminutil viigistada (3)

Esiliiga neljandas voorus tegid linnarivaalid Pärnu Vaprus ja Pärnu Jalgpalliklubi 1:1 viigi.

Vaprus asus 63. minutil Magnus Villota tabamusest juhtima ja omas veel mitut head võimalust edu kasvatada. 72. minutil keerutas Enrico Veensalu karistuslöögi posti ning 78. minutil sai Kristen Saarts  proovida penaltit. Keskele suunatud pehmevõitu löögi tõrjus aga jalgadega PJK väravavaht Kaupo Koort.

Vapruse lohakus ei jäänud karistuseta, sest 90. minutil võttis Risto Pärnati kauglöök rikošeti ja maandus kaarega täpselt väravalati alla, jätmata Hendrik Vainule tõrjeks vähimatki võimalust. Selle skooriga mäng ka lõppes.

Vaprus jätkab 8 punktiga kolmandal tabelireal, liidrist Maardu Linnameeskonnast punkti kaugusel. PJK-le annavad viis kogutud punkti seitsmenda tabelikoha.