Cosmos võttis kahest suurest mängust esimeses minimaalse võidu (1)

Erik Grigorjev. Foto: Brit Maria Tael

Saalijalgpalli meistriliiga keskses mängus läksid vastamisi tabeliliider Cosmos ja liiderduost punkti kaugusel olnud Viimsi Smsraha.

Kuigi avavärava lõi Viimsi mängija Aleksei Titenok, võttis seejärel initsiatiivi endale Cosmos, kes asus 4:1 juhtima.

36. minutiks oli võõrustajate edu 7:3 ja kuigi Viimsi muutis 110 pealtvaataja ees toimunud mängus lõpu põnevaks, jättis Cosmos 7:6 lõppskooriga punktid koju. Neli väravat lõi Cosmose kasuks Erk Grigorjev.

Cosmose edu Viimsi ees on seega nüüd neli punkti. Tiitlikaitsja kõrvale võib homme tõusta Augur Enemat, kes kohtub võõrsil Narva SK Ganzaga. Juba kolmapäeval lähevad Augur ja Cosmos omavahel Kristiine Spordihallis vastamisi.

Ülejäänud kahes tänases mängus olid Ida-Virumaa meeskonnad üle tartlastest. Narva United oli veel paar minutit enne mängu lõppu Tartu Ravensi vastu kaotusseisus, kuid võttis lõpuks dramaatilise võidu. Sillamäe Silmet oli kindlalt üle tabeli punasest laternast Tartu Maksimumist.