Elva astus teist aastat järjest karika poolfinaali (video!) (0)

FC Elva pääses teist aastat järjest Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaali, kui alistas koduväljakul Kohtla-Järve Järve duubelmeeskonna 3:1.

Pärast mitut head väravavõimalust läks Elva juhtima 25. minutil. Tarvo Timm tõstis palli külaliste kaitseliini taha, kus Kristo Kolesnitšenko ühe puutega skooris.

81. minutil lõi vahetusmees Veiko Maidla Elva teise värava. 88. minutil muutis Järve seisu natukeseks ajaks põnevaks, kui skoori tegi Artur Salmus.

Üleajal käis pall korra Elva latis, aga Ivan Abašini omavärav tegi hiljem asjad lõplikult selgeks.