Hoog ei rauge! Sappinen skooris Hollandis taas (vaata videot!) (11)

22-aastane FC Florale kuuluv ründaja Rauno Sappinen on jätkamas oma imelist laenuperioodi Hollandi esiliigas Den Boschis, kui kuuendas voorus lõi ta juba kolmanda värava.

Augustis Den Boschiga hooaja lõpuni kehtiva laenulepingu sõlminud Sappinen skooris oma debüütmängus ja oli täpne ka teises voorus. Eelmises kolmes kohtumises jäi ta saagiks üks väravasööt. Täna kohtuti koduväljakul Frank Liivaku kasvatajaklubi Almere Cityga ning nüüd naasis ründaja väravasoonele.

Den Boschi jaoks algas mäng halvasti, kui juba kaheksandal minutil teenis keskkaitsja Sam Kersten oma karistusalas vastaste ründaja kukutamise eest punase kaardi. Järgnenud penaltist läks Almere juhtima. Ent juba 18. minutil mängis Danny Verbeek Sappineni vastamisi Almere väravavahi Timo Platteliga ning eestlane lõi palli külmavereliselt vasakusse ülesse nurka, teatas Den Bosch sotsiaalmeedias.

Ülekaalus mängimine töötas ajapikku aga Almere kasuks. 65. minutil lõid külalised 2:1, 77. minutil 3:1 ning kaks minutit enne normaalaja lõppu koguni 4:1. Sappinen vahetati 2451 pealtvaataja ees puhkama 69. minutil.

Almere kerkis võiduga tabelis neljandaks, Den Bosch langes 13. kohale. Võistkondadel on koos vastavalt 13 ja seitse punkti.