Kaks mängu, kolm punast, üksteist väravat (0)

Foto: Brit Maria TaelEsmaspäevaõhtustes Premium liiga 18. vooru mängudes sai näha jalgpalli igale maitsele, kui Tallinna Flora alistas Tallinna Kalevi 4:2 ja Sillamäe Kalev Narva Transi 3:2.

Tallinnas kulgesid Kalevi ja Flora heitluse esimesed 50 minutit igati oodatult: Sander Posti ja Irakli Logua väravatest asusid külalised 3:0 eduseisu.

Järgneva paari minutiga tuli aga Kalev mängu tagasi, kui Maksim Paponov realiseeris Stefan Tripkovici teenitud penalti ja Risto Kägo samuti palli Stanislav Pedõki selja taha saatis.

Tripkovici teine kollane ja punane kaart 67. minutil raskendasid Kalevi üritust, kuid võitlus jätkus ja 85. minutil saadeti platsilt ära ka Flora kaitsja Nikita Baranov.

Viigiväravat aga ei tulnud ja lisaminutitel otsustas hoopis Albert Prosa lõplikult mängu saatuse.

Samal ajal Sillamäel toimunud Ida-Virumaa derbi käekiri oli sarnane. Poolajaks asus sealne Kalev Vjatšeslav Zahovaiko ja Jevgeni Kabajevi väravatest 2:0 eduseisu, kuid teise poolaja alguses lasti Transil Albert Taari kahest väravast mängu tagasi tulla.

Ka seal jäi teisel poolajal ärganu siiski lõpuks tühjade kätega, kui Kabajevi teine värav 76. minutil Sillamäele 3:2 võidu andis. Kaheksa minutit hiljem nägi aga Transi uusim täiendus Denis Mukhametdinov samuti punast kaarti.