Kannatlikule Monacole on paistmas dividendid (0)

Veel septembri keskpaigas sügavas väljalangemistsoonis virelenud ning hooaja esimese võidu alles  seitsmendas voorus saanud Monaco jäi peatreener Leonardo Jardimile truuks ning võib oma otsusega seni igati rahule jääda.

Pärast seda, kui 24. septembril Nice'i vastu kauaoodatud võit võeti, on järgmisest üheksast mängust võetud maksimumpunktid kuues.

Laupäevane 3:0 võit Amiens' üle tõstis nad küll tabelis alles 11. kohale, kuid tabeliseis on ülitihe ja kolmandal kohal paiknevast Lille'ist jäädakse vaid nelja punkti kaugusele. Tabeliseisu tihedust ilmestab eredalt fakt, et kaks vooru tagasi ise kolmandat kohta hoidnud Angers leiab end nüüd hoopis Monaco seljatagant 12. tabelirealt.

Tiitlikaitsja PSG olukord tõotas veidi vähem pingevabamaks minna, kui nad jäid Leandro Paredesi 41. minuti omaväravast kaotusseisu Montpellier' vastu. Mängu võtmemoment oli 72. minutil, mil võõrustajate kaitsja Pedro Mendes punase kaardi sai. Üheksa minutit hiljem oli PSG ees 3:1 ning vahe ühe mängu enam pidanud Marseille'ga püsib viis silma.

Marseille ise jätkas Andre Villas-Boasi juhendamisel ilusat hooaega pühapäeva õhtul, mil Bordeaux' vastu mängiti 0:1 kaotusseis sarnaselt pealinlastele 3:1 võiduks, millega pikendati oma võiduseeriat kuuele kohtumisele.

Lille - Brest 1:0 (1:0)