Kas ainuliidriks tõuseb Tammeka või Trans? (3)

Meistriliiga kolmas voor algab seal, kus esimenegi - Tartu Sepa staadionil. Tammeka võõrustab seal seekord Narva Transi.

Nii Tammeka kui ka Trans alustasid liigahooaega suurepäraselt: tartlased alistasid kodus tiitlikaitsja FCI Tallinna 2:0, narvalased purustasid võõrsil Paide Linnameeskonna 5:1.

Teises voorus lõid mõlemad meeskonnad neljandal lisaminutil värava, kuid kokkuvõttes ei saavutanud kumbki soovitud tulemust: Tammeka viigistas Pärnu Vaprusega 1:1, Trans kaotas FCI-le 1:2.

Tänase mängu võitja tõuseb vähemalt kuni laupäevaste matšideni tabeli ainuliidriks.

Tammeka üks peatreeneritest Mario Hansi: "Narva Trans on kaitses hästi organiseeritud ja võrreldes Pärnuga on Narva kindlasti meeskond, kes viib rohkem mängijaid rünnakule. Hea tulemuse saab tuua ainult kiire mõtlemine ja ennastsalgav tegutsemine nii rünnakul kui ka kaitses."

Ründaja Erki Mõttus: "Pärnu mäng oli väga hea õppetund - me ei saa loota head tulemust, kui me pole esimesest minutist mängus sees. Oleme võistkonnaga omad korrektuurid teinud, et võit koju jätta! Anname endast kõik, et publik näeks sama vinget lahingut nagu oli seda FCI vastu! Ootan kõiki fänne reedel kell 19.30 Sepa Jalgpallikeskusesse!"

Transi peatreener Adjam Kuzjajev: "Järgmine mäng on võõrsil. Tammeka koosseis on noorenenud ja nende klubist lahkus legendaarne Kristjan Tiirik. Tiirik on väga hea mängija, kuid asendamatuid inimesi ei ole. Tammeka oskab võidelda ning meid ootab ees raske lahing. Nagu olen juba öelnud, saame võita ainult siis, kui kõik poisid annavad endast maksimumi. Muidugi pöörame tähelepanu eelmises voorus tehtud vigadele ning proovime keskenduda täielikult mängule."

Väravavaht Aleksei Matrossov: "Usun, et oleme võimelised Tartus võitma. Meeskond on heas vaimus ning reedel mängime ainult võidule! Hetkel valmistame põhjalikult ette mänguks Tammeka vastu. Katsume jälgida treeneri juhiseid ja teeme oma tööd. Arvan, et suudame tagasi võidulainele minna ja mäng Tartus näitab, kui varsti saame seda teha."

Piletiinfo: Täispilet maksab 4 eurot, sooduspilet (üli)õpilastele ja pensionäridele 2 eurot. Facebooki üritusel osalejad pääsevad sisse 2 euroga. Alla 14-aastastele lastele ja Tammeka noormängijatele on mäng tasuta.

17. märtsil kell 19.30 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul (Sepa 15a, Tartu)

Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Marto Kiisk
Neljas kohtunik: Tomi Rahula

Eeldatavad algkoosseisud:

Tammeka vs Trans - Premium liiga - 17th March 2017 - Football tactics and formations

25.04. vs Flora (v)

(k) - kodus; (v) - võõrsil; võ - võidud; vi - viigid; ka - kaotused; vv - väravate vahe.

Triobeti koefitsiendid:

Tammeka võit - 2,70
Viik - 3,60
Transi võit - 2,16

Huvitavaid fakte:

• Tammeka ja Trans tegid hooajaeelsel halliturniiril 0:0 viigi. Tammeka poolkaitsja Tauno Tekko sai 35. minutil punase kaardi.
  • Eelmise hooaja esimeses omavahelises liigamängus tegid Tammeka ja Trans 2:2 viigi. Ülejäänud mängud võitis Trans skooridega 4:1, 2:0 ja 4:2.
  • Kokkuvõttes on Trans võitnud 48 omavahelisest meistriliiga mängust 31 ja Tammeka 10. Viiki on lepitud 7 korda ning väravate vahe on Transi kasuks 114:48.
  • Tammeka ja Trans kogusid eelmisel hooajal meistriliigas täpselt sama palju punkte (41).
  • Transi ründaja Dmitri Kovb on löönud tänavu meistriliigas kõige rohkem väravaid - 3.
  • Tammekal oli eelmises voorus suurim pallivaldamisprotsent - 72. Transi vastav näitaja oli 44.
  • Tammeka poolkaitsja Sander Kapper teenis eelmises voorus kõige rohkem vigu - 8.
  • Tammeka kaitsja Andre Paju andis kõige rohkem täpseid sööte - 95.
  • Tammeka poolkaitsja Kaspar Paur tegi kõige rohkem edukaid triblinguid - 10.