Klavan kuulus kaotusmängus Cagliari algkoosseisu, aga vahetati teisel poolajal välja (lisatud kõik tulemused) (0)

Ragnar Klavan. Foto: Scanpix / Alessandro Tocco / LaPresse / ZUMA Press

Eesti keskkaitsja Ragnar Klavani koduklubi Cagliari sai Itaalia kõrgliigas järjekordse kaotuse, kui kodumurul jäädi 0:2 alla Hellas Veronale. Klavan kuulus algkoosseisu, sai 25. minutil kollase kaardi ja vahetati 61. minutil välja.

Cagliari kolmemehelise keskkaitseliini moodustasid Klavan, Diego Godin ja Daniele Rugani. Ülejäänud mängijad algkoosseisus olid Alessio Cragno, Charalampos Lykogiannis, Nahitan Nandez, Radja Nainggolan, Alfred Duncan, Gabriele Zappa, Joao Pedro ja Alberto Cerri.

Hellas Verona oli domineerivam pool ja haaras juhtohjad 54. minutil, kui Antonin Barak säras kauglöögiga. Cagliari tegi 61. minutil kolm vahetust ja lahkus ka Klavan, sest eestlane oli ainus keskkaitsja, kellel oli kollane kaart all. Kodumeeskond läks neljamehelisele kaitseliinile üle ja keskkaitsesse jäid Godin ja Rugani. Cagliari ei suutnud kaotusseisust välja rabeleda, hoopis külalised lõid üheksandal üleminutil teise, kui üks-üks olukorra realiseeris Kevin Lasagna.

Cagliari heitleb liigasse püsimajäämise nimel, olles 22 punktiga 18. kohal. Eesolev Torino on pidanud kaks mängu vähem ja teeninud punkti rohkem. Kolmemängulise kaotuste seeria lõpetanud Hellas Verona asub 41 punktiga kaheksandal kohal.

Lisaks Hellas Veronale teenisid kell 16 alanud mängudes võidupunktid Atalanta, Rooma Lazio ja Napoli, kes kõik heitlevad eurosarja pääsu nimel. Lazio lõpetas kohtumise üheksakesi, sest üleminutitel eemaldati Manuel Lazzari ja Joaquin Correa, aga Spezia alistati 2:1. Napoli sai seitsmeväravalises lahingus 4:3 võidu Crotone vastu ja Atalanta oli 3:2 parem Udinesest.

Benevento ja Parma, Genoa ja Fiorentina ning Sassuolo ja Roma leppisid viiki.

Cagliari - Hellas Verona 0:2 (0:0)