Pärnu ja Infonet said minimaalse võidu (0)
Meistriliiga 22. vooru esimestes mängudes teenisid minimaalse võidu Pärnu Linnameeskond ja Tallinna Infonet.
Mitteametlikud protokollid:
5. augustil kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil
Pärnu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas 2:1 (1:0)
24. Kristen Saarts, 70. Rando Leokin - 88. Alari Aunapuu
Hoiatused: 33. Jako Kanter - 52. Mihkel Gull, 89. Kaarel Saar
Mänguolud: +21, pilves kergelt vihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 490
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Artur Telling
Neljas kohtunik: Egerd Pajustik
Lisakohtunikud: Siim Rinken, Marko Liiva
Pärnu: Kristjan Tamme, Marco Lukka, Karl Palatu, Magnus Villota, Jako Kanter (71. Martin Mägi), Martin Vunk, Toomas Pent, Rando Leokin (90+3. Raido Leokin), Greger Könninge, Kristen Saarts, Kristian Lenk (57. Rauno Tutk).
Varus: Joel Vabrit, Joosep Sarapuu, Martin Mägi, Rauno Tutk, Raido Leokin, Henri Hanson, Taavi Laurits.
Tarvas: Sander Susi, Elar Tovstik (84. Aleksei Larin), Jaanus Kaasik, Kaarel Saar, Mihkel Gull, Alari Aunapuu, Mario Kuokkanen (67. Samuel Vard), Alex Sander Sepp, Rauno Kald, Joonas Ljaš (61. Taavi Trasberg), Juhan Jograf Siim.
Varus: Martin Bastig, Taavi Trasberg, Taavi Münter, Mihkel Saar, Madis Reimal, Samuel Vard, Aleksei Larin.
5. augustil kell 19.00 Tartu Tamme staadionil
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet 0:1 (0:0)
48. Vladimir Voskoboinikov
Hoiatused: 73. Tristan Koskor - 53. Draman Haminu
Mänguolud: +22, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 238
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Silver Sepp, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Elar Tarkus
Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Andre Paju (85. Marek Tšernjavski), Martin Jõgi (42. Kevin Anderson), Silver Grauberg, Martin Miller, Tristan Koskor, Kaspar Paur (80. Sander Kapper), Kristjan Tiirik, Reio Laabus.
Varus: Karl Vaabel, Marek Tšernjavski, Rait Läll, Erki Mõttus, Kevin Anderson, Sander Kapper.
Infonet: Matvei Igonen, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Draman Haminu (62. Aleksandr Kulinitš), Aleksandr Volodin, Vladimir Voskoboinikov, Jevgeni Harin, Sergei Mošnikov (71. Roman Sobtšenko), Pavel Dõmov (46. Deniss Vnukov), Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Aleksandr Kulinitš, Deniss Vnukov, Eduard Golovljov, Artur Rättel, Roman Sobtšenko.
LIVE-ülekanne: