Paide hävis kodus Florale (5)

Floral oli taas põhjust väravaid tähistada. Foto: Jana PiparPaide Linnameeskond hävis täna kodus Tallinna FC Florale koguni 0:6, mängu saatus otsustati sisuliselt juba esimese 22 minutiga. Teisel poolajal lõi kolm väravat Flora hollandlasest leegionär Sander van de Streek, ühe tabamuse said kirja Rauno Alliku, Albert Prosa ja Karl-Eerik Luigend.

Mängu algus oli suhteliselt lahtine ja mõlemad meeskonnad algatasid mitmeid rünnakuid, kuigi Paide üritused ei jõudnud korraliku löögini, oldi avaminutitel siiski aktiivsemad. Kuid mida aeg edasi, seda ohtlikumaks muutus ka Flora.

Juba 19. minutil lõid külalised oma avavärava, kui Kaalmast tagasi põrkunud palli lükkas väravasse Rauno Alliku. Mõned minutid hiljem duubeldas eduseisu Albert Prosa, realiseerides täpse tsenderduse väravaks. Edasine poolaeg möödus juba Flora dikteerimisel, kuigi Paide üritas veel mõningate rünnakutega mänguseisu päästa.

Flora vormistab eduseisu

Teise poolaja algfaasis said Paide Linnameeskonna plaanid mängu päästa suure tagasilöögi, kui algas hollandlase Sander van de Streeki väravasadu.

Tema esimese tabamuse järel lagunes Paide mäng täielikult ja Flora sai veelgi indu juurde. Kaalma pidi võrgust välja korjama veel kolm palli. Esmalt jõudis taas sihile Streek. Paide proovis veel väheste rünnakuüritustega auväravat saada ja üks selline võimalus avanes Tikenbergil, kuid löök lendas napilt väravast mööda.

78. minutil viis Luigendi karistuslöök hoopis Flora juba 5:0 juhtima ja lõppseisu vormistas kaks minutit hiljem taaskord hollandlane, kelle jaoks tähendas see tabamus kübaratrikki.

Mängu parim - Sander van de Streek

Flora hollandlasest poolkaitsja suutis terve mängu jooksul silma paista hea ründetegevusega, mida ilmestavad hästi ka kolm tema poolt löödud väravat.

9. märtsil kell 14:00 Paide kunstmurustaadion (Kooli 1, Paide)
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 0:6 (0:2)