Paide pidas Infoneti survele vastu (0)

Kas Paide saab väravat tähistada? Foto: Imre PühvelMeistriliiga 14. voorule joone alla tõmmanud kohtumine FC Infoneti ja Paide Linnameeskonna vahel lõppes vähemuses külaliste 2:1 võiduga.

Infoneti domineerimisel alanud kohtumise avapoolaeg möödus suuremate võimalusteta. Üksiku hea tõrje said teha mõlemad väravavahid, kuid sajaprotsendilisi võimalusi kumbki pool ei loonud.

Skoor avati sellegipoolest. 24. minutil kukutati Sander Rõivassepp karistusala lähistel ja varem harjutatud kombinatsiooni tulemusena lõpetas Ervin Kõlli parema jalaga teele saadetud pall Matvei Igoneni värava kaugemas ristnurgas.

Ka teine poolaeg algas pigem Infoneti survega, kuid väravani jõudsid taas külalised. Eelmisel nädalal kahe väravaga meistriliigadebüüdi teinud Aleksandr Vassiljev lisas saldosse veel ühe tabamuse, lüües karistusala joonelt Igonenile püüdmatult alumisse nurka.

Vaid neli minutit hiljem aga mängupilt muutus. Teet Allas võttis teistkordselt keskväljal maha Infoneti kiirrünnaku, teenides kohtunikult õiguse varakult duši alla minna.

Kogu ülejäänud kohtumist domineeris selgelt Infonet. Esimesel poolajal eeskujulikult palli hoidnud Manucho löögid lendasid üle, korra tabas leegionär kümnelt meetrilt ka latti. Trevor Elhi hiilgav kauglöök 76. minutil andis küll võõrustajatele veel lootust, kuid punkti päästa ei õnnestunud ja lõpuvile kõlades sai kaitses vapralt seisnud Paide kolme punkti tähistada.

1. juunil kell 17:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond 1:2 (0:1)