Paide sai Sillamäest raskustega jagu (galerii!) (0)

Premium liiga seitsmendas voorus suutis Paide Linnameeskond koduväljakul lahtises mängus võita raskustega Sillamäe Kalevit.

Sel hooajal kõik korrad võõrsil mänginud Sillamäe Kalev hakkas mänguvile kõlades kohe agaralt ründama ning Paide vastas samaga - mõlemal tiimil oli häid võimalusi, kuid just viimane sööt või otsus läks veidi luhta.

Esimene suur võimalus tekkis Paidel, kui üheksandal minutil sai Andre Järva Sillamäe puuriluku Mihhail Starodubtseviga vastamisi ning ründaja proovis üle väravavahi efektselt tõsta, kuid löök polnud täpne.

Sillamäe hakkas pead tõstma - Roman Grigorevski sai kolme minuti jooksul kaks korda väga hea võimalust, kuid sekkus kas Paide väravavaht Magnus Karofeld või lõi Grigorevski ise 10 meetri pealt mööda.

Siis sai aga Maksim Lipin vasakult äärelt jooksma ning pani palli kenasti taha nurka, viies 28. minutil Sillamäe Kalevi 1:0 juhtima. Kuid Paide ei jäänud kauaks ootama - seitse minutit hiljem sai Andre Frolov karistusala joonelt palli ning lõi samuti taha nurka, tablool viigiseis 1:1. Selle seisuga mindi ka poolajapausile.

Teisel poolajal oli mäng palju rahulikum kui esimesel - pigem oli võitlus keskväljal, värava all oli rahulikum. 65. minutil oli Sillamäe poolkaitsjal Daniil Ratnikovil tekkinud rünnakul arvuline ülekaal, kuid sööt oli ebatäpne. See oli väga kindel väravavõimalus. Ja nagu jalgpalli folkloorist teada ütlust "kui ise ei löö, lüüakse sulle" - siis kümme minutit hiljem sai Magnar Vainumäe hea läbisöödu, võttis palli omaks ja lõi kindlalt ette nurka, seisuks 2:1.

Mängu parim - Andre Frolov

Oli Paide eest väga aktiivne ning lõi ka tähtsa viigivärava, mis tähistas tema jaoks esimest väravat Paide särgis. Lõi võimalusi ning hoidis Paide rünnakutempot hästi üleval.