Paide tõmbas Levadia kaitse taas ribadeks (3)

Paide Linnameeskond lõpetas kolmemängulise kaotusteseeria, alistades koduplatsil FCI Levadia 4:2.

Väravatesadu vallandus juba avapoolajal, kui Levadia läks kõigepealt Gando jala läbi juhtima, aga Kristofer Piht viigistas peagi penaltist ja Edrisa Lubega viis Paide ka juhtima. Vahetult poolaja eel jõudis Marko Lipp siiski veel viigistada.

Teine poolaeg kuulus aga Paidele, kui Edgar Turi ja Lubega nad kahe väravaga juhtima viisid. Seejärel Levadia lõpuks ärkas ja elavdus, aga palli Mait Toomist mööda ei saadud. Isegi mitte viimase minuti penaltist, kui väravavaht tõrjus Dmitri Kruglovi löögi.

25. juulil kell 16.00 Paide linnastaadionil (Kooli 1, Paide)

Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia 4:2 (2:2)
24. pen. Kristofer Piht, 39., 66. Edrisa Lubega, 59. Edgar Tur - 21. Gando, 44. Marko Lipp

Väravasöödud: 24. Edgar Tur, 39. Joseph Saliste, 59. x, 66. Kristofer Piht - 21. Juri Kolomojets, 44. Bogdan Vaštšuk
Realiseerimata penalti: 90+3. Dmitri Kruglov
Hoiatused: 31. Edrisa Lubega - 29. Karl Rudolf Õigus, 53. Rasmus Peetson, 88. Marko Lipp
Mänguolud: +19, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras