Premium liiga uustulnuk alustas kontrollmänge võiduga Vapruse üle (pildigalerii!) (1)

Klubi ajaloo esimeseks Premium liiga hooajaks valmistuv Harju JK Laagri alustas kontrollmänge 2:1 võiduga eelmise hooaja punase laterna Pärnu Vapruse üle.

Mõlema võistkonna jaoks oli tegemist esimese talvise kohtumisega ning mõlemad kasutasid võimalust, et katsetada suurt hulka mängijaid. Väga üllatavaid mängijaid siiski näha ei saanud, sest testitavate nimed olid juba varem läbi käinud. Vaprus kasutas ka palju noormängijaid.

Harjus asus varakult juhtima, kui Karel Eerme suunas 7. minutil paremalt äärelt tulnud tsenderduse jalaga võrku. Vaprus viigistas vahetult enne poolajavilet, kui väravavahi lahtimäng langes pärnakate saagiks ning Enrico Veensalu leidis seejärel karistusala keskelt piisavalt ruumi, et olukord kindlalt väravaks realiseerida.

Teise poolaja alguses suutis Harju kiiresti edu taastada, kui Kristjan Kriis võttis 48. minutil trahvikasti lähistel kaitsja söödu vahelt, astus karistusalasse ning saatis kena kaarpalli tagumisse nurka.

Päris lõpu eel jõudis Vaprus lähedale viigistamisele, kui nurgalöögi järel tekkis Harju värava ees suur segadus ning lisaks ühele väravavahi lähitõrjele blokeeriti koguni kolm korda pall väravajoonelt väljakumängijate poolt. Kõrgliiga uustulnuk hoidis siiski edust lõpuni kinni.

Vapruse jaoks jätkub eelhooaeg järgmisel reedel Lillekülas mänguga Tallinna Kalevi vastu. Harju kohtub kaks päeva hiljem Tartus FC Elvaga.