Punkte kaotanud Levadia kapten Peetson: tiitlilõhna ei ole veel tunda (0)

Rasmus Peetson. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

FCI Levadia kapten Rasmus Peetson ei rääkinud pärast 0:0 viiki Narva Transiga palju, aga märkis, et kuigi kuus vooru enne hooaja lõppu on edu lähima jälitaja ees kümme punkti, siis tiitlilõhna ei ole veel tunda.

Levadia ja Transi kohtumine mängiti kahes osas. Mänguga alustati 18. septembril, aga katkestati vihmasaju tagajärjel mängukõlbmatuks muutunud väljaku tõttu 49. minutil. Seis oli 0:0. Jätkati 18 päeva hiljem ja väravad jäidki lõpuks löömata. Transi väravavaht Aleksei Matrossov tegi supertõrjeid.

Kuidas mänguks ettevalmistumine käis, kui Levadia teadis nii enda kui vastase koosseisu ja mängida oli poole vähem kui tavaliselt? "Täpselt samamoodi tegime, päris ausalt. Mäng on ju nagu iga teine ja sa valmistud samamoodi nagu igaks teiseks mänguks," vastas Peetson.

Levadia võttis kohe mängu enda kätte ja pani Transi surve alla nagu oleks 70 minutit mängitud. "See idee meil oli, kuna aega oli vähem. Meil oli 45 minutit aega ja nagu näha, siis jäi väheks. Trans mängis täpselt samamoodi nagu eelmine kord. Eks me teadsime seda ja nii me jätkasime. Läks edasi sealt, kus pooleli jäi."

Kuigi Levadia kaotas Transi vastu punkte, siis tabelis ollakse endiselt kindlal liidrikohal, edestades teisel kohal asuvat Nõmme Kaljut kümne punktiga. Kas on tiitlilõhna tunda? "Lõhna on tunda siis, kui on läheduses. Hetkel veel ei ole. Loeme punktid kokku ja vaatame, palju on," sõnas Peetson.