Saliste duellist Paidega: publikule hea kisma, mida vaadata (Frolov: mängus olid jõulised võtted) (0)

Joseph Saliste. Foto: Allan Mehik (arhiiv)

Premium liiga 31. vooru pühapäevases esimeses mängus alistas Paide Linnameeskond võõrsil 1:0 Narva Transi. Transi poolkaitsja Joseph Saliste ütles lõpuvile järel, et publiku jaoks oli tegu ilmselt hea kismaga, mida vaadata.

"Esimene poolaeg oli korralik. Kohati isegi domineerisime ja olid samaväärsed võimalused," rääkis Saliste. "Teine poolaeg oli selline, et Paide tegi riietusruumis midagi paremini kui meie. Me ei suutnud sama vastupanu osutada, mida esimene poolaeg."

Saliste nõustus, et tegu oli väga võitlusliku ja närvilise mänguga: "Õnneks üle piiri ei läinud ja punaseid kaarte ei lennanud. Võitluslik mäng. Olukordi väga palju ei tekkinud, aga publikule hea kisma, mida vaadata."

Viimasel ajal on Transi mängumootor paremini tööle hakanud ja nädala keskel saadi karikas oluline edasipääs. "Karikas on kõik korras. Narva peabki vaatama karika suunas. Liigas on eesmärk viiendaks tulla. Usun, et suudame selle saavutada, aga karikas on peamine," sõnas Saliste.

Paide kapten Andre Frolov: "Narva on tegelikult väga tugev meeskond. Neil on mingid asjad läinud aia taha, aga tugevate vastu annavad nad kõva vastupanu. Narva üllatas meid oma formatsiooniga. Pressing ei olnud väga agressiivne, aga mängisid palliga väga julgelt. Võrdne mäng. Õnneks oli meil täna Edgar Tur, kes otsustas.

Esimene poolaeg oli närviline, aga paanikat polnud. Võib-olla keesime, mängus oli jõuliseid võtteid, aga proovisime unustada selle ja olla kannatlikud."

Järgmine mäng on Paidel Kaljuga, kellest tabelis eespool ollakse. "Muidugi on tore eespool olla, aga võtame mängu korraga ja Kalju on kõva pähkel järjekordselt. Proovime võidu võtta - pole väga võtnud neilt see aasta. Tahaks seda tunnet ka veel tunda," ütles Frolov.