Silla sai Meistrite liigas teise seitsmeväravalise kaotuse (0)

Eesti meister Sillamäe Silla kaotas Meistrite liigas teise mängu järjest. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Sillamäe Silla FC-l tuli täna, 22. augustil saalijalgpalli UEFA Meistrite liiga eelvoorus tunnistada teist päeva järjest vastase seitsmeväravalist paremust, kui Aserbaidžaani klubile Araz Naxcivan jäädi alla tulemusega 0:7, kirjutab jalgpall.ee.

Kuigi kohtumise esimese pealelöögi sai kirja Silla eest Jean Carlo Salas, haaras juhtohjad vastane. Silla väravavaht Keiver Azuaje sooritas küll mitmeid järjestikuseid tõrjeid, kuid viiendal minutil lipsas Amadeu löök viimase selja taha. Eesti meeskonnal tekkis 9. minutil suurepärane võimalus kohtumine viigistada, kui Stanislav Gussev Silla kasuks penalti teenis. Seda realiseerima läinud Anton Pfening ragistas võrgu asemel aga väravaraami. Vaheajaks sai vastane endale kolmeväravalise edu, kui täpsust näitasid Janjic ja Kadinho.

Teist poolaega alustasid Arazi mängijad teravalt ning pakkusid väravasuul seisnud Azuajele täistööpäeva – viimane sooritas rohkelt tõrjeid, kuid 20 minuti jooksul tuli tal enda selja tagant korjata veel neli palli. Kuigi poolaja teises pooles suutis Sillamäe veidi elavneda ning oma võimalusi tekitada (löögile pääsesid nii Roman Bažkov, Daniil Dikopavlenko, Pfening kui Ilja Šmigelski), ei realiseerunud neist ükski. Nii teenis Aserbaidžaani klubi 7:0 võidu.

Vastase kindlat paremust kinnitab ka statistika – samal ajal kui Araz sai kohtumises kirja 52 pealelööki ja teenis 14 nurgalööki, oli Sillamäe meeskonna tulemus vastavalt 16 ja 2.

Viimase eelvooru alagrupikohtumise mängib Sillamäe laupäeval, 24. augustil, kui Eesti aja järgi kell 12.00 algavas kohtumises minnakse vastamisi Põhja-Iirimaa klubi Sparta Belfastiga. Silla kaotas esimese matši Rootsi klubile Uddevalla 3:10.