Sillamäe sai Paides hooaja esimese kaotuse (0)

Paide läks kohe kohtumise alguses Andre Mägi väravast juhtima ning 1:0 seisul ka poolaeg lõppes. Teisel poolaja 76. minutil suutis Zahovaiko küll viigistada, kuid kaks minutit hiljem pidid Rauno Kööpi värava järel idavirulased jälle kaotusseisus mängima. 2:1 seisul mäng ka lõppes.

Narvas aga sai sealne kodumeeskond 3:0 kaotuse Floralt. Külalised ei andnud Transile võimalustki ning juba poolaja lõpuks oli Palatu, Logua ja Prosa väravatest mäng tehtud. Hoolimata Irakly Logua punasest kaardis kohe teise poolaja alguses, ei suutnud Trans mängu tagasi tulla.

Sportland Arenal toimunud kohtumises Tallinna Kalevi ja Kuressaare vahel jäi lõpuks seis 1:0 kodumeeskonna kasuks. Kalevlased domineerisid suurema osa ajast, kuid Ats Sillaste 48. minuti väravast enam nad lüüa ei suutnud. Viimastel minutitel püüdis Kuressaare viiki välja võidelda, kui rünnakule saadeti keskkaitsja Joel Indermitte. Veel enne lõppu said saarlased ka karistuslöögi, mille ajal liitus rünnakuga ka väravavaht Siim-Sten Palm, kuid edu see ei toonud.