Tammeka ja Sillamäe tegid viigi (3)

Kaarel Kiidron. Foto: Imre Pühvel

Premium liiga kuuenda vooru esimese mängupäeva lõpetas Tartus kohaliku Tammeka ja Sillamäe 1:1 viigimäng.

Daniil Ratnikov viis Sillamäe teise poolaja alguses juhtima, kuid neli minutit enne normaalaja lõppu viigistas vahetusest sekkunud Martin Jõgi standardolukorra järel seisu.

14. aprillil kell 19.30 Tartus Sepa jalgpallikeskuses

Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev 1:1 (0:0)
86. Martin Jõgi - 52. Daniil Ratnikov

Hoiatused: 20. Kevin Anderson, 34. Sander Kapper - 70. Maksim Lipin, 75. Aleksei Jepifanov, 87. Dmitri Kovtunovitš, 90. Mihhail Slaštšjov
Mänguolud: +1, vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 328
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei, Sten Klaasen
Neljas kohtunik: Mart Martin

Tammeka: Karl Johan Pechter, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Kevin Anderson, Tauno Tekko (69. Eino Puri), Reio Laabus, Randin Rande, Sander Kapper, Kaspar Paur (67. Martin Jõgi), Erki Mõttus (83. Martin Aasmäe).
Varus: Karl Vaabel, Silver Grauberg, Martin Jõgi, Andrei Sadovoi, Eino Puri, Martin Aasmäe, Mihkel Järviste.

Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Deniss Malov, Kassim Aidara, Aleksei Jepifanov, Dmitri Kovtunovitš, Aleksandr Savin, Denis Vnukov (88. Aleksandr Ivanjušin), Maksim Lipin, Mihhail Slaštšjov, Daniil Ratnikov, Aleksandr Volkov.
Varus: Eduard Orehov, Artjom Davõdov, Roman Grigorevski, Aleksandr Ivanjušin.

LIVE-ülekanne:

TK   •
(217.71.46.***)
Kohtunikul oli Kapperi suhtes ikka pikk kannatus. See kollane oleks tulnud 5 min varem ära anda. Kas tõesti on vaja, et noor kukk enne korralekutsumist kellegi ära lõhuks?
Sama   •
(86.110.43.***)
Ütleks ka mina.Ta oli terve mängu aeg selline närviline ja ĺäks meelega vastasele liiga tegema.
TK   •
Vahetult enne lõppu oleks pidanud teise kollase andma. Aga eks see Eesti kohtunike tase on selline, et selgroogu napib. Kahju.

Pohlak koondisest: on ebatavaline, et sellist perioodi läbielava meeskonna sisekliima on endiselt töiselt positiivne