U-17 koondis lagunes teisel poolajal (14)

Foto: Gertrud AlatareEsimest korda ajaloos EM-valikturniiri eliitringis mängiv Eesti U-17 koondis võitis avamängus Ukraina vastu poolaja, kuid kaotas lõpuks 1:5.

UEFA kodulehe statistika kohaselt võrdsel avapoolajal lõi ainsa värava Frank Liivak 28. minutil. Eestlased sooritasid esimesel poolajal 8 pealelööki ukrainlaste 6 vastu (neist väravale 5:3). Ukraina teenis 5 ja Eesti 3 nurgalööki.

Paraku viigistasid ukrainlased seisu kohe teise poolaja alguses ning läksid oma teed, liikudes Andrii Boriachuk kübaratriki toel 5:1 võiduni. Kokkuvõttes jäid pealelöögid Ukraina kasuks 19:13 (neist väravale 15:7) ning nurgalöögid 9:4.

Teises selle grupi avapäeva mängus kohtuvad täna õhtul võõrustajamaa Saksamaa ja Bulgaaria.