Ühtse vaimuga Tarvas seanahka vedama ei lähe (37)

Foto: Rakvere Tarva Facebooki lehekülg

Möödunud aastal Premium liigas debüteerinud, kuid võiduta jäänud Rakvere Tarva vaim ei ole murdunud ning õhukesest koosseisust hoolimata loodetakse sel aastal Esiliigas lõpetada tabeli esimeses pooles.

2016. aasta kujunes kogu Tarva meeskonna jaoks avastamisperioodiks. 36 mänguga koguti kõigest kolm punkti ja paratamatult tuleb naasta Esiliigasse. Meeskonna mängiv abitreener Reijo Kuusik võttis põhjalikult eelmise hooaja kokku.

"Hooaja eel ei sea keegi endale eesmärgiks, et jääme viimaseks ning kukume välja. Ootused-lootused olid kindlasti suuremad. Kahjuks tabasid meid hooaja jooksul ridamisi tagasilööke. Mitmed olulised mängijad olid vigastustega pikalt kimpus – Juhan Jograf Siim, Siim Rannamäe, Alari Tovstik, Kaarel Saar. Üks põhimängija sai terveks, siis läks kohe keegi teine katki," ütles Kuusik.

Ta lisas: "Teadlik valik oli, et liiga palju täiendusi me endale juurde ei kühvelda. Anname omadele välja teenitud võimaluse, nii mõnelegi võis see olla esimene ja viimane kord meistriliiga maitset tunda. Olid küll mõned näod, keda soovisime veel laenule tuua nagu näiteks Roman Sobtšenko ja Hans Joosep Tammerik, kes tegid meie eest kaasa ka hooajaeelsed mängud, kuid laen nendega läbi ei läinud.

REKLAAM

Suvel kaotasime kaks aasta esimese poole säravaimat mängijat – Märten Kuuse ja Stanislav Goldbergi. See oli kõva löök. Tõime suvel sisse küll olulisi täiendusi, ent koheselt läks üks meestest (Tammerik) katki ning lumepalli me endale soodsas suunas veerema ei saanudki.

Lõppkokkuvõttes koht kohaks, usume, et olime vähemalt ühte võitu väärt, ent liigatabel ei valeta. Leinama keegi midagi ei jää. Debüütaasta tulemus jääb meid seevastu hoopis igaveseks motiveerima, et uuel katsel olla teravamad. 2016 aastast võtame kaasa kogemuse."

Hooaja eel kimbutavad vigastused

Tarvas võttis hooaja ettevalmistust varasemast veidikene rahulikumalt ja kogunes esmakordselt detsembris enne jõulupühi, et natukene liigutada, kuid tõsisemalt on trenni tehtud jaanuari algusest. Treeningud toimuvad neli kuni viis korda nädalas, sõltuvalt kas on mänge või mitte.

"Oleme üritanud leida optimaalse lahenduse, kuidas meie erinevate piirkondade mängijad (Rakvere, Tartu ja Tallinn) saaksid nädalas vähemalt üks-kaks korda ka üheskoos treenida," kommenteeris Kuusik treeningtingimusi.

Mario Kuokkanen (paremal) debüteeris Premium liigas kõigest 16-aastasena. Foto: Gertrud Alatare

Kontrollmängudes on Tarvas rinda pistnud Premium liiga teise poole võistkondadega. Kokku peeti kuus kohtumist võõraste meeskondadega ning ainuke võit (lisaks mängiti oma duubli Amblaga, keda võideti) pärineb mängust Maardu Linnameeskonna vastu, kuid Kuusik sellest suurt numbrit ei tee.

"Neid [kontrollmänge] me üle ei tähtsusta – mullu olid tulemused pigem head, ent lõppkokkuvõttes need hooaega ei kandunud. Andsime võimaluse end näidata mitmel duubelvõistkonna mängijal ja Tarva noorel," selgitas Kuusik.

Hooaja alguse peavad vigastuse tõttu vahele jätma viis meeskonnas olulist rolli kandvat mängijat: põlveprobleemidega on kimpus Taavi Trasberg, Siim Rannamäe, Sten Tammik ja Madis Reimal. Trasberg jätab tõenäoliselt vahele terve hooaja, Tammik naaseb eelduste kohaselt aprillis, Rannamäe augustis. Operatsiooni järjekorras ootab Reimal. Alari Tovstik jääb kannavigastuse tõttu teadmata ajaks jalgpallimurult eemale.

Kes peab meeskonda vajalikult hetkel vedama? Kuusik: "Kuna meil mehi jalaga segada ei ole, siis kõik mehed on meie jaoks ühtlaselt tähtsad. Kõigil on oluline roll kanda, aga eks rasketel hetkedel ikka lähevad pilgud esimesena kõige kogenenumate mängijate suunas."

Realistlik eesmärk

Kui Tarval jäi mullu vajaka oskustest, kogemustest ja õnnest, siis meeskonna toetajad olid klass omaette – tribüünidele tuldi kaasa elama ka ebasoodsates ilmastikutingimustes. Sama oodatakse Lääne-Virumaa publikult ka sel aastal. "Publiku toovad staadionile tulemused ja meeste motiveeritud etteasted. Kui saame iga kohtumise järel tõdeda, et mängijad on endast kõik andnud, siis oleme rahul," rõhutas Kuusik.

Kui kõrget kohta meeskond Esiliigas sihib? Kuusik: "Taas meistriliigasse tõusmine pole hetkel eesmärk omaette, samas oleme ennast Esiliiga tasandil piisavalt kehtestanud, et seanaha vedu me endale lubada ei saa. Soovime hooaja lõpetada tabeli esimes pooles."

Ta lisas: "Nagu Rakvere puhul ikka, siis kõik sõltub koosseisust. Kõrgliigade tasemel mängumehi on Lääne-Virumaal vähevõitu ning noori tuleb järele oodata. Meie tugevuseks on ühtne punt ja vaim ning kogemus. Rõhutame ka enda fännide tähtsust, nemad annavad meile energia, et ka 85 minutil ebasoodsas seius endast maksimum anda."

Kuusik lihtsat hooaega ei oota. "Esiliigas on kõik otsesed konkurendid. Favoriidid ehk Maardu ja Santos – neil veel meistriliiga ristsed saamata ja ilmselt kõige näljasemad."

Peatreener: Urmas Kirs
Abitreener: Reijo Kuusik
Väravavahtide treener: Kalmer Klettenberg
Kapten: Taavi Trasberg (tema vigastuse puhul Kaarel Saar või Sander Susi)
EJL-i stipendiaat: Mario Kuokkanen
Eelarve: 180 000 eurot (kogu klubi)
Koduväljakud: Rakvere linnastaadion ja Rakvere kunstmurustaadion
Meeskonna värvid: kollane ja must
Duubelvõistkond: Ambla Vallameeskond (III liiga ida tsoon)
Koduleht: jktarvas.ee
Esimene mäng (ühtlasi esimene Soccernet.ee telemäng): 2. märtsil kell 19 vs. FC Kuressaare (Kuressaare kunstmurustaadionil)

Koosseis:

Väravavahid: Artem Levizi, Sander Susi.
Kaitsjad: Mihkel Gull, Jaanus Kaasik, Aleksei Larin, Taavi Münter, Kaarel Saar, Mihkel Saar, Elar Tovstik, Rain Ööpik.
Poolkaitsjad: Alari Aunapuu, Esko Brandt, Toomas Kiis, Mario Kuokkanen, Joonas Ljaš, Madis Reimal, Taavi Trasberg.
Ründajad: Henri Hang, Reijo Kuusik, Siim Rannamäe, Sten Tammik.

Talvised koosseisumuudatused:

Sisse:

Artem Levizi (väravavaht, Lasnamäe Ajaxist)

Välja:

Marko Meerits (väravavaht) liitus Soome kõrgliigaklubiga VPS.
Alex Sander Sepp (äärekaitsja/poolkaitsja) liitus Paide Linnameeskonnaga.
Juhan Jograf Siim (ründaja)  liitus Tartu Tammekaga.
Samuel Vard (poolkaitsja) liitus Pärnu Vaprusega.
Rainer Võsaste (ründaja)
Rauno Kald (poolkaitsja)
Mihhail Kolesnikov
(väravavaht)
Yao Silven Kouassi (poolkaitsja)
Erkki Kubber (poolkaitsja)
Hans Joosep Tammerik (poolkaitsja)

Hooajaeelsed mängud:

07.01. Maardu Linnameeskond (EL) - Rakvere JK Tarvas 1:3 (Ljaš 2, Akimov)
14.01. Tartu JK Tammeka (PL) - Rakvere JK Tarvas 3:0
21.01. Pärnu JK Vaprus (PL) - Rakvere JK Tarvas 3:1 (Kaasik)
27.01. Rakvere JK Tarvas - JK Narva Trans (PL) 2:2  (Ljaš, Akimov)
04.02. Rakvere JK Tarvas - Viljandi JK Tulevik (PL) 1:5 (pen. Ljaš)
22.02. Rakvere JK Tarvas - Ambla Vallameeskond (III) 7:1 (Küngas, Gull 2, Kaasik, Akimov 2, Reimal)
24.02. Viljandi JK Tulevik (PL) - Rakvere JK Tarvas 3:1 (Hang)

Võitviikkaotus.
PL - Premium liiga; EL - Esiliiga; III - kolmas liiga.

Kommentaarid

S   •  
(194.150.6.***)
Tarvas veab see aasta eesnahka.
hehe   •  
(85.29.247.***)
Rakvere Tarvas pidi ka kellasi hakkama müüma kuna jalka mängimine ei tule neil välja
Jahm   •  
(93.185.255.***)
Esiliiga B ootab Rakveret
premmi fänn   •  
(2001:7d0:8b83:c80:7196.***)
Ärge öelge nii kehvasti, tarval premmi kogemus all, kindlasti sobib neile esiliiga tase rohkem ja ilmselt esiliigasse B-sse kindlasti ei kuku.
huvitav   •  
(2001:7d0:88e1:ed01:d58.***)
huvitav kas Mark Kolosovil on ka KR8 kell?
madalin stunt cars 2   •  
(222.254.34.***)
Interesting article! Thank you for sharing them! I hope you will continue to have similar posts to share with everyone! http://madalinstuntcars2.com
color switch   •  
(123.16.122.***)
I love the new site!! I know how much time, thought, and hard work it takes to bring a new site to fruition. You've done it, and beautifully! I'm raising my glass of tea to you in celebration of this enormous achievement!!! Hopefully, one day I'll have the pleasure to clink glasses with you personally!
http://colorswitch2.com
happy wheels   •  
(2001:ee0:44c8:7a20:990.***)
Thanks for your article! I have read through some similar topics! However, your post has given me a very special impression, unlike other posts. I hope you continue to have valuable articles like this or more to share with everyone!
http://happywheels8.com
sunny   •  
(2001:ee0:44c2:ef60:9cb.***)
It's great because of the knowledge you share with us, I will always follow your blog and will share your blog with my friends
http://sli-therio.com
agariogames   •  
(14.177.234.***)
Really impressive post. I read it whole and going to share it with my social circles. I enjoyed your article and planning to rewrite it on my own blog. http://strikeforcekitty2.net
Cat Mario   •  
(14.177.234.***)
I was working and suddenly I visits your site frequently and recommended it to me to read also. The writing style is superior and the content is relevant. Thanks for the insight you provide the readers!
http://super-mechs.com
aasf   •  
(14.177.234.***)
I was a girl, but clumsy things. I do not know how to cook, sew, above, ca. I have too insipid and tedious, but that's my personality. It's hard to change
http://hotmail-entrar.net
fsfaf   •  
(14.177.234.***)
Treeningud toimuvad neli kuni viis korda nädalas, sõltuvalt kas on mänge või mitte.
http://papasgamesonline.com
nata   •  
(14.177.234.***)
Please treat each other well. Everybody has difficulties that we have to overcome, do not know later but how to live each day happily.
https://cryptofeed.online/populous
arianapham   •  
(14.177.234.***)
Thankful to you for this update. I always like to read posts that shares useful information. http://super-fighters.games
Webtech Coupons   •  
(43.245.158.***)
Amazingly Nice Post I will share this post by means of electronic systems administration media and besides recommenced to my colleagues.
For more info - https://www.webtechcoupons.com/offers/godaddy-renewal-coupons/
hansara911   •  
(14.177.234.***)
Meie tugevuseks on ühtne punt ja vaim ning kogemus
http://teaminst.com
http://youtubelive.netlify.com
happywheels3game   •  
(1.54.213.***)
When I'm sad I usually play games. It will make me more comfortable. I like to spend time like that

http://happywheels3game.com
ytmp4dl   •  
(1.54.213.***)
I know what you mean. Thanks for sharing it with everyone

http://ytmp4dl.com
agariogames   •  
(14.232.234.***)
I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here https://wuxiaworld.world
karishma singh   •  
(223.190.3.***)
I am having such a good time here on this article and i was taking a look on this information and then i have got many things from this article.You did such a great job and i wish for more here.
https://www.escortsindwarka.com/
http://www.thegurgaoncallgirls.com/
phamyen   •  
(14.162.170.***)
That is one important information for me.
http://word-cookies-answers.com/
Ishagarg   •  
(45.118.167.***)
This is something that i have not found... I am lucky to share this...
https://www.ishagarg.in/delhi-escorts.html
JusteenFerguson   •  
(14.248.70.***)
Thank you for the information, may be useful for all people of course who read this article http://www.whatsappbaixargratis.net
Delhi Call Girls   •  
(43.230.106.***)
I on a particularly supervisor level expected to thank you mind-blowing as can be extra for the dazing site you have made here http://www.a1delhiescort.in/ It will if all else fails be stacked with monster most titanic centers looked for such work for individuals who are really charged by this particular subject, all around this post.
Reshmiyadav16   •  
(122.177.71.***)
Fabulous Article.I Like its structure and way of representing it. https://www.thebangaloreescorts.in/ Thanks for sharing with us
Sapnaoy ober   •  
(49.36.189.***)
Every man expects to spend some quality time in their life away from the hustle-bustle of daily life. Especially, when you are staying in a city like Gurgaon. As we all know that work-life in Gurgaon keeps men on their toes. https://sapnaoberoy.com/
Jia tomar   •  
(106.215.94.***)
This is Amazing location. I Would like to thank you With this specific research that is enlightening, I really appreciate showing this place that's astonishing. Maintain your professions upward.
https://www.renzy.in/call-girls-in-dehradun.html
https://www.renzy.in/nainital-escorts-services.html
https://www.renzy.in/haldwani-escorts-services.html
Jia tomar   •  
(106.215.94.***)
I think That's a place which is Enlightening that will be educated and beneficial. So, I'd prefer to paper thanks this location for the efforts you've created.
https://www.alishaoberoi.com/gurgaon-escort-service.html
https://www.alishaoberoi.com/udaipur-escort-service.html
https://www.alishaoberoi.com/jodhpur-escort-service.html
https://www.alishaoberoi.com/ajmer-escort-service.html
Jia tomar   •  
(106.215.94.***)
Outstanding, thanks for sharing this article. Really excited to see more. Amazing site! Keep up the Superb writing. I'm experiencing a few of those issues also.
https://www.simranroy.co.in/nainital-escorts-services.html
https://www.simranroy.co.in/haldwani-escorts-services.html
https://www.simranroy.co.in/ramnagar-escorts-services.html
Jia tomar   •  
(106.215.94.***)
Wonderful article and great recommending commented At this area, I really love by this report. I genuinely enjoy what you guys are up. Outstanding Area I truly like to see it.
https://www.jaipurescorts.org
https://www.jaipurescorts.org/udaipur-escort-service.html
https://sabnamkhanjaipures.wixsite.com/jaipurescortservices
https://sabnamkhan.mystrikingly.com/
AMINA   •  
(39.59.86.***)
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.sleafordstandard.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.lurganmail.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.batleynews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.newtownabbeytoday.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.bostonstandard.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.harrogateadvertiser.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.hebdenbridgetimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.dewsburyreporter.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.eastlothiannews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.ballymoneytimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.mirror.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.hertfordshiremercury.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.leicestermercury.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.birminghammail.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.gloucestershirelive.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.stokesentinel.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.bedfordshire-news.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.essexlive.news/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.loughboroughecho.net/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.ballymoneytimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.burtonmail.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.luton-dunstable.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.getwestlondon.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://www.fulhampages.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://www.southwarkpages.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://www.citipages.net/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.manchestereveningnews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.cambridge-news.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.bristolpost.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.nottinghampost.com/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.derbytelegraph.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.coventrytelegraph.net/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.croydonadvertiser.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.somersetlive.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.grimsbytelegraph.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.kentlive.news/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.chesterchronicle.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.devonlive.com/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.crewechronicle.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.scunthorpetelegraph.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.onemk.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.dailyrecord.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.accringtonobserver.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.chroniclelive.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.northampton-news-hp.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.midsussextimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.wscountytimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.hucknalldispatch.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.horncastlenews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.inverurieherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.kincardineshireobserver.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.dailypost.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.sussexexpress.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.wakefieldexpress.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.worthingherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.londonderrysentinel.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.thevisitor.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.newsguardian.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.milngavieherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.fleetwoodtoday.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.getsurrey.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.gloucestershirelive.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.birminghammail.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.cambridge-news.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.chroniclelive.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.cornwalllive.com/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.coventrytelegraph.net/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.dailyrecord.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.manchestereveningnews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.todmordennews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.wakefieldexpress.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.wetherbynews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.worksopguardian.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.worthingherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://local.standard.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.skegnessstandard.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.plymouthherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.getsurrey.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.ellontimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.carrickfergustimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.bucksherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.berwick-advertiser.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.leightonbuzzardonline.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.lisburntoday.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.birminghampost.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.peterboroughtoday.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.cornwalllive.com/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://directory.walesonline.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.berwickshirenews.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.bedfordtoday.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.doncasterfreepress.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.hemeltoday.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.falkirkherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.banburyguardian.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.lancasterguardian.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.kirkintilloch-herald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.louthleader.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.buxtonadvertiser.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.matlockmercury.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.portadowntimes.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.bridlingtonfreepress.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.shorehamherald.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.ballymenatimes.com/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.ryeandbattleobserver.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
https://findit.carlukegazette.co.uk/company/4b70037f3b1ef8e9a9a3bdaca84b702a
UZMA   •  
(39.59.86.***)
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.sleafordstandard.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.lurganmail.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.batleynews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.newtownabbeytoday.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.bostonstandard.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.harrogateadvertiser.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.hebdenbridgetimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.dewsburyreporter.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.eastlothiannews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.ballymoneytimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.mirror.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.hertfordshiremercury.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.leicestermercury.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.birminghammail.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.gloucestershirelive.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.stokesentinel.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.bedfordshire-news.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.essexlive.news/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.loughboroughecho.net/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.ballymoneytimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.burtonmail.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.luton-dunstable.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.getwestlondon.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://www.fulhampages.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://www.southwarkpages.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://www.citipages.net/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.manchestereveningnews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.cambridge-news.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.bristolpost.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.nottinghampost.com/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.derbytelegraph.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.coventrytelegraph.net/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.croydonadvertiser.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.somersetlive.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.grimsbytelegraph.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.kentlive.news/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.chesterchronicle.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.devonlive.com/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.crewechronicle.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.scunthorpetelegraph.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.onemk.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.dailyrecord.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.accringtonobserver.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.chroniclelive.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.northampton-news-hp.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.midsussextimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.wscountytimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.hucknalldispatch.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.horncastlenews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.inverurieherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.kincardineshireobserver.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.dailypost.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.sussexexpress.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.wakefieldexpress.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.worthingherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.londonderrysentinel.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.thevisitor.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.newsguardian.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.milngavieherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.fleetwoodtoday.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.getsurrey.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.gloucestershirelive.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.liverpoolecho.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.birminghammail.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.cambridge-news.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.chroniclelive.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.cornwalllive.com/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.coventrytelegraph.net/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.dailyrecord.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.manchestereveningnews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.todmordennews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.wakefieldexpress.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.wetherbynews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.worksopguardian.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.worthingherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://local.standard.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.skegnessstandard.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.plymouthherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.getsurrey.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.ellontimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.carrickfergustimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.bucksherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.berwick-advertiser.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.leightonbuzzardonline.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.lisburntoday.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.birminghampost.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.peterboroughtoday.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.cornwalllive.com/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://directory.walesonline.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.berwickshirenews.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.bedfordtoday.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.doncasterfreepress.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.hemeltoday.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.falkirkherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.banburyguardian.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.lancasterguardian.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.kirkintilloch-herald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.louthleader.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.buxtonadvertiser.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.matlockmercury.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.portadowntimes.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.bridlingtonfreepress.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.shorehamherald.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.ballymenatimes.com/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.ryeandbattleobserver.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
https://findit.carlukegazette.co.uk/company/47e55a539b99754fa5882080f91ca464
AFREEN   •  
(39.59.86.***)
https://metaldevastationradio.com/simple-blog
https://myworldgo.com/profile/callgirlspk
https://neverbroke.club/callgirlspk
https://bandmag.com/pakistanfemales
https://www.chipmeup.com/player/pakistanfemales
https://www.renderosity.com/users/pakistanfemales
https://themehunt.com/profile/pakistanfemales
https://selfieoo.com/callgirlspk
https://www.metroflog.co/simpleblog06
https://blackshare.net/callgirlspk
https://metaldevastationradio.com/islamabadescortspk
https://myworldgo.com/profile/lahorenightlife
https://neverbroke.club/lahoreescortgirls
https://bandmag.com/lahore-escorts
https://www.chipmeup.com/player/lahorenightlife
https://www.renderosity.com/users/lahorenightlife
https://www.meetescortsonline.com/members/lahorenightlife/
https://themehunt.com/profile/lahorenightlife
https://selfieoo.com/lahoreescortgirls
https://metaldevastationradio.com/lahoreescortgirls
https://metaldevastationradio.com/lahoreescortgirls
https://myworldgo.com/profile/islamabadescortspk1
https://neverbroke.club/islamabadescortspk1
https://bandmag.com/islamabad-com
https://www.chipmeup.com/player/islamabadescort
https://www.renderosity.com/users/islamabadescortspk1
https://www.meetescortsonline.com/members/islamabadescortspk/
https://themehunt.com/profile/islamabadescortspk
https://metaldevastationradio.com/islamabadescortspk
https://telegra.ph/Pakistan-Females-01-14
https://www.promorapid.com/pakistanfemales
https://www.answers.com/u/pakistanfemales
https://www.alltrails.com/members/simple-blog?edit_success=true
https://sketchfab.com/pakistanfemales
https://ello.co/pakistanfemales
https://rosalind.info/users/pakistanfemales/
https://www.pinterest.co.uk/pakistanfemales/_created/
https://radiovybe.com/pakistanfemales
https://uolsocial.socioon.com/timeline&u=call%20girls
https://telegra.ph/Lahore-Night-Life-01-14
https://www.promorapid.com/lahorenightlife
https://www.answers.com/u/lahorenightlife
https://www.alltrails.com/members/lahore-escorts-1
https://sketchfab.com/lahoreescortgirls
https://ello.co/lahorenightlife
https://rosalind.info/users/lahoreescortgirls/
https://www.pinterest.co.uk/lahorenightlife/_saved/
https://radiovybe.com/lahorenightlife
https://uolsocial.socioon.com/lahoreescorts1
https://telegra.ph/Islamabad-Escorts-Pk-01-14
https://www.promorapid.com/islamabadescortspk1
https://www.answers.com/u/Islamabad123
https://www.alltrails.com/members/islamabad-com
https://sketchfab.com/islamabadescortspk
https://ello.co/islamabadescortspk14
https://rosalind.info/users/lahoreescortgirls/
https://www.pinterest.co.uk/islamabadescortspk/_saved/
https://radiovybe.com/islamabadescortspk1#
https://uolsocial.socioon.com/timeline&u=islamabad%20escorts%20pk
https://pantip.com/profile/6829472#topics
https://slides.com/pakistanfemales
https://www.producthunt.com/@pakistanfemales
https://pantip.com/profile/6829483#topics
https://slides.com/lahorenightlife
https://www.producthunt.com/@lahore_escorts
https://pantip.com/profile/6829497#topics
https://slides.com/islamabadescortspk
https://www.producthunt.com/@islamabad_com
https://www.torah-haim.com/pakistanfemales
https://decidim.sabadell.cat/profiles/pakistanfemales/
http://www.effecthub.com/user/2067619
https://bbs.hanming.com/space-uid-19244.html
https://www.merlot.org/merlot/viewMember.htm?id=1431808
https://dailygram.com/index.php/profile-416618
https://hyvsi.com/pakistanfemales
https://www.gta5-mods.com/users/pakistanfemales
https://participa.gencat.cat/profiles/pakistanfemales
https://www.bonanza.com/users/51529087/profile
https://www.face-world.net/pakistanfemales
https://anoncountry.com/pakistanfemales
https://www.plingue.com/callgirlspk
https://www.torah-haim.com/lahorenightlife
https://decidim.sabadell.cat/profiles/lahorenightlife
http://www.effecthub.com/user/2067622
https://bbs.hanming.com/space-uid-19245.html
https://www.merlot.org/merlot/viewMember.htm?id=1431809
https://dailygram.com/index.php/profile-416622
https://hyvsi.com/lahorenightlife
https://www.gta5-mods.com/users/lahorenightlife
https://participa.gencat.cat/profiles/lahorenightlife
https://www.bonanza.com/users/51529113/profile
https://www.face-world.net/lahorenightlife
https://anoncountry.com/lahorenightlife
https://www.plingue.com/lahorenightlife
https://www.torah-haim.com/islamabadescortspk1
https://decidim.sabadell.cat/profiles/islamabadescortspk
http://www.effecthub.com/user/2067626
https://bbs.hanming.com/space-uid-19246.html
https://www.merlot.org/merlot/viewMember.htm?id=1431810
https://dailygram.com/index.php/profile-416623
https://hyvsi.com/islamabadescortspk
https://www.torah-haim.com/islamabadescortspk1
https://participa.gencat.cat/profiles/islamabadescortspk
https://www.bonanza.com/users/51529120/profile
https://www.face-world.net/islamabadescortspk
https://anoncountry.com/islamabadescortspk1
https://www.plingue.com/islamabadescortspk1
https://anoncountry.com/read-blog/5122
https://www.torah-haim.com/read-blog/6709_have-a-private-time-with-escorts-in-lahore.html
https://www.plingue.com/read-blog/5435_enjoy-the-pleasure-of-love-from-sexy-lahore-escorts.html
https://www.torah-haim.com/read-blog/5590_lahore-escorts-have-added-different-flavors.html
https://anoncountry.com/read-blog/5123
https://www.torah-haim.com/read-blog/5607
https://anoncountry.com/read-blog/5124
https://www.plingue.com/read-blog/7163
https://acrochat.com/callgirlspk
https://facethai.net/pakistanfemales
https://zlidein.com/pakistanfemales
https://pubhtml5.com/homepage/mtytp
https://acrochat.com/lahorenightlife
https://facethai.net/lahorenightlife
https://zlidein.com/lahorenightlife
https://pubhtml5.com/homepage/fard
https://acrochat.com/islamabadescortspk
https://facethai.net/islamabadescortspk
https://zlidein.com/islamabadescortspk
https://pubhtml5.com/homepage/hvlj
https://acrochat.com/read-blog/87961
https://zlidein.com/read-blog/30170
https://acrochat.com/read-blog/87974
https://zlidein.com/read-blog/30179
https://acrochat.com/read-blog/87983
https://zlidein.com/read-blog/30185
POOJAA   •  
(39.59.86.***)
http://laurel.datsi.fi.upm.es/web/foro/viewtopic.php?f=28&t=305228&p=1319917&sid=b25b64dea59361a619e2a7aa65c8e954#p1319917
https://peatix.com/user/10731877/view
https://www.magcloud.com/user/pakistanfemales
https://www.ted.com/profiles/32196701
https://www.pinterest.com/pakistanfemales/
https://soundcloud.com/simple-blog-137260100
https://itsmyurls.com/pakistanfemales
https://pbase.com/pakistanfemales/profile
http://pakistanfemales.idea.informer.com/
https://speakerdeck.com/pakistanfemales
https://hearthis.at/islamabad-com/
https://peatix.com/user/10731897/view
https://www.magcloud.com/user/islamabadescortspk
https://www.ted.com/profiles/32196815
https://www.pinterest.co.uk/islamabadcom/_saved/
https://soundcloud.com/islamabadescortspk
https://itsmyurls.com/islamabadescort1
https://pbase.com/islamabadescortspk/profile
http://islamabadescortspk.idea.informer.com/
https://speakerdeck.com/islamabadescortspk
https://www.kiva.org/lender/pakistanfemales
https://sketchfab.com/pakistanfemales
https://weheartit.com/pakistanfemales
https://vimeo.com/pakistanfemales
https://issuu.com/pakistanfemales?issuu_product=header&issuu_subproduct=account-settings&issuu_context=link&issuu_cta=profile
https://about.me/pakistanfemales
https://academy.autodesk.com/users/simpleblog06
http://www.effecthub.com/user/2067619
https://profile.hatena.ne.jp/pakistanfemales/profile
https://www.instantencore.com/user/details.aspx?User=pakistanfemales
https://www.kiva.org/lender/islamabadescortspk
https://sketchfab.com/islamabadescortspk
https://weheartit.com/islamabadescortspk
https://vimeo.com/islamabadescortspk
https://issuu.com/islamabadescortspk?issuu_product=header&issuu_subproduct=account-settings&issuu_context=link&issuu_cta=profile
https://about.me/islamabadescortspk
https://academy.autodesk.com/users/islamabadcom11
http://www.effecthub.com/user/2067626
https://profile.hatena.ne.jp/islamabadescortspk/
https://www.instantencore.com/user/details.aspx?User=islamabadescortspk
https://forum.cs-cart.com/user/181330-pakistanfemales/
https://rosalind.info/users/pakistanfemales/
https://scioly.org/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=105755
https://www.ethicalhacker.net/members/pakistanfemales/profile/
https://hackaday.io/pakistanfemales
https://www.ranker.com/writer/simple-blog
https://www.indiegogo.com/individuals/28342576
https://www.atlasobscura.com/users/pakistanfemales
https://forum.cs-cart.com/user/181337-islamabadescortspk/
https://rosalind.info/users/islamabadescortspk/
https://scioly.org/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=105757
https://www.ethicalhacker.net/members/islamabadescortspk/profile/
https://hackaday.io/islamabadescortspk
https://www.ranker.com/writer/islamabad-com
https://www.indiegogo.com/individuals/28342594
https://www.atlasobscura.com/users/islamabadescortspk
https://hearthis.at/simple-blog/
https://peatix.com/user/10731877/view
https://www.magcloud.com/user/pakistanfemales
https://www.ted.com/profiles/32196701
https://www.pinterest.com/pakistanfemales/
https://soundcloud.com/simple-blog-137260100
https://itsmyurls.com/pakistanfemales
https://pbase.com/pakistanfemales/profile
http://pakistanfemales.idea.informer.com/
https://speakerdeck.com/pakistanfemales
https://www.kiva.org/lender/lahoreescortgirls
https://sketchfab.com/lahoreescortgirls
https://weheartit.com/lahoreescortgirlscom
https://vimeo.com/lahoreescortgirls
https://issuu.com/lahoreescortgirls?issuu_product=header&issuu_subproduct=account-settings&issuu_context=link&issuu_cta=profile
https://about.me/lahoreescortgirls
https://academy.autodesk.com/users/lahoreescortgirlscom
http://www.effecthub.com/user/2067622
https://profile.hatena.ne.jp/lahoreescortgirls/profile
https://www.instantencore.com/user/details.aspx?User=lahoreescortgirls
https://forum.cs-cart.com/user/181336-lahoreescortgirls/
https://rosalind.info/users/lahoreescortgirls/
https://scioly.org/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=105756
https://www.ethicalhacker.net/members/lahoreescortgirls/profile/
https://hackaday.io/lahoreescortgirls
https://www.ranker.com/writer/lahore-escorts_0
https://www.indiegogo.com/individuals/28342588
https://www.atlasobscura.com/users/lahoreescortgirls
https://telescope.ac/pakistan-females-NSsVnBakS/what-makes-lahore-escorts-famous-in-different-fields
https://penzu.com/public/8241ebbf
https://www.hashtap.com/@callgirlspk/hire-lahore-escorts-girls-for-enjoyable-night-27MJJDGemKMW
https://pakistanfemales.medium.com/enjoy-the-sensual-services-of-karachi-escorts-6c892c35d20a
https://network-89730.mn.co/posts/19288489
https://workiton.com/question/islamabad-escort-service-are-in-high-demand/
https://callgirlspk.bcz.com/2021/12/20/islamabad-escorts-service-to-satisfy-your-physical-desires/
https://writeupcafe.com/discover-different-pleasure-with-islamabad-escorts/
https://articlescad.com/escort-provides-high-quality-sex-services-in-islamabad-3559.html
https://unequaled-cardinal-453.notion.site/Islamabad-Escorts-service-is-Unbeatable-39919532227d495c8f52cd222d32c5e8
https://ello.co/pakistanfemales/post/wdigmt9kl00cg0beaqxwha
http://pakistancallgirls.populr.me/sexy-escorts-in-karachi-with-foreign-sexual-pleasure
https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/make-your-sex-special-with-karachi-call-girls
https://61c07ebf9e9d7.site123.me/blog/meet-the-bold-and-naughty-escorts-in-karachi-for-fun
https://telescope.ac/lahore-escorts-girls-ze9XsEdCl/get-best-pleasuring-services-of-lahore-escorts
https://lahoreescortgirls.medium.com/do-you-remember-the-name-of-lahore-call-girls-5881e79739cc
https://www.hashtap.com/@lahoreescortgirls/lahore-escorts-are-beautiful-and-captivating-ladies-amMb_aDN5BlP
https://chutpatti.com/blogs/post/26384
https://freearticlepost.com/meet-the-warm-lahore-escorts-service/
https://workiton.com/question/have-fun-with-the-bold-lahore-escorts-service/
https://lahoreescortgirls.bcz.com/2021/12/18/high-end-profile-call-girls-in-lahore/
http://wolpy.com/pakistanfemales/profile
https://knowyourmeme.com/users/pakistan-females
https://rabbitroom.com/members/pakistanfemales/profile/
https://businesslistingplus.com/profile/pakistanfemales/
https://tldrlegal.com/users/pakistanfemales
https://www.brownbook.net/account/profile/4756450
https://blend.io/pakistanfemales
https://bresdel.com/callgirlspk
https://troocker.com/callgirlspk
https://blackshare.net/callgirlspk
http://wolpy.com/lahoreescortgirls/profile
https://knowyourmeme.com/users/lahore-escort-girls
https://rabbitroom.com/members/lahoreescortgirls/profile/
https://businesslistingplus.com/profile/lahoreescortgirls/
https://tldrlegal.com/users/lahoreescortgirls
https://www.brownbook.net/account/profile/4756479
https://blend.io/lahoreescortgirls
https://bresdel.com/lahoreescortgirls
https://troocker.com/lahoreescortgirls
https://metaldevastationradio.com/lahoreescortgirls
http://wolpy.com/islamabadescortspk/profile
https://knowyourmeme.com/users/islamabad-escorts-pk
https://rabbitroom.com/members/level123/profile/
https://businesslistingplus.com/profile/islamabadescortspk/
https://tldrlegal.com/users/Islamabad
https://www.brownbook.net/account/profile/4756475
https://blend.io/islamabadescortspk
https://bresdel.com/islamabadescortspk
https://troocker.com/islamabadescortspk1
https://metaldevastationradio.com/islamabadescortspk
https://members.marssociety.org/members/pakistanfemales/
https://www.divephotoguide.com/user/pakistanfemales
https://www.quia.com/servlets/quia.web.QuiaWebManager?tagModuleType=15501&rand=2649626
https://cycling74.com/author/61deb869d540c65659fbe412
https://www.jetphotos.com/photographer/288944
https://app.roll20.net/users/10007423/pakistan
https://members.marssociety.org/members/lahorenightlife/
https://www.quia.com/servlets/quia.web.QuiaWebManager?tagModuleType=15501&rand=4522929
https://cycling74.com/author/61debb12d540c65659fbe421
https://www.jetphotos.com/photographer/288945
https://themehunt.com/profile/lahorenightlife
https://members.marssociety.org/members/islamabadescortspk/
https://www.quia.com/servlets/quia.web.QuiaWebManager?tagModuleType=15501&rand=7440919
https://cycling74.com/author/61debd8dd540c65659fbe427
https://www.jetphotos.com/photographer/288946
https://app.roll20.net/users/10007482/islamabad-e
Ramya Sharma   •  
(49.207.210.***)
You'll get the best service with our high-quality staff members who know what they're doing Our rates vary depending on the escort you choose, but we offer discounts for longer bookings and repeat customersSatisfying yourself with our Escorts Service Hyderabad https://www.ramyaescorts.com

Sisene
LOOTUSTANDEV NOOR
Leping Soome kõrgliigaklubiga oli vaid algus: noor koondislane põleb tahtest saada liiga parimaks väravakütiks
MM TOOB UUED MURED
Sel aastal tuleb suvi turul teisiti - või kas ikka tuleb? Katari MM sunnib mängijaid vastama uutele küsimustele
SERBLASE TULEVIK
Ott Järvela | Kas Marko Savic saab võimaluse vigade paranduseks?
VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust
REKLAAM
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
2
0
42:8
44
2.
Tallinna FCI Levadia
17
14
2
1
41:7
44
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
3
3
28:14
33
4.
Paide Linnameeskond
17
9
2
6
41:18
29
5.
FC Kuressaare
17
7
3
7
20:23
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
2
11
16:36
14
7.
JK Narva Trans
15
4
1
10
16:27
13
8.
JK Tallinna Kalev
17
3
3
11
15:46
12
9.
Tallinna JK Legion
16
3
5
8
18:30
10
10.
Pärnu JK Vaprus
16
2
1
13
16:44
7
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T 18.00 Kuressaare - Levadia (Premium liiga)
  • T 19.00 Eesti - Kasahstan (NA MM-valikmäng)
  • T 20.00 Kalev - Kalju (Premium liiga)
  • K 17.30 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • N 19.00 Viimsi - Nõmme United (Esiliiga)
  • R 18.00 Levadia - Kalev (Premium liiga)
  • L 17.00 Trans - Paide (Premium liiga)
  • L 19.30 Legion - Flora (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
44
Tallinna FCI Levadia
44
Nõmme Kalju FC
33
Paide Linnameeskond
29
FC Kuressaare
24
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
13
JK Tallinna Kalev
12
Tallinna JK Legion
10
Pärnu JK Vaprus
7