VAATA JÄRELE: Eesti U17 küttis sauna soojaks ka Fääri saartele (galerii!) (1)

Eesti U17 koondis jätkas UEFA Sõprusturniiri kindla võiduga, kui Fääri saarte eakaaslased alistati 5:0.

Kontrollturniiri avamängu Liechtensteinist koguni 7:0 üle käinud noored sinisärgid alustasid täna ehmatusega, kuid fääride esimene hea moment läks vett vedama ja pea kohe sahises võrk teisel pool platsi läbi Sten Jakob Viidase. Turvatunne tekitati avapoolaja lõpus, kui täpsed olid Taaniel Usta ja Martin Vetkal.

Teisel poolajal lõi Eesti veel kaks väravat - Usta jättis esmalt realiseerimata penalti, kuid lükkas võrku tagasipõrkunud palli, lõppskoori vormistas Andrei Smirnov. Lisaks said sinisärgid proovida ajutist vähemust, kui Alex Sander Liit lubava rünnaku peatamise eest mõtlemispausile saadeti.

Tänavune aasta on olnud Eesti U17 koondisele üsna edukas, viiest mängust on nüüd võidetud neli ning seda väravatevahega 16:5. Kolmanda mängu Sõprusturniiril peab Eesti reedel, kui vastamisi ollakse Leeduga. Ka see mäng on Soccernet.ee vahendusel otsepildis jälgitav.

REKLAAM

Protokoll:

24. aprillil kell 17.00 Sportland Arenal

Eesti - Fääri saared 5:0 (3:0)
13. Sten Jakob Viidas, 39., 65. Taaniel Usta, 40+2. Martin Vetkal, 68. Andrei Smirnov

Realiseerimata penalti: 65. Taaniel Usta
Hoiatused
: 35. Daniil Kuraksin, 73. Aleksandr Šapovalov - 64. Bergur Jakupsson Poulsen
Ajutine eemaldamine (8 minutit): 54. Sander Alex Liit
Mänguolud: +22, päikseline ilm; kunstmuruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 143
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Kert Pulst
Neljas kohtunik: Revo Sirel

Eesti: Kaupo Kruusmäe, Rocco Robert Shein, Daniil Kuraksin (41. Daniil Tarassenkov), Martin Vetkal (41. Andrei Smirnov), Aleksandr Nikolajev (41. Maksim Paskotši), Sander Alex Liit, Richard Tohver (62. Nikita Ivanov), Tristan Toomas Teeväli, Taaniel Usta, Sten Jakob Viidas (68. Aleksandr Šapovalov), Erko Jonne Tõugjas.
Varus: Georg Mattias Lagus, Maksim Paskotši, Rasmus Kallas, Daniil Sõtšugov, Karl Gustav Kokka, Daniil Tarassenkov, Aleksandr Šapovalov, Nikita Ivanov, Andrei Smirnov.

Fääri saared: Eynbjörn Östergaard, Bergur Jakupsson Poulsen (71. Jens Mortan Samson), Martin Agnarsson (71. Mortan Rasmussen), Elias Rusborg, Samuel Johansen Chukwudi, Heini Sörensen (71. Mattias Weihe Joensen), Aki Samuelsen (65. Poul Kallsberg), Olaf Barnason, Emil Weihe Joensen (65. Suni Hansen), Jörgen Nielsen, Bogi Hentze (38. David Matras). 
Varus: David Petersen, Mortan Rasmussen, Mattias Weihe Joensen, Jens Mortan Samson, Suni Hansen, David Matras, Poul Kallsberg.


Eesti U17 koondis
:

Väravavahid 
1 Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
12 Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad 
13 Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
14 Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
4 Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
21 Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
3 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
5 Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
15 Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad 
8 Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
16 Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
11 Daniil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
18 Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
6 Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
10 Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
7 Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
19 Taaniel Usta (17.02.2003) – MyPa (FIN, laenul Harju JK-st)
9 Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – Tallinna FC Flora
20 Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu
17 Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla–Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Mihhail Artjuhhov, Andres Oper
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa

Fääri saarte U17 koondis:

Väravavahid
David Petersen (07.08.2003) – IF
Eynbjörn Östergaard (30.09.2003) – B36

Kaitsjad
Mortan Rasmussen (27.05.2003) – KI
Mattias Weihe Joensen (15.02.2003) – B36
Martin Agnarsson (07.12.2003) – B36
Elias Rusborg (10.01.2003) – Hvidovre
Olaf Barnason (30.01.2003) – Víkingur
Bergur Jakupsson Poulsen (03.05.2003) – Víkingur

Poolkaitsjad
Samuel Johansen Chukwudi (10.02.2003) – HB
David Matras (24.04.2003) – KI
Emil Weihe Joensen (19.11.2003) – B36
Heini Sörensen (27.01.2004) – FC Midtjylland
Aki Samuelsen (17.04.2004) – FC Midtjylland
Suni Hansen (21.01.2003) – NSI
Bogi Hentze (14.04.2003) – B71
Poul Kallsberg (04.02.2003) – Skála

Ründajad
Jens Mortan Samson (04.02.2003) – KI
Jörgen Nielsen (30.11.2003) – NSI

Peatreener: Aki Johansen
Abitreener: Jens Kristian Hansen
Väravavahtide treener: Predrag Markovic
Füsioterapeut: Hanus Eliasen
Varustaja: Jan Falkenberg Jensen
Delegatsiooni juht: Jogvan Pall Joensen

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

PREMIUM LIIGA KOLMAPÄEV
OLULINE
SUUR MÄNG JÄI VIIKI
Luup peale | Kabuhirmus Levadia ei suutnud Kaljut lahti muukida  (vaata galeriid!)
KOOSTÖÖ TIPPKLUBIGA
Kalevi ja Cagliari koostöö sai alguse: esimesed neli noort on Itaalias kohal
OLULIST
... Dortmund tuli Bayerni järel teiseks
Eelmise aasta suve lõpus sai siinse rubriigi avaloo pealkirjas esitatud küsimus, mis möödunud nädalavahetusel vastuse sai. "Kes tuleb Bayerni järel teiseks ...", sai toona küsitud; Dortmund, teame nüüd vastata.
MUSTA MÕTISKLUSED
PÕNEVAT KRAAMI
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
11
1
0
37:5
34
2.
Tallinna FCI Levadia
12
9
1
2
37:9
28
3.
Paide Linnameeskond
11
7
2
2
15:6
23
4.
Nõmme Kalju FC
12
6
4
2
18:12
22
5.
JK Narva Trans
12
4
4
4
15:9
16
6.
FC Kuressaare
11
3
3
5
8:13
12
7.
Tartu JK Tammeka
12
2
2
8
15:27
8
8.
Viljandi JK Tulevik
11
2
2
7
11:24
8
9.
Maardu Linnameeskond
12
1
3
8
4:32
6
10.
JK Tallinna Kalev
11
1
2
8
5:28
5
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
34
Tallinna FCI Levadia
28
Paide Linnameeskond
23
Nõmme Kalju FC
22
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
12
Tartu JK Tammeka
8
Viljandi JK Tulevik
8
Maardu Linnameeskond
6
JK Tallinna Kalev
5
EKSKLUSIIV

Loe Soccernet.ee värskemaid  eksklusiivlugusid:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK