Vähemuses Paide Transi vastu edu ei suutnud hoida (1)

Vjatšeslav Zahovaiko rumalast punasest kaardist teise poolaja alguses hoolimata juhtima asunud Paide Linnameeskond pidi Narva Transi vastu siiski 1:3 kaotuse vastu võtma.

Avapoolajal ohustas selgelt rohkem vastaste väravat Narva Trans. Mitmel korral sai löögile Rizvan Umarov ning vasakul äärel tekitas Paide kaitsjatele oma läbimurretega peavalu Svjatoslav Jakovlev. Omad võimalused tekkisid siiski ka Paidel. Korra päästis Transi nende puurilukk Arnold Kreger, kes tõrjus posti kõrvalt Mark Oliver Roosnupu ülepuusalöögi ning pika audi järel lõi heast positsioonist palli väravast mööda Vjatšeslav Zahovaiko.

Teise poolaja alguses aga hakkas juhtuma. Esmalt sai Zahovaiko vastase löömise eest punase kaardi, kuid see ei takistanud 56. minutil Mark Oliver Roosnupul Paidet juhtima viimast, kui ründaja realiseeris kindlalt üks-üks olukorra.

Transil päästeingliks kerkis aga Jakovlev, kelle läbimurded pöörasid mänguseisu ümber. Esmalt viigistas 70. minutil Rizvan Umarov ning kuus minutit hiljem lükkas palli tühja väravasse Artjom Škinjov. 85. minutil tegi kauni löögiga lõppskoori Dmitri Prošin.

Trans, kes enne tänast päeva pidi vaikselt juba jälgima, et Pärnu Linnameeskond neile tagant kuklasse hingama ei asuks, saab nüüd kergemalt hingata ning asuda jahtima Paidet ja Sillamäed, kes kumbki jäävad piirilinlastest viie punkti kaugusele.

Mängu parim - Svjatoslav Jakovlev.

Transi vasakäär oli terve kohtumise jooksul Paide kaitseliini suurimaks nuhtluseks ning lõpuks said tema teravad läbimurded ning kaks väravasöötu ka mängusaatuse osas saatuslikuks.