Vassiljev pärast Kalju alistamist: väärisime seda võiduväravat (0)

FC Flora kapten Konstantin Vassiljev. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

FC Flora saavutas oma neljanda võidu tänavusel Premium liiga hooajal, kui alistas Nõmme Kalju 2:1. Flora läks 36. minutil Sergei Zenjovi väravast juhtima, aga arvulises vähemuses Kalju viigistas 76. minuti penaltist. Võidu tõi Florale Rauno Alliku 85. minuti värav.

Valitseva meistermeeskonna kapten Konstantin Vassiljev märkis raskelt tulnud võidu järel, et tasavägine kohtumine polnud tegelikult üllatus. "Kuulda on olnud erinevaid jutte, et Kalju on nõrk ja ei pretendeeri medalitele, aga tegelikult on neil hea meeskond. Tänane mäng tõestas, et kui vähegi neile võimalus anda, siis on Kalju kohe väga ohtlik.

Mängu algus meil pigem ei õnnestunud, sest jäime surve alla, aga edaspidi juba kontrollisime. Uuesti läks pingelisemaks pärast natuke juhuslikku penaltit. Pigem oli see tööõnnetus, et Markkus Seppiku käsi seal pallile ette jäi. Meeskonna reaktsioon, mis järgnes Kalju viigiväravale, oli aga väga positiivne, ja ma arvan, et väärisime seda võiduväravat," rääkis Vassiljev.

"Me kindlasti loodame, et selline lõpuminutite võit annab meeskonnale hoogu juurde, aga on teada, et maikuu tuleb iga meeskonna jaoks väga raske. Kõiki võivad oodata tõusud ja langused. Esimese mängu võitsime ära, aga juba kahe päeva pärast ootab ju järgmine katsumus. Peame väga kiiresti keskenduma, sest laupäeval kohtume Legioniga, kes praegu nädala keskel puhkas," sõnas Vassiljev.

Flora kapten kiitis vahetusmängijate panust – võiduvärava lööja Alliku ja talle söödu andnud Sten Reinkort olid mõlemad mõned minutid varem platsile tulnud. "Meil on varasemaga võrreldes rohkem terveid mängijaid ja treeneritel seega enam variante, keda kasutada. Tänased vahetused andsid kindlasti palju juurde, sest põhimõtteliselt ju kaks vahetusmeest otsustasid mängu ära. See on suur asi ja luksus, kui on nii head mehed pingilt võtta.

Võiduga oleme rahul, aga samas oleme ikka tabeli keskel ja punkte on vaja endiselt koguda. See ei häiri, aga olukord on ebatavaline, kuna meeskondadel on peetud erinev arv kohtumisi. Peame keskenduma, sest ei saa öelda, et kui oleme neli punkti kaotanud (Flora on teinud kaks viiki – O. J.), siis ülejäänud mängudest on kolm punkti võidetud."

Flora ja Legion kohtuvad laupäeval kell 13 A. Le Coq Arenal.