Wolves ärkas teisel poolajal, aga Manchester City avas hooaja võiduga (0)

Eelmmisel hooajal Inglismaa kõrgliigas Liverpooli järel teise koha saanud Manchester City teenis uue hooaja avamängus võõral väljakul 3:1 võidu Wolverhampton Wanderersi üle.

Manchester City haaras juhtohjad 20. minutil, kui enda teenitud penalti realiseeris Kevin De Bruyne. Esimesel poolajal mängu täielikult domineerinud Manchester City teine värav sündis 32. minutil, kui De Bruyne ja Raheem Sterling eeltöö realiseeris tabamuseks Phil Foden.

Wolves ärkas teisel poolajal, kuid Ruben Neves, Daniel Podence ja Raul Jimenez raiskasid suurepärased väravavõimalused. Värav oli lähedal, kuid võõrustajad olid hädas realiseerimisega. Wolves tegi esimese pealelöögi raamide suunas alles 78. minutil, kui Podence lükkas palli De Bruyne jalgavahelt läbi ja tsenderdas karistusalasse, kus kerkis kõige kõrgemale Jimenez.

Järelejäänud aja jooksul Wolvesil rohkem häid väravavõimalusi ei tekkinud. Gabriel Jesus vormistas lõppseisu viiendal üleminutil. Manchester City, kelle avavooru mäng on edasi lükatud, avas hooaja võiduga. Wolveerhampton sai ühe võidu kõrvale liigahooaja esimese kaotuse.

Aston Villa alistas koduväljakul Sheffield Unitedi 1:0. John Egan sai juba 12. minutil punase kaardi, kuid sellest hoolimata teenis Sheffield paarkümmend minutit hiljem 11 meetri karistuslöögi, kuid John Lundstrami penalti tõrjus Aston Villa särgis debüteerinud väravavaht Emiliano Martinez, kes eelmised kümme hooaega kuulus Londoni Arsenali hingekirja. Võõrustajate võiduvärav sündis 63. minutil, kui nurgalöögi olukorras tegi skoori Ezri Konsa.

Aston Villa - Sheffield United 1:0 (0:0)