Barcelona alistas tulises finaalis Real Madridi (6)

Barcelona valitsemine sai täna varahommikul jätku, kui Superkarika korduskohtumises võideti kodus Real Madridi väga tulises mängus 3:2. Kahe mängu peale kokku oli Barcelona parem 5:4.

Taaskord alustas Real Madrid kohtumist teravamalt, kuid vastupidiselt eelmisele kohtumisele, avas skoori Barcelona. 15. minutil andis Lionel Messi suurepärase läbisöödu Andres Iniestale, kes head võimalust kasutamata ei jätnud ning kindlalt palli üle Casillase tõstis.

Realil oli aga vastus olemas. 20. minutil lõi Cristiano Ronaldo suluseisu hõngulisest olukorrast viiginumbrid tabloole. Pärast väravat oli Realile veel nii mõnigi väga hea võimalus, kuid enne poolaja lõppu lõi värava ikkagi Barca. Autoriks ka esimese värava puhul aktsioonis olnud Messi, kes Pique'lt kastis väga hea söödu sai ning palli väravasse toimetas.

Tundus juba, et Real ei suudagi viigistada, kuid 82. minutil leiti nurgalöögi järgses saginas värava eest Karim Benzema, kes võimalust kasutamata ei jätnud. Barcelona ei soovinud aga lisaaega mängida ning nii löödigi normaalajal veel üks värav. Autoriks taas Lionel Messi, kes lõi Adriano tsenderduse tugevalt värava alla nurka.

Enne kohtumise lõppu keesid aga Reali mängijate tunded üle ning pärast Marcelo jõhkrat viga ja eemaldamist puhkes väljaku ääres suurem rüselus. Punase teenisid veel ka juba varem väljakult lahkunud Mesut Özil ja David Villa.

Barcelona - Real Madrid 3:2 (2:1)