Härra kaljukindlus: Klavan hoidis Lionel Messi kuival (14)

Twitteris levis Lionel Messi tagaotsimiskuulutus: viimasena olla teda nähtud Ragnar Klavani taskus. Foto: 101greatgoals.com

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan tegi Liverpooli särgis järjekordse hirmkõva etteaste, kui hoidis 4:0 (!) võidumängus Barcelona vastu maailma ühe parima jalgpalluri Lionel Messi kuival.

Liverpool ja Barcelona kohtusid sõpruskohtumise raames Londonis Wembley staadionil ligi 90 000 huvilise ees. Kuigi Barca eest alustasid algkoosseisus nii Messi kui ka Luis Suarez, taltsutas samuti põhikoosseisu kuulunud 'Pooli keskkaitsja Klavan vutimaailma tippmängijaid igati edukalt.

Esimese värava lõi hoopis punasärki kandnud Sadio Mane matši 15. minutil, kui ta koostöös Adam Lallanaga kastis end löögile mängis ja Liverpooli 1:0 ette viis. Selle seisuga avapoolaeg ka lõppes.

Teist poolaega alustasid inglased aga uskumatu turmtulega, kui 48. minutiks juba 3:0 juhtima asuti. Esmalt lõi katalaanide kaitsja Javier Mascherano omavärava ning seejärel lahendas poolajal vahetusest sekkunud Divock Origi külmavereliselt kiirrünnaku. Liverpooli viimase värava lõi 20-aastane Marko Grujic kolmandal üleminutil peaga. Liverpool neli, Barcelona null.

Ragnar Klavan tegi Liverpooli keskkaitses Dejan Lovreni kõrval kaasa kõik minutid ning Twitteris riputati üles mitu Messi otsimiskuulutust, kuivõrd olla Barca äss kadunud ja viimati teda nähtud eestlase taskus.

Troll   •
(188.29.16.***)
Klavan sai kiita ja hindeks 7, aga Firmino kohta öeldi, et tema hea mäng ei vabanda tema soengut. Hehee
Sammy   •
(90.191.32.***)
Loodetavati Messi nüüd Barca eest mängimist ei jäta.
Ragnar   •
(2001:7d0:83c0:c700:14c.***)
King Ragnar.
Mk   •
(2001:7d0:8c6b:8f01:a14.***)
Haha:

"Ragnar Klavan to be strip searched after the game. Police looking for Lionel Messi & Luis Suarez in his pocket."

mhm   •
(82.131.79.***)
Ma ütlen, et siin võib olla päris selline asi, kus siis tegelikult, on nii, et kui sa ise oled tasemel ja sinu kaaslased mitte, siis ei saagi midagi ega kuhugi. See fakt on ülioluline. Ntx mul on omal olnud korduvalt olukordi Eesti II ja III liigas mängivate meestega. et mul on väga ebamugav kui nad ei anna piisavalt tugevaid sööte ja siis vastased lõikavad need ära ja ühesõnaga jooksedki ilma pallita. Päriselt see ei oleks nii, kui vaid vahetada pooli korraks. Avanemine ja see ühega sööt on ülioluline. Kui seda see kamp ei oska pole mõtet üldse. Nagu eesti koondis, et "tulemus polnud oluline" või et "eesmärk on et mängijad areneks inimestena" - päriselt on jama. Palli omaksvõtt ja löök on Eesti taolisel koondisel AINUKE skill, mille toel sa võid nagu midagi teha. Puntras palli peksta nagu praegu tegime me juba 1993
mhm   •
Ja kuna nüüd järsku enam selliseid nõrku sööte ei tule, mille sa isegi kätte saades aga kohe vastase surve alla jääd nagu oli ja teatud seltskonnas on, siis edasi on juba suht lihtne, kui tehnika on käes. Klavan võibki olla seal, et tegelikult mängib aga inimesed ei saa sellest aru.
mkm   •
(217.71.45.***)
Mhm??
123   •
(2001:7d0:8877:7080:cc6.***)
mis ila siin aetakse? ma isegi ei viitsi õigekirja ega asja järgida v midagi tarka välja mõelda aga see pikem kommentaar... "et kui sa ise oled tasemel ja sinu kaaslased mitte, siis ei saagi midagi ega kuhugi" , "Eesti II ja III liigas mängivate meestega. et mul on väga ebamugav kui nad ei anna piisavalt tugevaid sööte ja siis vastased lõikavad need ära ja ühesõnaga jooksedki ilma pallita." Mida sa lontrus seletad.. Kui sulle Messi tuleks 3-4 venna vahelt läbi ja annaks sulle "tugeva söödu" siis selle aja peale oled sa ennast 5 korda täis sittunud. Istu vähem diivanil sa vana paks ja hakka enda pead kasutama. Pärdik
123...   •
....on ikka eriline kotlett. Selliste idiootidega tulebki madalates liigades mängida. Ainuke asi mida teha suudetakse, on vigu. Lõpeta kõigepealt 9.klassi kuradi töll.