Arsenalist naasnud Šapovalov aitas Flora U21 võiduni (0)

FC Flora U21 ründaja Aleksandr Šapovalov. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga viienda vooru esmaspäevastes varasemates kohtumistes kirjutasid tabelisse hooaja neljanda võidu Pärnu Vapruse ja FC Flora U21 meeskonnad, kes oli üle vastavalt FCI Levadia U21 ja Tartu Tammeka U21 rivistustest.

Kodus mänginud Vaprus tegi jõuvahekorrad kiiresti selgeks, kui Enrico Veensalu 4. ja Ronaldo Tiismaa 11. minuti väravatest asuti 2:0 juhtima. 56. minutil lõi Tiismaa oma selle mängu teise ja hooaja kuuenda (!) värava. Levadia U21 meeskond jäigi nullile, sel hooajal juba kolmandat puhku.

Sepa staadionil peetud Tammeka ja Flora U21 võistkondade duelli avavärava lõi 54. minutil eelmisel nädalal Londoni Arsenalis testimisel viibinud 16-aastane Aleksandr Šapovalov. 71. minutil jäi Flora seoses Ralf-Sander Suvinõmme teise hoiatusega arvulisse vähemusse ja 75. minutil lõi Patrick Genro Veelma penaltist viigivärava.

Punktilisa aga Tammeka noored ei saanud, sest 79. minutil lõi Aleksander Iljin värava, mis andis võidu Flora U21-le, mis oli neile selle hooaja neljas. Ka Vapruse jaoks oli tänane võit hooaja neljas. Nii Flora U21 kui ka Vaprus on seega kogunud 12 punkti, nagu ka Kohtla-Järve JK Järve. Tammeka U21 ja Levadia U21 on mõlemad kogunud kolm punkti, nagu ka Rakvere JK Tarvas.