Esiliiga meeskond Maardu võitis Aastalõputurniiri, Florale teiselt päevalt täisedu (vaata galeriid!) (11)

Foto: Brit Maria Tael

Premium liiga Aastalõputurniiri võitis tänavu Maardu Linnameeskond, eelmisel kuul Eesti meistriks tulnud Flora tõusis võimsa teise päevaga neljandaks.

Reedel kõik mängud võitnud Maardu jäi teisel päeval alla vaid Paide Linnameeskonnale, kes omakorda jäi tänu omavahelise mängu kaotusele Tammeka järel kolmandaks.

Parimaks Tallinna meeskonnaks kerkis avapäeval vaid kaks punkti saanud Flora, kes laupäeval võitis suureskooriliselt kõik neli mängu.

Tabeliseis:

REKLAAM

1. Maardu Linnameeskond 24p
2. Tartu JK Tammeka 19p
3. Paide Linnameeskond 19p
4. Tallinna FC Flora 14p
5. JK Tallinna Kalev 13p
6. Viljandi JK Tulevik 13p
7. Tallinna FC Levadia 13p
8. JK Narva Trans 9p
9. Pärnu JK Vaprus 4p
10. Nõmme Kalju FC 3p

Parimad väravakütid:

12 väravat - Vadim Aksjonov (Maardu).
6 väravat
 - Rainer Peips (Tulevik), Rasmus Peetson (Levadia)
5 väravat - Martin Jõgi (Tammeka), Vladislav Efimov (Trans)
4 väravat - Zakaria Beglarišvili (Flora), Svjatoslav Jakovlev (Trans), Aleksandr Zakarljuka (Trans), Ilja Zelentsov (Maardu), Jaroslav Dmitrijev (Maardu), Alex Matthias Tamm (Kalju), Henri Järvelaid (Flora), Martin Miller (Flora)
3 väravat - Kaspar Paur (Tammeka), Denis Vnukov (Tulevik), Markus Vaherna (Levadia), Artur Šalda (Vaprus), Johannes Kukebal (Paide), Indrek Ilves (Tulevik), Nikita Savenkov (Trans)

Ajakava ja tulemused:

15.00 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus  2:1 (Kevin Rääbis, Vlasi Sinjavski - Rasmus Ilves)
15.20 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev  2:3 (Rasmus Peetson, Markus Vaherna - Juhan Jograf Siim, Gregor Wahl, Carl-Erik Sellenberg)
15.40 Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik  3:1 (Vadim Aksjonov, Jaroslav Dmitrijev, Anton Aristov - Indrek Ilves)
16.00 Nõmme Kalju FC - Paide Linnameekond  1:4 (Alex Matthias Tamm - Johannes Kukebal, Sander Sinilaid, Edgar Tur, ov. Martin Mägi)
16.20 JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka  1:3 (Nikita Savenkov - Martin Jõgi, Erki Mõttus, Mihkel Järviste)
16.40 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev  5:1 (Markus Poom, Martin Miller, German Šlein, Herol, Rauno Alliku - Kiur Mägiste)
17.00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia  0:1 (Rasmus Peetson)
17.20 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik  2:0 (Martin Jõgi, Kaspar Paur)
17.40 JK Tallinna Kalev - Paide Linnameekond  0:3 (Johannes Kukebal, Markus Allast, Henri Hanson)
18.00 Pärnu JK Vaprus - Maardu Linnameeskond  2:4 (Kristian Lenk, Enrico Veensalu - Jaroslav Dmitrijev, Vadim Aksjonov 3)
18.20 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans  5:1 (Martin Miller 2, ov Svjatoslav Jakovlev, Erik Sorga, Vladislav Kreida - Nikita Savenkov)
18.40 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 3:2 (Markus Vaherna, Devid Lehter, Rasmus Peetson - Alex Matthias Tamm, Kevin Rääbis)
19.00 Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev 1:1 (Kevin Anderson - Karl Anton Sõerde)
19.20 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 1:3 (Rainer Peips - Joosep Sarapuu, Artur Šalda, Kristofer Kaasik)
19.40 Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond 3:1 (Markus Allast, Johannes Kukebal, Andre Frolov - Jaroslav Dmitrijev)
20.00 JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia 2:3 (Artjom Davõdov, Vladislav Efimov - Rasmus Peetson 2, Artjom Ostrovski)
20.20 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:3 (Henri Järvelaid, Rauno Alliku, Herol)
20.40 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 3:4 (Indrek Ilves, Arlet Hunt 2 - Karl Anton Sõerde, Reinhard Reimaa, Silver Alex Kelder, Alex Sander Sepp)
21.00 Maardu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 4:2 (Vadim Aksjonov 3, Jaroslav Dmitrijev - Mart Paul Preiman, Martin Jõgi)
21.20 Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 0:4 (Henri Hanson, Sander Sinilaid, Ander Ott Valge 2)
21.40 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 3:6 (Alex Matthias Tamm 2, Frank Kenneth Liblikmann - Vladislav Efimov 4, Nikita Savenkov, Vadim Mihhailov)
22.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 5:2 (Martin Miller, Märten Kuusk, Henri Järvelaid 2, ov Andrei Grigorjev - Devid Lehter, Artjom Volkov)

LIVE-ülekanne:

Esimese päeva tulemused:

Reedel, 29. detsembril
15.00 Maardu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 3:1 (Ilja Zelentsov, Vadim Aksjonov, Rain Aasmäe - Carl-Erik Sellenberg)
15.20 JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 4:2 (Aleksandr Zakarljuka, Svjatoslav Jakovlev 2, Georgi Tunjov - Artur Šalda, Kristian Lenk)
15.40 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 2:0 (Illimar Loigo, Martin Allik)
16.00 Tallinna FC Levadia - Paide Linnameekond 2:2 (Rasmus Peetson, Timur Bulavkin - Michael Lilander, Ian-Erik Valge)
16.20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 4:3 (Andre Paju, Martin Jõgi, Tristan Koskor, Kaspar Paur - Zakaria Beglarišvili, German Šlein, Roman Sobtšenko)
16.40 JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 1:2 (Henrik Sepp - Aleksandr Zakarljuka, Svjatoslav Jakovlev)
17.00 Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond 1:3 (Kermo Pihelgas - Klimenti Boldõrev, Ilja Zelentsov, Vadim Aksjonov)
17.20 Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik 1:3 (Ander Ott Valge - Kristen Kähr, Rainer Peips 2)
17.40 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 1:1 (Robin Limberg - Henri Järvelaid)
18.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 1:4 (ov Mark Edur - Raido Kannel, Alex Roosalu, Artjom Ostrovski, Artjom Volkov)
18.20 JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond 1:4 (Aleksandr Zakarljuka - Vadim Aksjonov 2, Vadim Šalabai, Ilja Zelentsov)
18.40 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 1:0 (Hans Joosep Tammerik)
19.00 Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 1:2 (Artur Šalda - Tauno Tekko, Reio Laabus)
19.20 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1:2 (Zakaria Beglarišvili - Ander Ott Valge, Kristofer Piht)
19.40 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 4:0 (Roger Teor, Kristen Kähr, Rainer Peips, Indrek Ilves)
20.00 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 1:0 (Carl-Erik Sellenberg) 
20.20 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 2:1 (Tristan Koskor, Kevin Anderson - Kristjan Kurim)
20.40 Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 1:0 (Henri Hanson)
21.00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 2:2 (Zakaria Beglarišvili 2 - Denis Vnukov, Rainer Peips)
21.20 Tallinna FC Levadia - Maardu Linnameeskond 1:3 (Markus Vaherna - Ilja Zelentsov, Daniil Lebedev, Rain Aasmäe)
21.40 Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka 2:4 (Andre Frolov, Sander Sinilaid - Tauno Tekko, Kaspar Paur 2, Mart Paul Preiman)
22.00 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 5:2 (Denis Vnukov 2, Illimar Loigo, Rainer Peips - Aleksandr Zakarljuka, Svjatoslav Jakovlev)
22.20 Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2:1 (Daniil Lebedev, Vadim Aksjonov - Mihkel Ainsalu)

Koosseisud:

Flora: Mihkel Ainsalu, Rauno Alliku, Zakaria Beglarišvili, Henri Järvelaid, Märten Kuusk, Marco Lukka, Mairo Miil, Martin Miller, Markus Poom, Joseph Saliste, Rauno Sappinen, Erik Sorga, German Šlein, Mait Toom, Ingmar Krister Paplavskis, Herol Riiberg, Magnus Karofeld, Madis Vihmann, Vladislav Kreida, Roman Sobtšenko, Kevin Aloe, Gert Kams.

Levadia: Kristjan Tamme, Bruno Aleksander Domingues, Alex Roosalu, Artjom Volkov, Mark Edur, Andrei Grigorjev, Timur Bulavkin, Rasmus Peetson, Cristofer Kuusma, Markus Vaherna, Artjom Ostrovski, Devid Lehter, Raido Kannel.

Kalju: Henri Perk, Vladislav Zanfirov, Vlasi Sinjavski, Kermo Pihelgas, Mathias Ranna, Marcus Suurväli, Jevgeni Demidov, Frank Kenneth Liblikmann, Kristjan Kurim, Alex Matthias Tamm, Dannar Pärtel, Kevin Rääbis, Martin Mägi, Vitali Teleš, Aleksander Volkov.

Trans: Nikita Jegorov, Nikita Savenkov, Mihhail Pavlov, Igor Ovsjannikov, Svjatoslav Jakovlev, Aleksandr Zakarljuka, Aleksei Stepanov, Roman Grigorevski, Nikita Mihhailov, Georgi Tunjov, Arseni Kovaltšuk, Vadim Mihhailov, Artjom Davõdov, Viktor Plotnikov, Vladislav Efimov, Artur Kotenko.

Paide: Raiko Mets, Kaarel Rumberg, Kristjan Pelt, Johannes Kukebal, Michael Lilander, Rico Reinoja, Markus Allast, Daniil Mandrikov, Joel Kokla, Randin Rande, Andre Frolov, Henri Hanson, Yao Michael Yann, Sander Sinilaid, Edgar Tur, Kristofer Piht, Ander Ott Valge, Ian-Erik Valge.

Tammeka: Karl Vaabel, Karli Kütt, Mikk Laas, Daaniel Maanas, Mihkel Järviste, Martin Jõgi, Tauno Tekko, Kaspar Paur, Markus Lokk, Silver Grauberg, Andre Paju, Artur Uljanov, Kevin Anderson, Reio Laabus, Erki Mõttus, Tristan Koskor, Siim Kask, Mart Paul Preiman, Siim Valtna.

Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Andreas Kallaste, Martin Allik, Illimar Loigo, Gustav-Hendrik Seeder, Herbert Velleste, Siim Saar, Krister Kansi, Arlet Hunt, Kristen Kähr, Indrek Ilves, Rainer Rüütel, Rainer Peips, Roger Teor, Deniss Vnukov.

Vaprus: Hendrik Vainu, Richard Aland, Dmitri Kutsarev, Joosep Sarapuu, Uku Kõrre, Tõnis Vihmoja, Rocco Mõtt, Robyn Hallmere, Enrico Veensalu, Artur Šalda, Ronaldo Tiismaa, Kristofer Kaasik, Rene Prans, Rasmus Ilves, Robin Limberg, Reno Mark, Georg Grahv, Kristen Saarts, Toomas Pent, Kristian Lenk.

Kalev: Karl Andre Vallner, Daniil Koroljov, Kaspar Laur, Hans Joosep Tammerik, Ranon Kriisa, Hans Kristjan Hansberg, Gregor Wahl, Freddie Heinmaa, Silver Alex Kelder, Freddy Karpov, Kiur Mägiste, Carl-Erik Sellenberg, Kaspar Tilga, Samuel Vard, Juhan Jograf Siim, Henrik Sepp, Andi Kivirand, Alex Sander Sepp, Reinhard Reimaa, Mikk Kruusalu, Karl Anton Sõerde.

Maardu: Artjom Jakovlev, Klimenti Boldõrev, Anton Aristov, Vadim Šalabai, Ilja Zelentsov, Deniss Kovtun, Daniil Lebedev, Maksim Zelentsov, Jaroslav Dmitrijev, Vadim Aksjonov, Deniss Suvorikov, Rain Aasmäe.

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Mhh   •  
(146.255.181.***)
Kus on Innar"little girl"Paal on? Emme ei lubanud turniirile?
Rainer   •  
(91.129.100.***)
Kui vaatasin Kalju kooseisu enne turniiri algust, siis arvasin, et nad jäävad viimase 3 hulka... Lootsin et mitte viimaseks, aga see selleks. On näha et Kalju siia vaid nö kohustuse pärast tulid :)
muigega   •  
(85.253.74.***)
Ma ei tea kas sellel aastalõpukal premmi grupi tugevate klubide nõrk esinemine oli ühekordne nähtus või hakkabki nii olema, et need mansad ei võta ka tulevikus turniiri tõsiselt. Maardu oli muidugi tubli, tahtis väga ja võitis aga ei maksa sellest teha suuri järeldusi.pigem häiris just premmi medalikolmiku lõdvalt võtmine
To muigega   •  
(82.131.22.***)
Igal asjal on oma aeg, ju see Asula tänava väljamõeldud jõuluime hakkab end vähemalt premmi tasemelt ammendama. Noortel ja amatööridel muidugi indu tundub jätkuvat.
tiitlikaitsja   •  
(85.253.136.***)
Eelmine aasta võitis muidugi levadia mitte flora
Vadim   •  
(146.255.183.***)
Kams pidi Levadiasse minema
Miks   •  
(83.166.62.***)
üks nö tippklubide tasemel seda turniiri peakski tõsiselt võtma? Mida selle turniiri võit annab? Ongi hea koht oma noortel rabeleda lasta.
Top 3   •  
(2001:7d0:8b83:8680:585.***)
Floral oli reaalselt kõige tugevam koosseis väljas, võrreldes teiste meeskondadega.
Masrdu   •  
(91.129.111.***)
POWER
toomas   •  
(83.166.46.***)
Saalis oli näha liikumas "äriperekond" Afshare. Huvitav, kas mõni klubi on omale uusi ja edumeelseid omanike saamas ?
hod d su2   •  
(85.76.3.***)
poltsamaa noorte tiim ja paide kui osata tehtut ausse saada, power on patakas ja joulu drin hinnad on kohased. Et city täna oma parimt kuradit maha ei pidanud kandma... hea et meil selle pölv teniste ta omaga veel nii jube hästi joppas.

Sisene
PREMIUM LIIGA UUS VOOR
Luup peale | Legion võinuks laduda Kuressaarele paki, aga piirdus ühega
VÄLISMAAL TOIMUB
SILM PEALE!
Eesti läbi aegade parim ründaja kodumaal mängimisest: kõva tööga saab ka sinises särgis võita ükskõik keda
POOLFINALISTID PAIGAS
Luup peale | Real oli Liverpoolist selgelt küpsem, parem ja teravam ning võitis teenitult
VÄRSKED VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Iga kordus muudab Florale antud penalti valemaks
REKLAAM
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
4
4
0
0
14:3
12
2.
Paide Linnameeskond
4
3
1
0
8:2
10
3.
JK Narva Trans
5
2
2
1
9:8
8
4.
Tartu JK Tammeka
3
2
1
0
6:3
7
5.
Nõmme Kalju FC
4
2
0
2
3:2
6
6.
Tallinna JK Legion
6
1
2
3
6:8
5
7.
Viljandi JK Tulevik
5
1
1
3
6:14
4
8.
Tallinna FC Flora
1
1
0
0
2:1
3
9.
Pärnu JK Vaprus
3
0
1
2
2:8
1
10.
FC Kuressaare
5
0
0
5
3:10
0
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
12
Paide Linnameeskond
10
JK Narva Trans
8
Tartu JK Tammeka
7
Nõmme Kalju FC
6
Tallinna JK Legion
5
Viljandi JK Tulevik
4
Tallinna FC Flora
3
Pärnu JK Vaprus
1
FC Kuressaare
0
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK