Fännide laululahingul üheksa konkurenti (1)

Foto: Catherine KõrtsmikTriobeti fänniturniiri vahepalana peetavast fännide laululahingust võtab sel pühapäeval osa üheksa võistkonda.

Laululahingu traditsioon sai alguse eelmisel aastal, kui võidu ja sellega kaasnenud A. Le Coqi õllekasti napsasid endale Pärnu Vaprad Karud, teenides žüriilt 21 punkti 25 võimalikust.

Järgnesid FC Flora ja Tartu Tammeka (19), Paide Linnameeskonna ja Jalgpallihaigla (18), Sillamäe Kalevi (17), FC Levadia (16) ja Nõmme Kalju (14) kuldkõrid.

Tunamullu seda lahingut ei peetud, vaid valiti välja parim fännklubi fännklubi, kelleks tunnistati Sillamäe Kalevi poolehoidjad.

Sel aastal on laululahingus osalemist kinnitanud 12 turniiril mängivast võistkonnast üheksa: Flora fännid, Kalju Roosad Pantrid, Pärnu Vaprad Karud, Paide fännid, Tammeka fännid, Saaremaa Viikingid, Jalgpallihaigla, Sillamäe Bears ja Electric Legion.

REKLAAM

Laululahingu vorm on väga lihtne: igal fännipundil tuleb esitada välkkava 30 sekundi jooksul, kusjuures otseseid hindamiskriteeriume ei olegi. Võidu võib tuua kõige parem lauluhääl, kõvem kisa, trummirütm, koreograafia või hoopis midagi muud, mis žüriile muljet avaldab.

Pühapäevane laululahing on kavas kell 18:00, mis ajaks on kõik võistkonnad turniiril juba korra väljakul käinud. Parimaid esitajaid premeerib taas A. Le Coq.

TRIOBETI FÄNNITURNIIR 2011

Ajakava:

17:00 A1-A2 Jalgpallihaigla – Saaremaa Viikingid
17:10 B1-B2 Levadia WGS – FC Flora
17:20 C1-C2 Pärnu Vaprad Karud – Electric Legion
17:30 A3-A4 Paide Linnameeskond – Tallinna Kalev
17:40 B3-B4 Sillamäe Bears – FC Viljandi
17:50 C3-C4 Roosad Pantrid – Tartu Tammeka

18:00 Fännide laululahing

18:20 A1-A3 Jalgpallihaigla – Paide Linnameeskond
18:30 B1-B3 Levadia WGS – Sillamäe Bears
18:40 C1-C3 Pärnu Vaprad Karud – Roosad Pantrid
18:50 A2-A4 Saaremaa Viikingid – Tallinna Kalev
19:00 B2-B4 FC Flora – FC Viljandi
19:10 C2-C4 Electric Legion – Tartu Tammeka
19:20 A1-A4 Jalgpallihaigla – Tallinna Kalev
19:30 B1-B4 Levadia WGS – FC Viljandi
19:40 C1-C4 Pärnu Vaprad Karud – Tartu Tammeka
19:50 A2-A3 Saaremaa Viikingid – Paide Linnameeskond
20:00 B2-B3 FC Flora – Sillamäe Bears
20:10 C2-C3 Electric Legion – Roosad Pantrid

20:20 Showmäng Soccernet.eeEesti muusikute koondis (2x12 minutit)

20:50 Poolfinaal A-grupi võitja – B-grupi võitja
21:00 Poolfinaal C-grupi võitja – parim 2. koha omanik
21:20 Pronksimäng
21:30 Finaal

21:45 Autasustamine

Märkused:

  • Mänguaeg on 9 minutit.
  • Alagrupis võrdsetel punktidel lõpetades selgitab paremuse: 1) omavaheliste mängude punktid, 2) omavaheliste mängude väravate vahe, 3) omavahelistes mängudes löödud väravate arv, 4) üldine väravate vahe, 5) üldine löödud väravate arv.
  • Kui alagrupis jääb jagamisele edasipääsu tähendav koht ja võrdluse kriteeriumid paremust ei selgita, siis löövad kõnealused võistkonnad edasipääseja selgitamiseks penalteid kuni esimese eksimuseni.
  • Poolfinaalides ja kohamängudes lüüakse viigilise lõpptulemuse korral penalteid kuni esimese eksimuseni.
  • Parima teise koha omaniku selgitab: 1) punktide arv, 2) väravate vahe, 3) löödud väravate arv, 4) tulemus alagrupi võitja vastu, 5) väravate vahe alagrupi võitja vastu, 6) löödud väravate arv alagrupi võitja vastu. Kui kriteeriumid paremust ei selgita, lüüakse penalteid kuni esimese eksimuseni.

Toetajad:

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

on   •  
(82.131.13.***)
suht mõttetu see, nagu lasteaed.
miks viljandi ja venelased ei laula?

Sisene
TÄNA PREMIUM LIIGAS
NAISED
Katrin Loo – tingimusteta võitleja, kes annab alati endast maksimumi ning paneb ka kõik teised pingutama
TÄNA MEISTRITE LIIGAS
Kellele vormistamise vaev, kellele viimane õlekõrs - PSG, kuidas käitud?
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Kalju ja Flora mängisidki nagu meeskonnad, kel tabelis nüüd 25 punkti vahet
EESTLASED VÕÕRSIL
PÕHJALIK JUTUAJAMINE
Koroona lennutas Reiteli värvikast Aafrikast Tulevikku – miljonärist suurinvestori puudumisel mängijate usuga kõrgemale
SILM PEALE!
Vladislav Kreida: üks hea hooaeg ei näita midagi. 10 head hooaega järjest - vot see on tase!
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
27
24
2
1
67:16
74
2.
Paide Linnameeskond
28
20
1
7
72:32
61
3.
Tallinna FCI Levadia
27
16
6
5
64:35
54
4.
Nõmme Kalju FC
28
14
7
7
48:22
49
5.
Tartu JK Tammeka
28
8
8
12
33:44
32
6.
Viljandi JK Tulevik
28
9
4
15
30:46
31
7.
Tallinna JK Legion
28
7
7
14
23:42
28
8.
JK Narva Trans
28
6
6
16
29:45
24
9.
FC Kuressaare
28
4
8
16
26:62
20
10.
JK Tallinna Kalev
28
5
3
20
18:66
18
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.00 Legion - Kuressaare (Premium liiga)
  • K, 18.00 Vaprus - United (Esiliiga)
  • R, 18.00 Eesti - Türgi (naiste A-koondis)
  • L, 13.00 Kalev - Kuressaare (Premium liiga)
  • P, 13.00 Paide - Flora (Premium liiga)
  • P 18.00 Maardu - Vaprus (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
74
Paide Linnameeskond
61
Tallinna FCI Levadia
54
Nõmme Kalju FC
49
Tartu JK Tammeka
32
Viljandi JK Tulevik
31
Tallinna JK Legion
28
JK Narva Trans
24
FC Kuressaare
20
JK Tallinna Kalev
18
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK