Flora U21 võttis kindla võiduga Kalevi noortelt esimesed punktid (Allilt debüüt) (0)

Aleksandr Šapovalov on löönud kolme vooruga Esiliigas juba viis väravat. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga kolmanda vooru avamängus alistas Flora U21 kindlalt 3:0 Kalevi U21 meeskonna ja tõusis vähemalt ajutiselt tabeliliidriks.

Florakad läksid avapoolaja lõpus lühikese ajaga 2:0 ette, kui kaks väravat lõi Aleksandr Šapovalov. Teisel poolajal lisas kolmanda tabamuse Joonas Soomre, kui mõned minutid varem oli Kalev jäänud kümnekesi: punase kaardi sai ilmselge väravavõimalus ärahoidmise eest nende väravavaht Stiven Raider.

Kalevi duublil oli kohtumise lõpus võimalik auvärav lüüa, kuid Flora väravas seisnud Matheas Madik tõrjus Kiur Mägiste penalti. Kalevi särgis sai esimesed minutid kirja klubi värskeim täiendus, 18-aastane nigeerlane Wale Musa Alli, kes sekkus mängu teiseks poolajaks. Noor poolkaitsja sõlmis Kaleviga lepingu juba talvise üleminekuakna sulgumisel, kuid ootas seni viisat.

Kolmest mängust nüüd kaks võitu ja ühe kaotuse saanud Flora tõusis tabeliliidriks, ent seni täisedu hoidnud Legionil on võimalus neist pühapäeval mööduda, kui võõrustatakse Tartu Tammeka U21 meeskonda. Kahe võidu kõrvale esimese kaotuse saanud Kalev U21 on tabelis praegu kolmandal real.