Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

Karm periood: Atletico kaotas taas, sel korral varajasest omaväravast

Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen

Real Betis rõõmustas, sest võitis Atletico Madridi 1:0. Foto: Scanpix / Julio Munoz / EPA

Atletico Madrid on sattunud tõelisele madalikule: Hispaania kõrgliiga 11. voorus kaotati Real Betisile omaväravast 0:1.

Võttes arvesse kõiki sarju, on Atletico Madrid jäänud viimases viies kohtumises kaotajapoolele kolmel korral. Nii läks ka sel korral, kui juba mängu neljandal minutil (mängukellal 3:15) jäädi Real Betisi vastu kaotusseisu. Olukorra mängisid välja söödu andnud Abde Ezzalzouli ning kaitsjaid survestanud Vitor Roque, kelle koostööl suunas Jose Maria Gimenez palli oma võrku. See 4. minuti omavärav on Atletico Madridi ajaloos 21. sajandi varaseim.

Atletico kaotas nädala sees Meistrite liiga raames 1:3 Lille'ile ning oktoobrikuu alguses lausa 0:4 Benficale. Nii saab väita, et hooaja esimese üheksa mänguga viis võitu ja neli viiki teeninud Atletico on sattunud halvas mõttes madalikule.

Sama ei saa väita Osasuna kohta, kes teenis Real Sociedadi üle hooaja viienda võidu ja tõusis liigatabeli kuuendale positsioonile. 2:0 võidumängus sai ühe väravaga maha hinnatud horvaat Ante Budimir, kel on seni kirjas 5 liigaväravat.

Leganes - Celta Vigo 3:0 (0:0)