Legion oleks Esiliigas äärepealt kaotanud (13)

Tallinna Legion oli Esiliiga 20. voorus ülilähedal oma esimesele mittetehnilisele kaotusele, kuid Deniss Vnukovi kuuenda lisaminuti penalti päästis liidrile Tallinna Levadia U21 vastu 3:3 viigi.

Teises samaaegses mängus oli Tallinna Flora U21 parem Rakvere Tarvast 2:0, mõlemad väravad löödi teisel poolajal.

Legioni edumaa lähima jälitaja Flora U21 ees on 11 punkti. Legion sai seni ainsa kaotuse maikuu lõpus mänguõigust mitteomanud mängija kasutamise eest, kui 2:0 võit muudeti tehniliseks -:0 kaotuseks.

Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):

20. juulil kell 19.00 Lilleküla harjutusväljakul

Tallinna FC Flora U21 - Rakvere JK Tarvas  2:0 (0:0)
74. Michael Schjönning-Larsen, 77. Aleksandr Šapovalov

Hoiatused: 58. Maksim Paskotši - 36. Mario Kuokkanen
Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 37
Peakohtunik: Paul Kask
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Tauno Rämson

Flora U21: Ingmar Krister Paplavskis, Ivan Timofejev (79. Nikita Balanenkov), Ralf-Sander Suvinõmm, Maksim Paskotši, Michael Schjönning-Larsen, Daniel Tuhkanen (85. Sten-Egert Paap), Arthur Jeršov (61. Rocco Robert Shein), Aleksander Iljin, Artjom Jermatšenko (69. Igor Ustritski), Daniel Fedotov (69. Robin Kaljumäe), Aleksandr Šapovalov.
Varus: Evert Grünvald, Nikita Ustritski, Nikita Balanenkov, Rocco Robert Shein, Robin Kaljumäe, Sten-Egert Paap, Igor Ustritski.

Tarvas: Artjom Levizi, Taavi Münter, Mihkel Saar, Karel Liblekas, Matteo Kisand (85. Hanno Vahula), Mario Kuokkanen, Dmitri Baikov, John-Eric Juht (85. Uku Laht), Erik Andres Raja (58. Andreas Lilleoja; 85. Robin Klaus), Siim Rannamäe, Aleksei Belov.
Varus: Uku Laht, Andreas Lilleoja, Rene Põldmaa, Hanno Vahula, Robin Klaus.

20. juulil kell 19.00 Maarjamäe staadionil

Tallinna FCI Levadia U21 - Tallinna JK Legion  3:3 (1:2)
17. Moorits Veering, 68. Erik Utgof, 83. Nikita Dronov - 21. Stefan Tšendei, 24. Rejal Alijev, 90+6. pen. Deniss Vnukov

Hoiatused: 52. Erik Kruglov, 74. Vladimir Malinin, 80. Martin Käos - 75. Vsevolod Zassuhhin, 88. Aleksandr Volodin
Mänguolud: +22, päikesepasteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 66
Peakohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud: Deniss Petrov, Andrei Petrov

Levadia U21: Armands Aparins, Nikita Salamatov, Andrei Grigorjev, Moorits Veering, Erik Kruglov, Daniil Petrunin, Nikita Dronov, Artjom Komlov (69. Devid Lehter), Vladimir Malinin, Martin Käos (82. Karl-Hendrik Freiberg), Erik Utgof (90. Valeri Trušin).
Varus: Aleksandr Kraizmer, Denni Grintšenko, Devid Lehter, Aleksei Šved, Karl-Hendrik Freiberg, Valeri Trušin, Andres Järve.

Legion: Eduard Orehhov, Aleksandr Volodin, Dmitri Kovtunovitš, German Ussov (69. Vsevolod Zassuhhin), Andrei Sidorenkov, Giorgi Gvinašvili (54. Šahrijar Abdullajev), Deniss Vnukov, Marek Šatov, Kirill Vinogradov (49. Roman Grigorevski), Stefan Tšendei, Rejal Alijev (63. Maksim Babjak).
Varus: Nikita Kajalin, Vsevolod Zassuhhin, Maksim Babjak, Roman Grigorevski, Šahrijar Abdullajev, Jevgeni Baranov.

(88.196.25.***)

Kas ühe KTM mängija eest, peab ju sel hooajal kaks olema, tuleb Esiliiga B mängus tehniline kaotus?
Jama   •
(87.119.183.***)
Kohtunik oli seekord küll väga nõrk. Kas vaatlejal on kohustus esitada õiglane raport ja kas ta teeb seda? Ka 6 lisaminutit ei olnud õige anda. Tundub, et Legion lihtsalt lohistati läbi. On ju piinlik saada kaotust viimaste seas asuvalt meeskonnalt.
To Jama   •
(37.157.105.***)
Kas sa mängu nägid ? Keda lohistati läbi ?
Levadia peab olema rõõmus et ei saanud puuri täis. Niipalju momente Legion ei realiseerinud. Oli latt ning tühistatud värav.
Levadia lõi kõik omad väravad Legioni kaitsjate eksimustest. Levadia ei suutnud ükski alt ülesse rünnakut üles ehitada ! Vaata statistikat !
Levadia oli tubli aga Legion oli kõigis mängumomentides selgelt parem !
Edu Levadiale !
Edu Legionile !
Jama   •
Nägin jah. Levadial oli võimalusi, kolm väravat oleks pidanud veel Legioni võrku minema teisel poolajal. Kahjuks noormängijatel jooksis mõte kokku ja taibukusest ja mõistusest jäi väheks. Levadial oli rohkem võimalusi ja ta mängis hästi. Lihtsalt ei vedanud ja 6 üleminutit oli liig, mis liig.
Nõus Jamaga   •
Pensionärid st Legion kaotas noormängijatele. Enamus Levadia mängijatest olid noored ja kogenematud, kuid tahtmist täis. Üldpilt oli hea. Oleksid ka võitnud, kui kohtunik oleks normaalne. 6 üleminutit oli jabur. Jalka Liit peaks peakohtunikult kirjalikult aru pärima, et miks nii palju ta üle andis ja kommentaari ka Levadia klubilt küsima ning vaatlejalt. Kohtunik Martti Pukk oli ikka väga nõrk. Ega joone kohtunikud paremad olnud. M.Pukk peaks valima teise ala- mõttetu mees ning ka vales kohas.
Pealtvaataja   •
Jama ja Nõus Jamaga tehke silmad lahti. Levadial ei olnud üldse mingit rünnaku ülesehitust. Pikk pall ette. Millist jalgpalli mudelit Levadia täna mängis ?
Nii individuaalsest tehnikast kui taktikast oli selgelt puudu. Ja see on Levadia tulevik ?!
Kõik Levadia võimalused olid kingitud Levadiale Legioni poolt.
Minu soovitus, enne kohtuniku süüdistamist vaadake peeglisse.
Rainer   •
(90.190.172.***)
Väga üllatav tulemus...Levadia noored on tublid,kasutasid enam-vähem ainsad võimalused ära...Legioni vastu on raske saada selliste kogemuste pealt.Kahju,et kohtunik nii palju juurde otsustas anda.Aga läbilohistamises nüüd küll juttu ei saa olla...Legionil oli palju ebaõnne ja Levadial palju õnne.Ei hoia Legionile kindlasti pöialt kuna kahe liiga peale kõige venekeelsem meeskond.(mitte,et suur venelaste vihkaja oleks aga siiski....mitte ainsamat puhast Eesti nime).
To Pealtvaataja   •
(82.131.50.***)
Sa vaata ise peeglisse! Just Legion hakkas pika palli mängima ja paanitsema, aga Levadial oli 3 üks üks olukorda, mis nad ei löönud! Ja lõbus lugeda kui mingid DIIVANI EKSPERDID siin kirjutavad tehnikast ja taktikast! Legionil on loomulikult palju rohkem kogemust ja tublid, et võtlesid lõpuni ja võtsid seda viiki, aga Levadia mängis just jalgpalli ja olid väga tublid sel kohtumisel
Leva   •
(195.250.188.***)
Levadia lõi lisaks omavärava ning kahel korral värava alt sisuliselt tühjast väravast mööda, lisaks kaheldav penalti 6 üleminutil.
Nii äput kohtunikku pole ammu näinud
To pealtvaataja - Levadia alustas mängu kõrge pressingu taktikaga, kuid kolmandal minutil oli sunnitud bussi parkida, kuna Legion sai mängu enda kontrolli alla. 15.minutiks Legionil olid vähemalt 3 teravat äärerünnakut kuid ebaõnnestunud tsendertustega.
Levadia lõi värava Legioni mängija nr. 10 eksimuse tagajärjel. Ta andis vale söötu ja selle tulemusel tuli nurgalöök.
Paari minuti pärast Legion lõi vastuvärava ning veel ühe. Ning oli veel 6-7 võimalust esimese pooleaja lõpuni.
Teine poolaeg oli sama. Levadia otsis väravaid kontrarünnakutest. Isegi siis kui Legion andis palli Levadiale, ei suutnud Levadia mitte midagi teha. Mitte ükski teravat rünnakut ! Kolm üks ühe vastu olukorra olid siis kui Legion võttis KPK mängust maha.
Nii teine kui kolmas värav tulid Levadiale juhuslikult. Teine värav - KPK eksimus ning kolmas parema kaitsja selge valesöödu tulemusel.
To pealtvaataja - sa oled vist Levadia mängija. See on hea et sa toetad oma meeskonda, kuid tee silmad lahti ja ole objektiivne. Legion oli igas mängumomendis selgelt parem. Ja see on normaalne, kuna Legionil kogemust on küll ja küll.
Legion mängis lõdva jalaga. Kaks korda nad lülitasid oma kiirust, s.o. 17. minutil ja 80. minutil. Ja kvaliteedi vahe oli ülihästi näha. Aga Levadia tegi tubli töò !
Leva   •
Eesti keel on sul juba täitsa ok:) Mõned vead tulid sisse, nagu su klubil Legionilgi
Jama   •
Kuulge, millest me räägime. Vaadake Legioni keskmist vanust ja Levadia oma. Isad mängivad poegade vastu- nii võib küll öelda. Levadia noored tegid head mängu ja kahjuks ei realiseerinud oma võimalusi. Jah, tehnilist praaki oli neil palju, kuid noored õpivad ja vanakesed oleks pidanud taset näitama. Kahjuks seda seekord ei olnud. Kui järgmisel aastal Premiumi tõusevad, siis võtku Levadiast vihased ja tublimad enda juurde. Nii saavad ka keskmist iga alla.