Paur: Flora lõi väravad kahest eimillestki (2)

Nõmme Kalju ääreründaja Kaspar Paur. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nõmme Kalju ääreründaja Kaspar Paur tõdes pärast Premium liiga 6. voorus FC Flora käest saadud 1:2 kaotust, et allajäämises tuleb süüdistada iseennast, sest ründefaasis ei klappinud asjad piisavalt hästi ja vastase väravad sündisid "eimillestki".

"Rünnaku viimane kolmandik on see koht, kus on vaja pallid jõuga sisse lüüa. Nii nagu see meil esimesel poolajal standardolukorrast õnnestus. Seda pidanuks rohkem olema. Ka mängu lõpus," sõnas Paur. Flora mänguline ülekaal tema meelest Kalju jaoks probleem polnud: "Flora hoidis palli ikkagi tagapool. Seda me teadsime ja selleks olime valmis."

Kalju kohtus viie päeva jooksul kahe ülejäänud eelmise hooaja medalimeeskonnaga. Levadiast saadi 2:0 jagu, Florale jäädi 1:2 alla. 12 punktiga on Kalju tabelis kolmas. "See on selge, et Kalju peaks üleval nr 1 kohal olema. Kolmapäeval Levadia vastu me seda nägime, täna nii hästi asjad välja ei tulnud. Nagu ütlesin, rünnakul tuleb väravad jõuga ära lüüa ja ei tohi ise eksida. Flora lõi täna meile väravad kahest eimillestki.

Eks tuleb tänane mäng üle vaadata ja vajalikud korrektuurid teha. Võib-olla mingil hetkel oleksime võinud rohkem pressida ja võinud Florat surve all hoida," rääkis Paur.

Premium liiga 7. voorus kohtub Kalju pühapäeval võõrsil Tallinna Kaleviga.

Fotograaf: JANA PIPAR