Premium liiga parimad noored ja vanameistrid 2022 (5)

Sergei Zenjov ja Konstantin Vassiljev (mõlemad rohelises) kuuluvad parima vanameistri kandidaatide sekka. Eelmisel aastal toimetusse valikusse mahtunud Sander Puri sellel hooajal seda ei teinud. Foto: Mauri Levandi

Soccernet.ee hooaja kokkuvõtted on hoo sisse saasnud ning teisena toome teie ette tänavuse hooaja parimad noored ja vanameistrid.

  • Mängijate statistika 3. novembri seisuga.
  • Vaata parimaid ja halvimaid üleminekuid siit!

Tänavune konkurents parima noormängija kohale oli sarnane eelmise aastaga, kuivõrd ainult üks mängumees jäi valikust väga napilt välja. Läbi käis aga mõistagi rohkem nimesid.

Vanameistrite osas oli konkurents tihe ning võrreldes eelmise aastaga on vahetunud suisa neli meest. Nii mõnigi eelmisel hooajal valikusse kuulunud mängija leidis sellel aastal enda nime hoopis napilt väljajäänute seast. Samuti on esindatud ka vastupidine näide.

REKLAAM

Soccernet.ee liigitab noormängijateks 2004. aastal ning hiljem sündinud pallurid, veteranideks aga 1989. aastal ning varem sündinud mängijad.

NB! Siin ja edaspidi pakutavad "eelnimekirjad" on sündinud toimetuse ühise hääletuse tulemusel ja koostatud vaid tutvustaval eesmärgil. Lõplik fännide lemmik selgub suurel hääletusel, kus igaüks saab valida endale meelepäraseimad Premium liiga pallurid. Hääletus avatakse päev pärast hooaja lõppu ehk 13. novembril.

Premium liiga parimad noored (tähestikulises järjekorras):

Mihhail Kolobov (rohelises) on teinud noore mängijana eduka hooaja. Foto: Katariina Peetson

Mihhail Kolobov

Klubi: FC Flora / TJK Legion
Positsioon: keskkaitsja
Vanus: 17
Senine hooaeg18 mängu (14 põhis); 0  (0 penaltist); 1 väravasööt; 4 .

Kolobov tegi oma kõrgliigadebüüdi Tallinna Legioni eest hooaja avavoorus Narva Transi vastu, sekkudes vahetusest mängu teiseks poolajaks. Sealt edasi pälvis keskkaitsja treenerite usalduse, mängides suuremas osas kohtumistest täisaja. Tema esitused jätsid hea mulje Florale, kes noormehe juuli lõpus enda ridadesse tõi, iseloomustades teda kui head blokeerijat ja noort, kes julgeb surve all olles palliga mängida.

Ülemineku järel vigastusega maadelnud Kolobov sai esimesed mängud Flora särgis kirja alles oktoobris, kui esindas esialgu klubi Esiliigas mängivat U21 võistkonda. Kuu lõpuks sai ta ka debüüdi esindusmeeskonnas. Premium liiga 34. voorus tekkis 17-aastasel palluril šanss alustada kohtumist Paide Linnameeskonna vastu, kuna Flora keskkaitses oli parasjagu suur vigastuskriis. Tekkinud võimaluse kasutas Kolobov edukalt ära, sest enda võrku ühtegi palli ei lastud ja ka ei paistnud keskkaitsja ise liialt suurte eksimustega silma.

Järgmine aasta saab Kolobovile olema kõrgliiga mänguaja mõttes kindlasti keerulisem. Praegust Flora koosseisu vaadates on keskkaitses ees lihtsalt niivõrd kõvad nimed (Henrik Pürg, Marko Lipp, Markkus Seppik ning vajadusel seal mängiv Marco Lukka), et nende mahamurdmine saab Kolobovi jaoks olema kõvem pähkel. Samas näitasid eelmainitud kohtumine Paidega ja pool hooaega Legionis, et võimaluse tekkimisel on ta igati valmis lahingusse astuma.

Ott Nõmm (oranžis) on Vaprusega olnud nii heas kui halvas. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Ott Nõmm

Klubi: Pärnu JK Vaprus
Positsioon: väravavaht
Vanus: 18
Senine hooaeg16 mängu (16 põhis); 40  (4 penaltist); penaltitõrjet; 3 .

2021. hooajal Pärnu Vapruse eest Premium liiga tuleristsed saanud Ott Nõmm on kehtestanud ennast (peaaegu) klubi esiväravavahina. Kuigi mõnes mängus tuli palle puurist hulganisti välja noppida, paistis Nõmm silma ka kena tõrjetööga ning kindlasti polnud tema süü, et Vaprusel mängulõpud käest kippusid minema ja terve hooaeg ebaõnnestus.

Nõmme esitustest annab aimu fakt, et augustis käis ta testimisel Itaalias Pisa klubis ning ka septembris Eliitringi pääsenud Eesti U19 koondises oli pärnakas kindel esivaht, mängides kõik kolm kohtumist algusest lõpuni. Kuigi 2004. aastal sündinute rahvusesinduses on puurilukk oma võimalust pidanud kaua ootama, on Nõmm sellest nüüd kinni haaranud ning hetkel pole näha, kes suudaks ta sealt niipea kukutada.

Hooaja jooksul mitmeid efektseid tõrjeid pakkunud ning postide vahel rahulikkust kehastanud Nõmme jaoks on küsimus, kas jätkata uuel aastal kodulinnas (ja Esiliigas) või mitte. Huvilisi peaks tema teenete vastu piisavalt jaguma ning seda just kõrgliigas, kuhu ta on ennast viimase pooleteise aastaga aina enam kinnistanud.

Hugo Palutaja (sinises palli jahtimas) on ennast Kalevis aastatega tõestanud aina enam. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Hugo Palutaja

Klubi: Tallinna JK Kalev
Positsioon: äärekaitsja
Vanus: 18
Senine hooaeg: 27 mängu (22 põhis); 0  (0 penaltist); 1 väravasööt; 0 .

Palutaja tegi Premium liigas Kalevi eest debüüdi juba 2020. aasta suvel ja tolle hooaja lõpuks kogunes ta kontole üheksa kohtumist. Kuigi eelmisel aastal mängiti aste madalamal, olid saadud mänguaeg ja koormus suured - 25 mängu ja 2010 minutit. 2022. hooajal on sellest igati kasu olnud, sest tagasi pole Palutaja enam vaadanud ning arvud on veelgi kasvanud.

Kuigi otseselt on Palutaja võistkonna edusse panustanud ainult ühe väravasööduga, on tema peamine ülesanne siiski tagala turvamine. Seda on nii tema kui ka teised kaitsemängijad aasta edenedes aina edukamalt teinud, sest hooaja alguses nigelalt esinenud Kalev suutis juba kolm vooru enne liigahooaja lõppu kindlustada püsimajäämise.

Palutaja tugevused seisnevad kiiruses ja väga heas töövõimes. Erinevates noortekoondistes on mees kirja saanud üheksa kohtumist ning niimoodi jätkates pole nende arvude kasvus mingit kahtlust.

Ramol Sillamaast (põlvili) tasub nii mõndagi oodata. Foto: Brit Maria Tael

Ramol Sillamaa

Klubi: Tallinna JK Kalev
Positsioon: ääreründaja
Vanus: 18
Senine hooaeg24 mängu (10 põhis); 2  (0 penaltist); väravasöötu; 2 .

Noorteklassides kõik võrgud auklikuks löönud Sillamaalt on päris mitu aastat läbimurret oodatud ning meeste seas tegi ta esimese eduka hooaja juba 2020. aastal, esindades Esiliiga B-s Kalevi U21 võistkonda (22 mängu, 18 väravat). Loogilise jätkuna tulid märkimisväärsed teod aasta hiljem juba aste kõrgemal ning esindusvõistkonna eest (20 mängu, 11 väravat).

Esimene täispikk hooaeg Premium liigas on nüüd mööda saamas ning kuigi statistika pole küll kaugeltki võrreldav eelmainituga, on kõrgliiga raskustaseme vahe Esiliigaga selge. Sarnaselt Palutajale tunamullu kõrgliigas debüteerinud Sillamaa on olnud käimasoleval aastal Kalevi eest pigem vahetusest sekkuva palluri rollis, olles selle aja jooksul suutnud hästi esineda, mis annab lootust, et järgmisel hooajal võib näha tema esituses veelgi enamat.

Sillamaa peamised tugevused on kiirus ja tehnika. Noortekoondise eest tegi ta rahvusvahelisel areenil debüüdi alles suvisel Balti turniiril, kuid kehtestas end kiirelt, teenides sügisel välja võimaluse igat kohtumist põhikoosseisus alustada. Samuti on Sillamaal kirjas mitmeid testimisi Taanist ja Itaaliast, ta on käinud end näitamas vastavalt nii Aalborgile kui ka Veneziale, SPAL-ile, Napolile ja Cagliarile.

Aleksander Švedovski (punases) on viisikust sellel hooajal kõige enam Premium liigas mänginud. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Aleksander Švedovski

Klubi: Tallinna JK Legion
Positsioon: poolkaitsja
Vanus: 17
Senine hooaeg29 mängu (22 põhis); 1  (0 penaltist); 1 väravasööt; 2 .

Švedovski pole veel täisealinegi, aga on juba suutnud näidata Legioni eest vägagi lubavaid esitusi. Teisalt on ta käimasoleval hooajal kord alustanud, kord pingilt sekkunud, samuti võis üks täismäng asenduda järgmises kohtumises jällegi käputäie minutitega või vastupidi.

Just stabiilsus on peamine võtmesõna, mida Švedovski enim vajab, et kätte võideldud algkoosseisukoha ja eduka mängu pealt oleks seis sama ka järgmises ja veelgi enamates kohtumistes. Sarnaselt kõigile teistele antud nimekirja kuulujatele esindas Švedovski U19 koondist edukalt kulgenud Eliitringis, mängides kaasa kõik kolm kohtumist.

Tema tugevusteks on tehnika ning hea löök. Viimane pole küll sellel aastal kõige resultatiivsem olnud, kuid nooruse tõttu võib talle anda veel aega enda tõestamiseks ja avanemiseks. Olenemata Legioni saatusest üleminekumängudel, millest oleneb Premium liiga koht, on Švedovski näidanud, et vääriks jätkamist meistrisarjas.

Napilt jäi valikust välja: Henri Käblik (Tartu JK Tammeka).

2021: 1. Aleksandr Šapovalov, 2. Daniil Kuraksin, 3. Rocco Robert Shein
2020: 1. Patrick Genro Veelma, 2. Nikita Mihhailov, 3. Martin Vetkal
2019
1. Henri Välja, 2. Tristan Toomas Teeväli, 3. Patrick Genro Veelma
20181. Mark Anders Lepik, 2. Mihkel Järviste, 3. Kristofer Piht
2017
1. Markus Poom, 2. Mark Anders Lepik, 3. Mihkel Järviste
2016
1Ander Ott Valge, 2. Markus Poom, 3. Rait Läll
2015
1. Kaspar Mutso, 2. Michael Lilander, 3. Jan Kokla
20141. Matvei Igonen, 2. Rasmus Tauts, 3. Rauno Sappinen
2013: 1. Matvei Igonen 2. Rauno Sappinen 3. Mihkel Ainsalu
2012
1. Riido Reiman, 2. Rene Puhke, 3. Aleksandr Volkov
2011
1. Hannes Anier, 2. Karol Mets, 3. Artur Pikk
20101. Marko Meerits, 2. Maksim Podholjuzin, 3. Kaarel Torop 
20091. Joonas Tamm, 2. Andero Pebre, 3. Taavi Viikna
20081. Henri Anier, 2. Martin Tšegodajev, 3. Rauno Alliku
20071. Sergei Zenjov, 2. Christian Kõrtsmik, 3. Igor Morozov
20061. Nikita Andrejev, 2. Sander Puri, 3. Kaimar Saag

Parimad vanameistrid (tähestikulises järjekorras):

Deniss Dedetško näitas, et tema suudab jalgpalliväljakutel kõike pakkuda. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Deniss Dedetško

Klubi: Narva Trans
Positsioon: keskkaitsja / keskpoolkaitsja
Vanus: 35
Senine hooaeg29 mängu (29 põhis); 9  (2 penaltist); 0 väravasöötu; 11 .

Mees, kelle toomisega pani igal aastal üleminekuturul nii märki tabav kui ka eksiv Trans sedapuhku täkkesse. 35-aastane Dedetško on olnud narvakate kaitseliini kindel liider, olles aidanud seda nii mõneski kohtumises ainuisikuliselt lappida. Sekka on tulnud ka mõni prohmakas, mängukeeld ja eemaldamine, aga see on kõik, mis selle kirglikult võitleva ja jõulise ukrainlase arsenaliga kaasas käib.

2013. aastal ühel korral kodumaa koondistki esindanud mehe kvaliteedist annab enim aimu aga löödud väravate arv. Resultatiivne on ta olnud valdavalt nii nurga- ja karistuslöökidest kui ka penaltitest. Eriliseks hirmuks kujunes ta mängudes Tallinna Legioni, Paide Linnameeskonna ja Tallinna Kaleviga, skoorides kõigi vastu kahes või enamas kohtumises.

Omaette küsimus on, mis saab Dedetškost edasi. Käimasoleva aastaga lõppeb tema kontraht ning hetkel on selgusetu, kas mängijat on ootamas uued tuuled või järjekordne hooaeg piirilinnas. Dedetško-suguse kvaliteediga pallurit vajab Trans aga kindlasti ning selles vallas toimuvaid arenguid saab põnev olema näha.

Ragnar Klavan ei mänginud hooaja jooksul palju, aga seda tehes esines ta edukalt. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Ragnar Klavan

Klubi: Paide Linnameeskond
Positsioon: keskkaitsja
Vanus: 37
Senine hooaeg: 11 mängu (11 põhis); 1  (0 penaltist); 0 väravasöötu; 3 .

Ragnar Klavani nimi ei vaja Eesti vutiga natukenegi kursis olevale inimesele ilmselt mitte mingisugust tutvustust. Pärast pikki Euroopa-aastaid naasis mees Eestimaale 2021. aasta suvel ning mängis poole hooajaga 10 kohtumises. Sellel aastal pole numbrid märkimisväärselt kasvanud, kuid tervis on olnud Klavani prioriteet ja see ongi endise Liverpooli palluri sedavõrd napi mänguaja peapõhjus.

Eelkõige oma rahulikkuse ja hea palliga mängu poolest tuntud Klavan hoidis olenemata mitmest kaotusest lähirivaalidele Paide kaitseliinis asjad korras, tõestades, et vanus on vaid number. Ja kogemus omakorda see, mis maksab! Kuigi tervikuna on koduliiga hooaeg Paide jaoks kulgenud pigem keeruliselt, suudeti siiski tema abiga võita klubi ajaloo esimene karikas ja esineda edukalt suvel eurosarjas.

Nüüd saab aga olema huvitav vaadata, mis saab Klavani mängijakarjäärist edasi. Kas tuleb stsenaarium, kus kaks ei jää kolmandata, pakkudes meile tema esituses samasugust hooaega nagu seda olid 2020. ja 2021. aasta? Või on keskkaitsjal hoopis teised mõtted täispika aasta või mängijakarjääri lõpetamise näol? Ideaalis tahaks ju siiski loota, et endine Bundesliga, Premier League'i ja Serie A mees pole oma lõppsõna nii järsult öelnud.

Ats Purje tegi Kalevi eest vägeva hooaja. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Ats Purje

Klubi: Tallinna JK Kalev
Positsioon: keskpoolkaitsja / ründaja
Vanus: 37
Senine hooaeg: 30 mängu (25 põhis); 9  (0 penaltist); 2 väravasöötu; 7 .

Ei kujuta ettegi, milline oleks asjaolude kokkulangevuse tõttu tänavuseks aastaks Premium liigasse kerkinud Kalevi hooaeg ilma Ats Purjeta olnud. Vanuseliselt Klavaniga samasse ansamblisse kuuluv mees lõi väravaid (eriti Narva Transile) igast asendist ning tõestas, et vorm on ajutine, aga klass igavene.

Hea väravavaistuga ettearvamatu Purje on peale väravate ka minutite arvult ja mängudelt võistkonnas kõrgel kohal, hoides neis arvestustes vastavalt kolmandat ja neljandat kohta. Noorusest pakatavas Kalevis on ta ainus mees, kelle sünniaasta kolmas number kaheksaga hakkab, kuid nagu juba mainitud, ei näita ainuüksi vanus midagi.

Kuivõrd Kalev on taganud endale koha kõrgliigas ka järgmiseks aastaks, näeme Purjet meistrisarjas ka uuel hooajal. Nii kinnitas ta värskelt Soccernet.ee-le antud usutluses, et klubiga on tal kokkulepe jätkamaks nii mängija kui ka Kalevi duubli peatreenerina. Platsil end esimese hooga veidi enam keskvälja mängusidujana näidanud Purje tõestas hooaja jooksul sedagi, et triblamiskunst ja väravavaist on tal alles ka tipuründajana toimetades.

Sergei Zenjov rõõmustamas pärast meistritiitli kindlustanud kohtumist Pärnu Vaprusega. Foto: Mauri Levandi

Sergei Zenjov

Klubi: FC Flora
Positsioon: ääreründaja
Vanus: 33
Senine hooaeg30 mängu (27 põhis); 10  (3 penaltist); 5 väravasöötu; 4 .

Zenjov on võrreldes aasta taguse ajaga igas statistilises aspektis natukene järele andnud, kuid usutavasti pole tal sellest tagasivõidetud meistritiitli valguses põrmugi kahju. Võistkonna edusse antud panus oli märkimisväärne ning endiselt tõestas Zenjov end ka rahvusvahelisel areenil vajamineva lülina, jõudes septembris ümmarguse juubeli ehk 100. koondisemänguni.

Kiirust jagub tal Premium liiga kontekstis endiselt ning kuigi mõned šansid on ka löömata jäänud - Zenjov on tabanud liiga mängijatest enim kordi (7) väravaraame -, on ta siiski vajamineva töö teist aastat jutti ära teinud. Enim ehk kolmes kohtumises on ta sahistanud hooaja komeedi Kuressaare vastu, kuid tabamusi on kogunenud nii Tallinna derbis Levadia kui ka punase laterna Pärnu Vaprusega mängides.

Zenjov on selles valikus üks mehi, kelle puhul ei tahaks kuidagi lähiaastatel (elukutselise) jalgpallurikarjääri lõppu uskuda, kuivõrd ründaja pikendas ka Floraga hooaja võrra lepingut. Seega saab uuel aastal näha, kas ta annab Eesti edukaimas klubis statistilistelt järele või demonstreerib hoopis järjest rohkem vananevale veinile sarnaselt häid omadusi.

Konstantin Vassiljev Premium liiga septembrikuu parima mängija auhinnaga. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Konstantin Vassiljev

Klubi: FC Flora
Positsioon: poolkaitsja
Vanus: 38
Senine hooaeg29 mängu (21 põhis); 13  (1 penaltist); väravasöötu; 1 .

Selle kategooria kolmekordne järjestikune võitja on ka 2022. aastal kõnealuses nimekirjas kenasti esindatud. 38-aastane Vassiljev on Floras kokku panemas üht edukaimat hooaega individuaaltasandil kõnealuses klubis. Kuigi resultatiivsuspunktid jäävad selgelt alla 2019. aasta omadele (12 väravat, 17 väravasöötu), olid need siiski juba mõni kuu tagasi piisavalt head, et vähemalt hõbemedal nelja hooaja peale selles vallas kindlustada.

Sarnaselt Klavanile ei vaja ka Vassiljev natukenegi kohaliku vutiga sina peal olevale isikule suuremat kirjeldamist. Tugev ja täpne löök, suurepärased söödud ning standardolukordade lahendamine, hea väljakunägemine - see kõik kuulub endiselt tema pagasisse. Selle kõige krooniks juhib ta koduklubis nii väravalööjate kui ka sööduandjate edetabelit.

Sarnaselt Zenjoviga aasta võrra lepingut pikendanud Vassiljevi puhul on juba mõnda aega jututeemaks olnud, kaua ta veel jaksab, kuid poolkaitsja ei ole kvaliteedil kannatada lasknud, mistap pole ka põhjust areenilt lahkuda.

Napilt jäid valikust välja: Mihkel Aksalu (Paide), Ken Kallaste (Flora), Milan Mitrovic (Levadia), Taijo Teniste (Tammeka).

Eelmiste aastate parimad vanameistrid:

2021: 1. Konstantin Vassiljev, 2. Ken Kallaste, 3. Kaimar Saag
20201. Konstantin Vassiljev, 2. Pavel Londak, 3. Artur Kotenko
2019
1. Konstantin Vassiljev, 2. Gert Kams, 3. Tarmo Neemelo
20181. Dmitri Kruglov, 2. Gert Kams, 3. Pavel Londak
2017
1. Tarmo Neemelo, 2. Artur Kotenko, 3. Dmitri Kruglov
20161. Vjatšeslav Zahovaiko, 2. Aleksandr Dmitrijev, 3. Kristjan Tiirik
2015
1. Vjatšeslav Zahovaiko, 2. Joel Lindpere, 3. Kristjan Tiirik
20141. Taavi Rähn, 2. Andrei Kalimullin, 3. Felipe Nunes
2013
1. Andrei Kalimullin, 2. Konstantin Nahk 3. Stanislav Kitto
20121. Sergei Terehhov, 2. Kristen Viikmäe, 3. Urmas Rooba
20111. Teet Allas, 2. Martin Kaalma, 3. Marius Bezykornovas
20101. Konstantin Nahk, 2. Sergei Terehhov, 3. Andrei Kalimullin
20091. Konstantin Nahk, 2. Aleksei Naumov, 3. Dmitri Skiperski
20081. Marek Lemsalu, 2. Sergei Terehhov, 3. Konstantin Nahk
20071. Toomas Tohver, 2. Dmitri Lipartov, 3. Marek Lemsalu

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

stranglers   •  
(84.50.66.***)
Kas iga aasta on olnud nii raju noormängijate määratlus? 2004 tähendab, et isegi paljud 18aastased on liiga vanad (kes sündinud 2003 lõpus). Ehk olnuks mõistlikum võtta 2001 aluseks ehk U21, mis ju ka noortekoondis.
IUdutuli   •  
(90.190.241.***)
Ja vanameistrid nagu Klavan on pälvinud siin tunnustuse puhtalt elutöö, mitte käesoleva hooaja eest.
stranglers   •  
(37.74.180.***)
Pigem Paidest jah Aksalu on valiku ära teeninud.
stranglers   •  
(37.74.180.***)
Aga muide kas ongi nii, et MM rubriiki ei saa kommida? Püüdsin seal Iraani kartmise kohta mingit nalja visata, nõup.
Ricco Taam   •  
(193.40.12.***)
Arvestades, et Klavan mängis kokku ainult 11 mängu, siis tema valimine siia listi on väga veider

Sisene
VIIMASED KAHEKSANDIKFINALISTID
BRASIILIA HULLAS
Memo | Samba alaku ja horvaadid värisegu! Brasiilia astus tantsusammul üle Lõuna-Korea
JAAPAN LANGES
OTSE KATLAST
Pikk ette (ja MM-ile) | Katarist eluga tagasi: Argentina fännid lõid metroo kõlama, lösutav Infantino tülgastas
KATARI MM
KODUNE JALGPALL
KATARI MM
MM 2022 | Aitab tühjast lobast! Millisest liigast tulevad kõige kõvemad jalgpallurid?
REAMEES SAARMA
Debüüthooajal kõrgliiga parimaks valitud reamees Saarma: Anderlechtiga mängides taipasin, et ega see Premium liiga ju ka nii hull ei ole
JOON ALLA
Fännide lemmik 2022 – Robi Saarma  (milline sai sümboolne koosseis?)
Soccernet.ee külastajate suurel hääletusel valiti Premium liiga tänavuse hooaja fännide lemmikuks Paide Linnameeskonna väravakütt Robi Saarma. Hooaja sümboolses koosseisus on võrreldes mullusega kaheksa uut meest!
KOKKUVÕTTED 2022
PIKK ETTE
RISTNURK
SOCCERNET TV
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
31
4
1
94:21
97
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
7
5
74:25
79
3.
Paide Linnameeskond
36
19
8
9
84:37
65
4.
Nõmme Kalju FC
36
19
8
9
59:30
65
5.
FC Kuressaare
36
13
11
12
49:51
50
6.
Tartu JK Tammeka
36
10
9
17
38:57
39
7.
JK Narva Trans
36
10
8
18
43:58
38
8.
JK Tallinna Kalev
36
10
5
21
42:92
35
9.
Tallinna JK Legion
36
6
8
22
34:82
22
10.
Pärnu JK Vaprus
36
3
2
31
32:96
11
https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11