VAATA JÄRELE: enesekindel Soome tegi sünnipäeval Eesti U19 koondisele tuule alla (galerii!) (16)

Eesti U19 koondis alustas Eesti jalgpalli 110. sünnipäeval kodust Balti turniiri kuumas Tartus Soome vastu, kellele jäädi lõpuks 0:2 alla.

Soome oli kogu mängu jooksul domineerivamaks pooleks, kuid väravad jäid küllaltki lühikese perioodi peale - esimene tuli kaunist kauglöögist avapoolaja lõpus, teine kõigest 15 sekundit pärast teise kolmveerandtunni avavilet. Kohtumist jäid varjutama kaks Soome meeskonna vigastust, mille puhul kasutati ka kohal viibinud kiirabi abi.

Homme kohtub Eesti kell 18.00 Tamme staadionil Leeduga, ka seda matši kannab Soccernet.ee üle. Turniiri avamängus alistas Läti Võrus Leedu 5:1.

Protokoll:

6. juunil kell 18.00 Tartu Tamme staadionil

Eesti - Soome  0:2 (0:1)
42. Arlind Sejdiu, 46. Maximo Tolonen

Hoiatused:
Mänguolud: +28, päikseline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 174
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Richard Toom
Neljas kohtunik: Silver Sepp

Eesti: Carl Kaiser Kiidjärv, Alfred Tammiksaar, Ats Toomsalu, Markkus Seppik, Mikk Raid (70. Kristo Hussar), Daniel Tuhkanen, Georgi Tunjov (87. Ralf-Sander Suvinõmm), Anton Krutogolov, Deivid Andreas (70. Patrick Genro Veelma), Henri Välja (87. Robi Saarma), Ronaldo Tiismaa (70. Dominic Laaneots).
Varus: Rene Merilo, Ralf-Sander Suvinõmm, Kristjan Pelt, Erik Kruglov, Dominic Laaneots, Patrick Genro Veelma, Robi Saarma, Daniil Petrunin, Matthew Lukas Varav, Alex Matthias Tamm, Joel Kokla, Kristo Hussar.

Soome: Viljami Sinisalo, Patrik Raitanen, Julius Perälä (78. Joonatan Laine), Noah Nurmi, Seth Saarinen, Oskari Sallinen (39. Otto Ollikainen), Pyry Hannola, Terry Ablade (60. Jeremiah Streng), Maximo Tolonen (78. Axel Vidjeskog), Arlind Sejdiu (78. Robbie Azodo), Julius Tauriainen (78. Janne-Pekka Laine).
Varus: Julius Schmid, Axel Vidjeskog, Jeremiah Streng, Tony Miettinen, Otto Ollikainen, Robbie Azodo, Joonatan Laine, Janne-Pekka Laine.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
1 Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd
12 Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad
15 (3) Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
4 (5) Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
21 (23) Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
5 (15) Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul Kohtla-Järve JK Järvest)
2 Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
26 (25) Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
16 Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
18 Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
3 (4) Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora

Ründajad ja poolkaitsjad
13 Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
17 Daniil Petrunin (22.03.2001) – Tallinna FCI Levadia
10 Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
20 (21) Matthew Luke Varav (21.09.2001) – Strikers FC South Bay (USA)
9 (20) Deivid Andreas (01.06.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)
23 (19) Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
14 Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
6 Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
8 Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
7 Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
19 (9) Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
11 Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Videoanalüütik: Joonas Kuusemäe
Mänedžer: Robert Lepik

Sulgudes on numbrid valgetes särkides.

Soome koondis:

Väravavahid
1 Viljami Sinisalo (11.10.2001) – Aston Villa FC (ENG)
12 Julius Schmid (01.06.2001) – SpVgg Unterhaching (GER)

Kaitsjad
2 Patrik Raitanen (13.06.2001) – Liverpool FC (ENG)
3 Julius Perälä (29.09.2001) – Pallo-Iirot
4 Noah Nurmi (06.02.2001) – Esbjerg fB (DEN)
5 Seth Saarinen (05.05.2001) – HJK
14 Tony Miettinen (23.09.2002) – KuPS
16 Joel Laitinen (18.04.2001) – PEPO
18 Joonatan Laine (11.06.2001) – FC Honka

Poolkaitsjad
6 Oskari Sallinen (22.06.2001) – FC Groningen (NED)
7 Axel Vidjeskog (14.04.2001) – FF Jaro
8 Pyry Hannola (21.10.2001) – FC Midtjylland (DEN)
11 Arlind Sejdiu (11.08.2001) – FC Honka
15 Otto Ollikainen (22.01.2001) – HJK
17 Robbie Azodo (23.04.2001) – FC Honka
19 Janne-Pekka Laine (25.01.2001) – Ilves
20 Julius Tauriainen (18.04.2001) – HJK

Ründajad
9 Terry Ablade (12.10.2001) – Fulham FC (ENG)
10 Maximo Tolonen (04.03.2001) – SJK
13 Jeremiah Streng (08.11.2001) – SJK

Peatreener: Kai Nyyssönen
Treener: Juho Rantala
Väravavahtide treener: Jani Meriläinen
Videoanalüütik: Kalle Marjamäki
Füsioterapeut: Niklas Virtanen
Varustaja: Sami Miettinen

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: LIISI TROSKA
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (16)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

Intervjuu | Käit oma üleminekust: paljude arvates on Fulhamist Domžalesse minek suur samm tagasi, aga U23 liigast oli see siiski edasiminek
ESILIIGA OTSEPILT
VAATA JÄRELE: Levadia duubel vastas Mägiste ilusale kauglöögile viie väravaga
SOCCERNET.EE JALGPALLISAADE
UUDISEID KODUVABARIIGIST
VÄLISMAAL
Trans kaalub kolmest võõrmängijast loobumist, süüd nähakse Kalašnikovsil  (endine treener vastab statistikaga)
AMEERIKAMAADES
PREMIUM LIIGA
PÕNEV KUJU
Täppidega või ilma, vahet pole: USA poiss Luke Varav kannab Eesti särki uhkusega
EUROOPAST
KOONDIS SAAB UUE NÄO
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
13
1
2
50:12
40
2.
Tallinna FCI Levadia
16
12
2
2
49:12
38
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
4
2
30:14
34
4.
Paide Linnameeskond
16
10
3
3
32:9
33
5.
JK Narva Trans
16
4
6
6
20:17
18
6.
FC Kuressaare
16
4
4
8
10:28
16
7.
Viljandi JK Tulevik
16
4
3
9
15:32
15
8.
Tartu JK Tammeka
16
3
3
10
19:31
12
9.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
11:41
9
10.
Maardu Linnameeskond
16
2
3
11
9:49
9
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
40
Tallinna FCI Levadia
38
Nõmme Kalju FC
34
Paide Linnameeskond
33
JK Narva Trans
18
FC Kuressaare
16
Viljandi JK Tulevik
15
Tartu JK Tammeka
12
JK Tallinna Kalev
9
Maardu Linnameeskond
9
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK