U19 Balti turniiri vastaste koosseisudes mängijaid Inglismaa ja Itaalia klubidest (0)

Eesti U19 koondis. Foto: Christer Palu / Jalgpall.ee

Täna algab Tartus ja Võrus toimuv noormeeste U19 vanuseklassi Balti turniir. Avapäeval on Tartus Eesti vastaseks Soome koondis.

Kõikide meeskondade ridades leidub mängijaid nii kohalikest tippmeeskondadest kui ka välisklubidest. Teiste seas saab väljakutel näha Liverpooli, Aston Villa, Blackburn Roversi, Fulhami (kõik Inglismaa), Udinese, Ascoli, Hellas Verona ja SPAL-i (kõik Itaalia) mängijaid.

Eesti – Soome kohtumise avavile kõlab täna Tartu Tamme staadionil kell 18.00. Turniiri avamäng leiab aset Võru linnastaadionil, kus kell 15.00 pannakse pall mängu Läti – Leedu kohtumises.

Turniiri passid on saadaval Piletilevis. Ühe turniiripassi hind on 5 eurot. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitajatele ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta. Üksikmängu piletid on müügil kohapeal hinnaga 3 eurot.

Kõiki kohtumisi saab vaadata otsepildis: Eesti mänge saab jälgida Soccernet.ee portaali vahendusel, teiste kohtumiste otsepildi leiab jalgpall.ee leheküljelt.

Turniiri ajakava:

6. juunil kell 15.00 Läti – Leedu, Võru linnastaadion
6. juunil kell 18.00 Eesti – Soome, Tartu Tamme staadion
7. juunil kell 15.00 Soome – Läti, Võru linnastaadion
7. juunil kell 18.00 Leedu – Eesti, Tartu Tamme staadion
9. juunil kell 13.00 Eesti – Läti, Võru linnastaadion
9. juunil kell 13.00 Leedu – Soome, Tartu Tamme staadion

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
1 Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd
12 Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad
15 (3) Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
4 (5) Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
21 (23) Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
5 (15) Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul Kohtla-Järve JK Järvest)
2 Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
26 (25) Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
16 Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
18 Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
3 (4) Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora

Ründajad ja poolkaitsjad
13 Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
17 Daniil Petrunin (22.03.2001) – Tallinna FCI Levadia
10 Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
20 (21) Matthew Luke Varav (21.09.2001) – Strikers FC South Bay (USA)
9 (20) Deivid Andreas (01.06.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)
23 (19) Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
14 Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
6 Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
8 Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
7 Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
19 (9) Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
11 Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Videoanalüütik: Joonas Kuusemäe
Mänedžer: Robert Lepik

Sulgudes on numbrid valgetes särkides.

Soome koondis:

Väravavahid
1 Viljami Sinisalo (11.10.2001) – Aston Villa FC (ENG)
12 Julius Schmid (01.06.2001) – SpVgg Unterhaching (GER)

Kaitsjad
2 Patrik Raitanen (13.06.2001) – Liverpool FC (ENG)
3 Julius Perälä (29.09.2001) – Pallo-Iirot
4 Noah Nurmi (06.02.2001) – Esbjerg fB (DEN)
5 Seth Saarinen (05.05.2001) – HJK
14 Tony Miettinen (23.09.2002) – KuPS
16 Joel Laitinen (18.04.2001) – PEPO
18 Joonatan Laine (11.06.2001) – FC Honka

Poolkaitsjad
6 Oskari Sallinen (22.06.2001) – FC Groningen (NED)
7 Axel Vidjeskog (14.04.2001) – FF Jaro
8 Pyry Hannola (21.10.2001) – FC Midtjylland (DEN)
11 Arlind Sejdiu (11.08.2001) – FC Honka
15 Otto Ollikainen (22.01.2001) – HJK
17 Robbie Azodo (23.04.2001) – FC Honka
19 Janne-Pekka Laine (25.01.2001) – Ilves
20 Julius Tauriainen (18.04.2001) – HJK

Ründajad
9 Terry Ablade (12.10.2001) – Fulham FC (ENG)
10 Maximo Tolonen (04.03.2001) – SJK
13 Jeremiah Streng (08.11.2001) – SJK

Peatreener: Kai Nyyssönen
Treener: Juho Rantala
Väravavahtide treener: Jani Meriläinen
Videoanalüütik: Kalle Marjamäki
Füsioterapeut: Niklas Virtanen
Varustaja: Sami Miettinen

Läti koondis:

Väravavahid
Ivans Dubodelovs (08.02.2001) – BFC Daugavpils
Ignatijs Kolesniks (08.06.2001) – FK Ventspils
Sergejs Vilkovs (03.09.2002) – RFS

Kaitsjad
Gabriels Kirkils (24.05.2001) – FS Metta
Dmitrijs Rakuls (21.02.2002) – BFC Daugavpils
Kristers Daniels Libeks (04.04.2001) – FK Liepāja
Daniels Fedorovics (07.10.2001) – FS Metta
Deniss Žuravlovs (14.06.2001) – RFS
Roberts Zelmanis (18.04.2001) – RFS
Kirils Iljins (03.05.2001) – BFC Daugavpils
Normunds Uldrikis (29.01.2001) – FS Metta

Poolkaitsjad
Jekabs Laguns (16.01.2002) – FS Metta
Rihards Ozolinš (31.05.2001) – FS Metta
Deniss Melniks (07.09.2002) – RFS
Edgars Ivanovs (07.10.2001) – BFC Daugavpils
Roberts Magrins (24.01.2001) – BFC Daugavpils
Aleksejs Krjukovics (05.01.2001) – FS Metta
Aleksejs Buksovs (25.03.2001) – SK Super Nova
Deniss Stradinš (01.03.2001) – FK Spartaks Jurmala
Maksims Sidorovs (17.09.2001) – FK Liepaja
Niks Dusalijevs (17.01.2001) – FK Ventspils

Ründajad
Raimonds Krollis (28.10.2001) – FS Metta
Glebs Cvetkovs (06.02.2002) – Ascoli Calcio (ITA)

Peatreener: Jakub Dovalil
Abitreener: Viktors Mazurs
Väravavahtide treener: Vjaceslavs Dusmanovs
Arst: Anatolijs Makejevs
Füsioterapeut: Sergejs Pecnikovs
Mänedžer: Nikita Rjabokons
Konsultant: Jurijs Popkovs

Leedu koondis:

Väravavahid
1 Kajus Urbietis (08.04.2001) – FC Džiugas
12 Povilas Survila (27.02. 2001) – Stumbras

Kaitsjad
13 Modestas Vainikaitis (25.01.2002) – FA Šiauliai
23 Egidijus Dusevicius (26.04. 2001) – Riteriai
17 Matas Dedura (17.05.2002) – Kauno SM Tauras
4 Vakaris Kalėda (02.05.2001) – Dainava
3 Žygimantas Baltrunas (11.03.2001) – Padova (ITA)
7 Valdas Paulauskas (04.02.2001) – Riteriai

Poolkaitsjad
16 Deividas Puodžiunas (30.07.2002) – FA Šiauliai
6 Eugene Park (20.02.2001) – FC Hurth (GER)
5 Augustas Valukonis (08.08.2001) – FK Vidzgiris
8 Deimantas Rimpa (13.03.2002) – Spal (ITA)
18 Kristianas Belousas (05.11.2001) – Fulham (ENG)
11 Vilius Piliukaitis (10.03.2001) – Blackburn Rovers (ENG)
14 Karolis Žebrauskas (12.06.2002) – Udinese (ITA)
10 Linas Zingertas (26.01.2002) – Hellas Verona (ITA)
15 Lukas Juodkunaitis (15.06.2001) – FK Vilnius
21 Augustas Aldonis (09.03.2001) – FK Vytis

Ründajad
20 Juozas Lubas (22.05.2002) – FC Stumbras
9 Augustinas Klimavicius (24.04.2001) – Spezia (ITA)
19 Meinardas Mikulenas (09.07.2002) – FK Žalgiris

Peatreener: Valdas Trakys
Abitreener: David Afonso
Väravavahtide treener: Algirdas Surgautas
Füsioterapeut: Karolis Šumauskas
Mänedžer: Aleksandras Jefišovas

Kohtunikud:

Peakohtunikud: Roomer Tarajev, Marko Liiva, Siim Rinken, Martti Pukk, Andrei Karhu, Karl Koppel.
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Richard Toom, Silver Sepp, Petteri Schulz, Ahti Lepp, Maikel Mikson, Thor Vaas, Rasmus Maalinn, Reigo Teearu.
Neljandad kohtunikud: Raiki Mäng, Rait Ojanurme, Elar Tarkus, Kristjan Kattus.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

TÄNA ALGAB UUS VOOR
Fantasy nipinurk: potentsiaalsed debütandid ja euromängud lisavad mõtteainet
EUROSARJA VÕLU JA VALU
Pulsi jälle paika saanud Henn: nüüd tuleb hakata mõtlema nii Maardu kui ka Frankfurdi peale
PÕNEV ELU PREMIUM LIIGAS
Nõmme Kalju täiendas ründeliini äsjasel noorte MM-il mänginud vahva nimega noorukiga
ESILIIGA
VENEMAA LIIGA EELVAADE
Venelased pelgavad: kas Gazpromi kombitsad monopoliseerivad kohaliku jalgpallituru?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
19
16
1
2
58:14
49
2.
Tallinna FCI Levadia
19
14
2
3
61:15
44
3.
Paide Linnameeskond
19
12
3
4
43:15
39
4.
Nõmme Kalju FC
19
11
6
2
33:16
39
5.
JK Narva Trans
19
4
8
7
24:24
20
6.
Tartu JK Tammeka
19
5
4
10
25:33
19
7.
FC Kuressaare
19
4
5
10
12:40
17
8.
Viljandi JK Tulevik
19
4
3
12
17:37
15
9.
JK Tallinna Kalev
19
3
3
13
14:48
12
10.
Maardu Linnameeskond
19
3
3
13
15:60
12
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
49
Tallinna FCI Levadia
44
Paide Linnameeskond
39
Nõmme Kalju FC
39
JK Narva Trans
20
Tartu JK Tammeka
19
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
12
Maardu Linnameeskond
12
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK