U19 koondise Balti turniiri nimekirjas on kuus kõrgliigas karastunud mängumeest ning kolm võõrsil pallivat eestlast (üks üllatusnimi) (5)

Henri Välja. Foto: Brit Maria Tael

Eesti U19 koondis võõrustab uuel nädalal Lõuna-Eestis Balti turniiri. Peatreener Indrek Koser kutsus turniiriks meeskonda 23 mängijat, kellest kuus on tänavusel hooajal minuteid teeninud Premium liigas ning kolm mängumeest tulevad välisklubidest. 

Balti turniirist võtab osa neli meeskonda (Eesti, Läti, Leedu, Soome). Kõiki kohtumisi saab vaadata otsepildis: Eesti mänge saab jälgida Soccernet.ee portaali vahendusel, teised kohtumiste otsepildi leiab jalgpall.ee leheküljelt.

Noortekoondis on tänavu pidanud ühe maavõistluse, kui märtsikuus võeti võõrsil 1:0 võit tugeva Šveitsi üle.

Noortekoondise nimekirjas on ka üks põnevam ning Eesti jalgpallisõpradele ilmselt uus nimi - Matthew Luke Varav, kes igapäevaselt pallib USA's, Strikers FC South Bays.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul Kohtla-Järve JK Järvest)
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora

Ründajad ja poolkaitsjad
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Daniil Petrunin (22.03.2001) – Tallinna FCI Levadia
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Matthew Luke Varav (21.09.2001) – Strikers FC South Bay (USA)
Deivid Andreas (01.06.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Mänedžer: Robert Lepik

Turniiri ajakava:
6. juuni 15.00 Läti - Leedu, Võru linnastaadion
6. juuni 18.00 Eesti - Soome, Tartu Tamme staadion
7. juuni 15.00 Soome - Läti, Võru linnastaadion
7. juuni 18.00 Leedu - Eesti, Tartu Tamme staadion
9. juuni 13.00 Eesti - Läti, Võru linnastaadion
9. juuni 13.00 Leedu - Soome, Tartu Tamme staadion 

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (5)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

TÄNA ALGAB UUS VOOR
Fantasy nipinurk: potentsiaalsed debütandid ja euromängud lisavad mõtteainet
EUROSARJA VÕLU JA VALU
Pulsi jälle paika saanud Henn: nüüd tuleb hakata mõtlema nii Maardu kui ka Frankfurdi peale
PÕNEV ELU PREMIUM LIIGAS
Nõmme Kalju täiendas ründeliini äsjasel noorte MM-il mänginud vahva nimega noorukiga
ESILIIGA
VENEMAA LIIGA EELVAADE
Venelased pelgavad: kas Gazpromi kombitsad monopoliseerivad kohaliku jalgpallituru?
VÄRAVAHIRM ON TAGASI
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
19
16
1
2
58:14
49
2.
Tallinna FCI Levadia
19
14
2
3
61:15
44
3.
Paide Linnameeskond
19
12
3
4
43:15
39
4.
Nõmme Kalju FC
19
11
6
2
33:16
39
5.
JK Narva Trans
19
4
8
7
24:24
20
6.
Tartu JK Tammeka
19
5
4
10
25:33
19
7.
FC Kuressaare
19
4
5
10
12:40
17
8.
Viljandi JK Tulevik
19
4
3
12
17:37
15
9.
JK Tallinna Kalev
19
3
3
13
14:48
12
10.
Maardu Linnameeskond
19
3
3
13
15:60
12
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
49
Tallinna FCI Levadia
44
Paide Linnameeskond
39
Nõmme Kalju FC
39
JK Narva Trans
20
Tartu JK Tammeka
19
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
12
Maardu Linnameeskond
12
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK