U19 koondise Balti turniiri nimekirjas on kuus kõrgliigas karastunud mängumeest ning kolm võõrsil pallivat eestlast (üks üllatusnimi) (5)

Henri Välja. Foto: Brit Maria Tael

Eesti U19 koondis võõrustab uuel nädalal Lõuna-Eestis Balti turniiri. Peatreener Indrek Koser kutsus turniiriks meeskonda 23 mängijat, kellest kuus on tänavusel hooajal minuteid teeninud Premium liigas ning kolm mängumeest tulevad välisklubidest. 

Balti turniirist võtab osa neli meeskonda (Eesti, Läti, Leedu, Soome). Kõiki kohtumisi saab vaadata otsepildis: Eesti mänge saab jälgida Soccernet.ee portaali vahendusel, teised kohtumiste otsepildi leiab jalgpall.ee leheküljelt.

Noortekoondis on tänavu pidanud ühe maavõistluse, kui märtsikuus võeti võõrsil 1:0 võit tugeva Šveitsi üle.

Noortekoondise nimekirjas on ka üks põnevam ning Eesti jalgpallisõpradele ilmselt uus nimi - Matthew Luke Varav, kes igapäevaselt pallib USA's, Strikers FC South Bays.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul Kohtla-Järve JK Järvest)
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka
Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora

Ründajad ja poolkaitsjad
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Daniil Petrunin (22.03.2001) – Tallinna FCI Levadia
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Matthew Luke Varav (21.09.2001) – Strikers FC South Bay (USA)
Deivid Andreas (01.06.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus
Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Mänedžer: Robert Lepik

Turniiri ajakava:
6. juuni 15.00 Läti - Leedu, Võru linnastaadion
6. juuni 18.00 Eesti - Soome, Tartu Tamme staadion
7. juuni 15.00 Soome - Läti, Võru linnastaadion
7. juuni 18.00 Leedu - Eesti, Tartu Tamme staadion
9. juuni 13.00 Eesti - Läti, Võru linnastaadion
9. juuni 13.00 Leedu - Soome, Tartu Tamme staadion 

Kommentaarid

Üllatus   •  
(188.178.168.***)
On se, et Soccernet kustutab kommentaare.....
Tammeka või Eesti U19?   •  
(188.178.168.***)
.... treener vist Tammekast ;)
Njaa   •  
(85.253.18.***)
Rootsis mängiv ründaja puudu?
To Tammeka või Eesti U   •  
(2001:1530:1010:4f6b:14.***)
Palun ütle kelle sa võtaksid mõne nende tammeka poiste asemele
Jahm   •  
(93.185.255.***)
Ei tohi nüüd sassi ajada tõesti Premium liigaga, kus Tammeka tabeli lõpus. Noorteklassides on Tammeka täitsa arvestatav.

Sisene
Saksamaale siirdunud Seppik: Floras oli tase kõvem kui Holsteini U19 meeskonnas
AASIAS, AMEERIKAS JA EUROOPAS
Eesti – Saksamaa statistika, Mets ja Antonov parimad, Liivak ja Käit ohtlikemad
EM-VALIKTURNIIR
MUSTA MÕTISKLUSED
Miks igavusmäng Eestiga sakslastele oluline oli?
EESTI U21 - VENEMAA U21
Aksalu ja SJK teed lähevad pärast tänavust hooaega lahku
EM-VALIKTURNIIR
Ševtšenko Ukraina pühkis ka tiitlikaitsja enda teelt
KOONDISED PILDIS JA HELIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
32
26
3
3
89:19
81
2.
Tallinna FCI Levadia
32
22
5
5
90:26
71
3.
Nõmme Kalju FC
32
20
10
2
71:29
70
4.
Paide Linnameeskond
32
21
5
6
71:24
68
5.
Tartu JK Tammeka
32
11
7
14
48:54
40
6.
JK Narva Trans
32
9
9
14
47:47
36
7.
FC Kuressaare
32
6
5
21
23:74
23
8.
Viljandi JK Tulevik
32
5
7
20
30:68
22
9.
JK Tallinna Kalev
32
5
6
21
24:83
21
10.
Maardu Linnameeskond
32
4
5
23
26:95
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
71
Nõmme Kalju FC
70
Paide Linnameeskond
68
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
36
FC Kuressaare
23
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK