Real Madrid suutis kümnekesi viigistada (4)

Real Madrid ja Barcelona leppisid El Clasicos 1:1 viiki. Mõlemad väravad sündisid penaltipunktilt.

Real Madridi jaoks oli see viimane võimalus end Hispaania liiga tiitlivõitlusesse tagasi tuua ning neile sobis vaid võit. Lisaks oli see eelvaatus järgnevatele omavahelistele kohtumistele, mis leiavad aset Hispaania Karikasarja finaalis ja Meistrite Liigas.

Palli valdas avapoolajal peaaegu täielikult Barcelona, ent paremad võimalused langesid hoopis kontratele lootnud Real Madrdile, kes aga sarnaselt rivaalile poolajaks nulli peal oli.

Teise poolaja alguses läks Barcelona kohtumist juhtima. Raul Albiol tiris karistusalas maha David Villa ning teenis punase kaardi. Barcelona eest asus penaltit lööma Lionel Messi, kes selle ka kindlalt sisse saatis. Kõigest mõni minut varem oli Cristiano Ronaldo teisel pool väljakut karistuslöögiga posti tabanud.

Real suutis siiski kümnekesi oma mängu piisavalt koos hoida ning head vahetused Jose Mourinholt hoidsid meeskonnas energia, mille tulemusena kümme minutit enne mängu lõppu penalti teeniti. Cristiano Ronaldo kõmmutas selle kindlalt väravasse, et viigiseis taastada.

Lõpuminutitel toimus üsna kiiretempoline mäng ühe värava alt teise alla, kuid rohkem kumbki osapool skoorida ei suutnud.

Real Madrid - Barcelona 1:1 (0:0)