Dramega Paide U21 võttis Elva vastu hooaja esimese võidu (galerii!) (0)

Paide Linnameeskond U21 võttis Esiliiga kolmandas voorus senise viigi ja kaotuse kõrvale esimese võidu, alistades koduväljakul 3:1 FC Elva.

Paide asus juhtima 21. minutil, kui täpne oli tavapäraselt esindusmeeskonnas mängiv ning tänavu juba Premium liigaski kaks väravat löönud malilane Hadji Drame. Vaid seitse minutit hiljem kasvatas Jaagup Luts Paide eduseisu juba kahele väravale.

Teise poolaja alguses lisas Kevin Metso veel ühe värava ja kuigi lõpuminutitel lõi Romet Pastak Elva auvärava, ei suutnud Lõuna-Eesti meeskond enamat ning eelmises voorus üleminutitel Tartu Welco üle saadud 3:2 võidu kõrvale kirjutati tabelisse hooaja teine kaotus.

Kolme vooru järel paiknevad meeskonnad tabelis kõrvuti - Paide jagab nelja punktiga 5.-6. kohta, Elva on seitsmes.