Elva sai Welco üle järjekordse võidu (0)

Esiliiga 20. vooru laupäeva esimeses mängus alistas FC Elva koduväljakul Lõuna-Eesti derbis Tartu JK Welco 3:1.

Elvat viimati 2017. aasta kevadel võitnud Welco jäi täna juba 17. minutiks 0:2 kaotusseisu. Deniss Samoilovi ja Veiko Maidla kiiretele väravatele õnnestus Welco poolelt Andree Porilal 22. minutil vastata, kuid Tarvo Timmi 89. minuti värav kindlustas kodumeeskonnale võidupunktid.

Elva hoiab tabelis viiendat kohta, jäädes teisel kohal olevast ning praeguse seisuga üleminekumängudele minevast Pärnu Vaprusest kaheksa punkti kaugusele. Welco on jätkuvalt viimane ning otse Esiliiga B-sse langemise vältimiseks tuleb neil tagasi teha 12-punktiline vahe.