FCF Tallinna Ülikool lõpetas võidukalt (6)
Viimast korda selle nime all ja koosseisus väljakule jooksnud FCF Tallinna Ülikool tegi seljad prügiseks kogu Esiliiga B-l ja tõmbas joone alla võitjana.
Esiliiga B turniirist võtsid osa üheksa mullu sellel liigatasemel pallinud meeskonda ja II liiga lõuna-läänetsooni võitja FCF Tallinna Ülikool, kes lõpuks puhta töö tegi.
Kahest viiesest alagrupist pääsesid poolfinaalidesse kaks paremat, kusjuures Ülikool läbis juba alagrupi probleemideta. Teisest grupist edenes võitjana Esiliigasse tõusnud Maardu Starbunker.
Finaalis need kaks meeskonda omavahel vastamisi läksidki, oma viimase mängu pidanud Ülikool oli tulemusega 4:1 parem. Kolmanda koha võttis FC Elva ees Tallinna Ararat TTÜ.
Triobet Aastalõputurniiri Esiliiga B turniiril jäi alistamatuks FCF Tallinna Ülikool!Võidukas meeskond mängis...
Posted by Eesti jalgpall on Sunday, December 27, 2015
Esiliiga B turniir 27. detsembril:
A: 1. Maardu FC Starbunker 10p, 2. Tallinna FC Ararat TTÜ 7p, Raasiku FC Joker 5p, JK Tallinna Kalev II 4p, Tallinna FC Flora III 1p
B: 1. FCF Tallinna Ülikool 12p, 2. FC Elva 7p, Tallinna FC Puuma 4p, Kohtla-Järve JK Järve 4p, HÜJK Emmaste 1p
Ajakava:
15.00 Raasiku FC Joker - Tallinna FC Flora III 2:0 (A)
Väravad: Ott Reinike, Rene Lill
15.20 JK Tallinna Kalev II - Tallinna FC Ararat TTÜ 1:3 (A)
Väravad: Timo Paal - Rauno Piip (2), Avetis Harutjunjan
15.40 FC Elva - FCF Tallinna Ülikool 0:4 (B)
Väravad: ov. Mihkel Kuresoo, Antti Arst (2), Robert Veskimäe
16.00 HÜJK Emmaste - Tallinna FC Puuma 1:1 (B)
Väravad: Rait Kasterpalu - Sergei Bilinski
16.20 Tallinna FC Flora III - JK Tallinna Kalev II 1:1 (A)
Väravad: Karl-Sander Eensoo - Andree Porila
16.40 Maardu FC Starbunker - Raasiku FC Joker 1:1 (A)
Väravad: Maksim Krivošein - Rando Randjõe
17.00 FCF Tallinna Ülikool - HÜJK Emmaste 2:0 (B)
Väravad: Antti Arst, Mark Kolossov
17.20 Kohtla-Järve JK Järve - FC Elva (B) 1:1
Väravad: ov. Christopher Toom - Paul-Feliks Frei
17.40 JK Tallinna Kalev II - Maardu FC Starbunker 0:3 (A)
Väravad: Sergei Zabelo, Ilja Zelentsov, Šahriar Abdullajev
18.00 Tallinna FC Ararat TTÜ - Tallinna FC Flora III 2:0 (A)
Väravad: Margo Parkala (2)
18.20 HÜJK Emmaste - Kohtla-Järve JK Järve 1:5 (B)
Väravad: Rait Kasterpalu - Deniss Komšin (2), Viktor Fjodorov, Aleksei Tihhonov, Aleksei Petjukevitš
18.40 Tallinna FC Puuma - FCF Tallinna Ülikool 2:3 (B)
Väravad: Sergei Bilinski, Vitas Mališauskas - Robert Veskimäe, Antti Arst, Sander Lepik
19.00 Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Ararat TTÜ 1:0 (A)
Värav: Šahriar Abdullajev
19.20 Raasiku FC Joker - JK Tallinna Kalev II 1:2 (A)
Väravad: Rando Randjõe - Tarvin Kaldvee, Kaspar Lõhmus
19.40 Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Puuma 0:3 (B)
Väravad: Aleksei Filimonov, Marko Truusalu (2)
20.00 FC Elva - HÜJK Emmaste 4:2 (B)
Väravad: Paul-Feliks Frei (2), Tarmo Kerro, Kristo Kolesnitšenko - Rait Kasterpalu, Ergo Reinvald
20.20 Tallinna FC Ararat TTÜ - Raasiku FC Joker 1:1 (A)
Väravad: Egert Peljo - Ergo Teino
20.40 Tallinna FC Flora III - Maardu FC Starbunker 1:3 (A)
Väravad: Künter Pajumägi - Maksim Krivošein, Ilja Zelentsov, Šahriar Abdullajev
21.00 Tallinna FC Puuma - FC Elva 0:1 (B)
Värav: Martin Thomson
21.20 FCF Tallinna Ülikool - Kohtla-Järve JK Järve 5:3 (B)
Väravad: Martin Klasen, Antti Arst, Mark Kolosov, Martti Pent, Sander Lepik - Viktor Fjodorov (2), Vitaly Kutuzov
Poolfinaalid:
21.40 A1 Maardu FC Starbunker - B2 FC Elva 2:1
Väravad: Klimentii Boldõrev, Nikita Brõlin - Kristo Kolesnitšenko
22.00 B1 FCF Tallinna Ülikool - A2 Tallinna FC Ararat TTÜ 2:1
Väravad: Martin Taska, Antti Arst - Margo Parkala
Kohamängud:
22.20 3.-4. koht FC Elva - Tallinna FC Ararat TTÜ 0:3
Väravad: Rauno Piip, Vaagn Arutjunjan, Devid Lechter
22.40 FINAAL Maardu FC Starbunker - FCF Tallinna Ülikool 1:4
Väravad: Nikita Brõlin - Martin Taska, Sander Lepik, Mark Kolosov, Aleksandr Starodub
I koht: FCF Tallinna Ülikool
II koht: Maardu FC Starbunker
III koht: Tallinna FC Ararat TTÜ
Parim väravalööja: Antti Arst (FCF Tallinna Ülikool)
Parim väravavaht: Ilja Kassjantšuk (Maardu FC Starbunker)
Parim mängija: Vaagn Arutjunjan (Tallinna FC Ararat TTÜ)