Laht lõi kaks väravat ja Kuressaare alistas Tammeka, Vaprus kaotas Kalevile ja tegi avapoolajal kolm (!) sunnitud vahetust (galeriid!) (2)

Vapruse väravavaht Ott Nõmm pidi vigastuse tõttu mängust lahkuma. Foto: Katariina Peetson

Kuressaare sai Viljandi Männimäe jalgpallihallis peetud Taliturniiri mängus 3:0 jagu Tartu Tammekast. Tallinna Kalev oli EJL-i jalgpallihallis 2:0 parem Pärnu Vaprusest.

Kuressaare asus Tammeka vastu esimese poolaja lõpus Sander Lahe iluväravast juhtima. Teisel poolajal lisas Laht teise värava ja lõppseisu vormistas Florast testimisel olev Andrei Smirnov.

Kuressaarel mängisid testimisel olevatest mängijatest veel Mathias Palts, Pavel Dõmov, Stiven Raider, Oscar Pihela ja Joonas Vahermägi. Kuressaare abitreener Igor Morozov ütles hiljuti Soccernet.ee-le, et meeskond arvestab nendega nagu oma mängijatega. Tammekal mängisid testimisel olevatest mängijatest Rasmus Kallas ja Devid Lehter.

Kalevi ja Vapruse mängus löödi mõlemad väravad esimesel poolajal. Ats Purje viis Kalevi juhtima ja lõppseisu vormistas efektse tõstega Ramol Sillamaa. Vaprus tegi avapoolajal koguni kolm sunnitud vahetust, kui vigastuste tõttu pidid väljakult mängust lahkuma Markus Miiter, Aleksandr Šurõgin ja Ott Nõmm.

Kalevil mängisid testimisel olevatest mängijatest Arseni Kovaltšuk ja Georg Vende ühe poolaja ning Vaprusel Reimo Madissoo ligi 60 minutit.