MÄNGUD
UUDISED
EILE
TÄNA
HOMME

Logi sisse

Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

KOKKUVÕTTED 2014
6 Link kopeeritud

Meistriliiga parimad ründajad ja väravavahid 2014

6 Link kopeeritud
Henry Rull pilt
Henry Rull
Henry Rull pilt
Henry Rull

Hooaega paremas ääres alustanud Igor Subbotin on tipuründesse liikumisega kogunud enda kaukasse tervelt 24 liigaväravat. Foto: Gertrud AlatareSoccernet.ee jätkab hooaja parimate nimetamisega: kui oma jao on kätte saanud kaitsjad ja poolkaitsjad, siis täna vaatleme 2014. aasta parimaid ründajaid ja väravavahte.

Ründajatest tasub märkida, et taas on nimekirjas juba 2005. aastal esimesed kohad noppinud Ingemar Teever ja Tarmo Neemelo. Saab olema huvitav näha, kas ja kuhu siirdub suure tõenäosusega Premium liiga parimaks väravakütiks kroonitav Jevgeni Kabajev.

Väravavahtidest üllatavaid nimesid pole: välja on toodud eelmise aasta esikolmik, kellele pakub konkurentsi Sillamäe ridades head hooaega tegev Mihhail Lavrentjev.

NB! Siin ja edaspidi Soccerneti poolt pakutavad "eelnimekirjad" on sündinud toimetuse ühise hääletuse tulemusel ja koostatud vaid tutvustaval eesmärgil. Lõplik fännide lemmik selgub ikkagi suurel hääletusel, kus igaüks saab valida endale meelepäraseimad Premium liiga pallurid.

Premium liiga parimad ründajad 2014 (tähestikulises järjekorras):

Foto: Gertrud AlatareVladislav Ivanov
Klubi: Tallinna Levadia
Positsioon: Ründaja
Vanus: 28
Senine hooaeg
21 mängu (13 põhis); 19 (2 penaltist); 2; 0.

Valitsevate meistrite eest hooaega hästi alustanud Ivanov lahkus poolte kokkuleppel 28. augustil klubist. "Minu lahkumine on seotud jalgpalliga. Üritasin oma tööd teha nii hästi, kui suutsin, kuid klubi jaoks polnud minu panus meeskonna edusse piisav. Klubi pakkus lepingutingimuste muutmist - ma olin sellele vastu," kommenteeris Narvast pärit väravakütt lahkumist.

Ivanovi puhul tuleb esile tõsta head realiseerimisoskust, kuid kerget ebastabiilsust. Liigahooaega alustas ründaja ühe väravaga üheksas mängus, järgmise üheksa mänguga lõi ta 16 väravat. Muidugi, need numbrid on seda loogilisemad, et aasta alul eelistas peatreener Marko Kristal algkoosseisus Artur Rättelit ja Ingemar Teeverit ning Ivanovi kanda jäi enamasti vahetusmehe roll. Rätteli raske vigastus ja leedulasest edurivimehe Arseni Buinickij lahkumine andis võimaluse Ivanovile, kes selle suurepäraselt ära kasutas.

Sellegipoolest jätab üllatav lahkumine Levadiast kõigele veidra maigu. Tugeva löögiga ründaja jättis Kristalile vaid kaks tervet põhimeeskonna ründajat - Igor Subbotini ja Ingemar Teeveri. Kuigi võis kahelda, kas Levadia suudab hooaja lõpuni Subbotini ja Teeveriga vastu pidada, siis tabel näitab, et Ivanov meeskonnale karuteenet ei teinud.

Foto: Rein MurakasJevgeni Kabajev
Klubi: Sillamäe Kalev
Positsioon: Ründaja
Vanus: 26
Senine hooaeg:
33 mängu (3põhis); 35 (5 penaltist); 20.

Mees, kes nimetatakse 99,9% kindlusega Premium liiga parimaks väravakütiks. Muideks, Kabajev on hetkel "Euroopa parim väravakütt", olles kogunud vastavas UEFA tabelis 35 punkti. Teisel kohal on Madridi Reali superstaar Cristiano Ronaldo, kes on sel hooajal löönud 16 liigaväravat. Tasub meeles pidada, et antud arvestuses teenib iga Eesti liigas löödud värav ühe punkti, Hispaania liigas aga kaks.

Kabajev on siinkirjutaja arvates Eesti liiga parim ründaja. Mängija, kes on kiire ja füüsiliselt võimas ning kel on korralik tehnikapagas. Kuna ta on sirgjooneline mängija, võivad tema käigud kohati läbinähtavad olla. Lisada siia hea suhtumine ja nii saamegi ründaja, kellele on teistel Eestis mängivatel edurivimeestel raske midagi vastu panna. Suuri miinuseid mehel polegi ning ei tasuks imestada, kui ründaja järgmisel aastal enam Sillamäel ei palli.

Olgu märgitud, et Kabajev on aastaga teinud suure arenguhüppe, sest eelmisel hooajal lõi ta 31 mängu jooksul kümme väravat.

Foto: Gertrud AlatareManucho
Klubi: Tallinna Infonet
Positsioon: Ründaja
Vanus: 24
Senine hooaeg:
29 mängu (29 põhis); 25 (5 penaltist); 8; 1.

Sarnaselt Kabajevile on ka Manuchole tänavune aasta läbimurdehooajaks, mida ilmestavad suurepäraselt numbrid: sel hooajal 29 mängus 25 väravat, eelmisel hooajal oli aafriklase saldoks kuus tabamust 32 mängus. 

Manucho on mitmekülgne kesktormaja, kes on lõpuks Eestiga kohanenud ning muutunud kõikide meeskondade hirmuks. 2010. aastal Nõmme Kaljusse tulles oli elevandiluuranniklane õbluke, kuid aastate möödudes on liha luudele kasvanud ning enam ei lükka keegi teda kergelt pallilt. Kabajevi kõrval kõige füüsilisem ründaja Premium liigas. Samuti saab ta hästi hakkama mõlema jalaga.

Lisaks ründefaasile on Manucho Infonetile tähtis ka kaitsefaasis, sest tihti on just tema see, kes standardolukordade ajal palli eespostist ära klaarib. 

24-aastase edurivimehe laituseks tuleb aga tõdeda, et mitmed tema korjatud kaardid tulenevad frustratsioonist. Näiteks kipub ta ründefaasis palli kaotades ülereageerima, kuid ehk on see suhtelise nooruse viga. Igatahes on Manucho näol tegu lliiga ühe silmapaistvaima ründajaga, kes võib vähemalt maarjamaal saavutada, mida hing ihkab.

Foto: Gertrud AlatareTarmo Neemelo
Klubi: Nõmme Kalju
Positsioon: Ründaja
Vanus: 32
Senine hooaeg:
28 mängu (26 põhis); 14 (0 penaltist); 30.

Neemelole saab sel aastal omistada aasta kahevõitleja tiitli. Kuigi taoline statistika puudub, ei meenu hetkega ühtegi olukorda, kus hellitavalt Karuks kutsutav ründaja mõne duelli kaotanud oleks. Lisada kokteilile hea tehnika palli maha võttes ja kesktormaja kohta korralik sööduoskus, saamegi Premium liiga parima target man'i.

Kuigi tema hooaeg pole numbrites midagi erilist, ei saa tema mõju Kalju mängupildile alahinnata. Vahest võib öelda, et Kalju mänguliselt kõige koledam periood langes ajale, mil Neemelo vigastatud oli. Iroonilisel kombel võideti sel ajal Euroopa liiga teise eelringi avakohtumises Poznani Lechi. Samas, küünikud ütlevad nii või naa, et Kalju mängupilt pole nauditav, vahet pole, kes platsil on.

Kummalisel kombel liikus Neemelo vahel äärele, et teha ruumi Hidetsohi Wakuile, mistõttu sai sel hooajal näha ootamatuid läbimurdeid äärelt ning kohati ka tsenderdusi. Veel mõned aastad tagasi oleks inimene, kes Neemelo äärde paigutab, hullumajja saadetud. Tänavune on näidanud, et Karu on rohkemat, kui palle masinlikult maha võttev ründaja.

Foto: Gertrud AlatareAlbert Prosa
Klubi: Tallinna Flora
Positsioon: Ründaja
Vanus: 24
Senine hooaeg:
31 mängu (28 põhis); 21 (0 penaltist); 40.

Tartus sündinud ründaja on sel aastal tegemas üht oma parimat meistriliiga aastat. 2011. aastal lõi ta 21-aastase talendika edurivimehena vaid värava rohkem, kui tänavu teinud on.

Prosa alustas aastat suurepäraselt: liigahooaja esimeses viies mängus sahistas ta võrku tervelt kuuel korral ning juhtis Premium liiga parimate väravalööjate edetabelit. Aja edenedes on tartlase hoog aga kergelt raugenud. 

Kuigi Floras mängib Prosa tipuründajana, võiks talle imeliselt sobida alumise ründaja või ründava ääre positsioon. Tema plussideks on hea kehamäng, realiseerimine, palli hoidmine ja leidlikud söödud. Üksiku kesktormajana jääb tal aga mõnikord vähemalt näiliselt nahaalsusest vajaka. 

Foto: Gertrud AlatareIgor Subbotin
Klubi: Tallinna Levadia
Positsioon: Ründaja/parempoolkaitsja
Vanus: 24
Senine hooaeg:
31 mängu (28 põhis); 24 (2 penaltist); 50.

24-aastane pealinlane alustas hooaega paremal äärel, kui edurivi komplekteerisid Vladislav Ivanov, Ingemar Teever, Artur Rättel ja Arsenij Buinickij. Märtsis pagendati Subbotin korraks ka esiliigas mängiva duubli rivistusse, kus mees kohe Pärnu vastu kübaratriki lõi. 

Rasket hooaja algust ilmestab hästi ka fakt, et pärast esiliigas mängimist võttis Subbotini koha algkoosseisus üle Pavel Marin. See eksperiment kestis aga ühe mängu ning juba järgmises kohtumises näitas Subbotin peatreener Marko Kristalile, et ta on mees, kellega tasub arvestada, lüües 1:1 viigimängus Flora vastu valitsevate meistrite tabamuse.

Kui hooaega alustas Subbotin paremas ääres, siis aja edenedes liikus ta kesktormaja kohale, mille tingis Artur Rätteli pikaajaline vigastus ning Vladislav Ivanovi ja Arseni Buinickij lahkumine. Muide, pärast Ivanovi lahkumist 28. augustil on Subbotin löönud seitsmes liigamängus kuus väravat.

Mehe tugevusteks on hea löök, kiirus ja osav peamäng, mis annavad lootust, et potentsiaalikas pallur võib järgmisel hooajal olla veelgi täpsem.

Foto: Gertrud AlatareIngemar Teever
Klubi: Tallinna Levadia
Positsioon: Ründaja
Vanus: 31
Senine hooaeg:
32 mängu (30 põhis); 14 (0 penaltist); 20.

Meie tabeli kolmas levadialane. Teever on viimasel ajal üles kerkinud kui väga tähtsate väravate lööjana, sest kolm vooru tagasi lõi ta 3:2 võidumängus Kalju vastu meeskonna avavärava ning tegi seda sama üleeelmises voorus Flora vastu, mis päädis Levadia 2:1 võiduga. Võib öelda, et nende kahe väravata poleks Levadia arvatavasti tabeli esimene.

Muide, tänavune hooaeg on Teeverile Levadia aja parim. Möödunud kahel hooajal lõi ta kokku sama palju väravaid, kui on seda suutnud tänavu: 2012. aastal kaheksa, 2013. kuus. 

Foto: Rein MurakasKristjan Tiirik
Klubi: Tartu Tammeka
Positsioon: Ründaja/ründav poolkaitsja
Vanus: 32
Senine hooaeg:
31 mängu (31 põhis); 13 (4 penaltist); 30.

Kui prafraseerida FC Barcelona motot Mes que un club (rohkem kui klubi - toim.), siis võib liialdamata öelda, et Kristjan Tiirik on rohkem kui mängija. Ta on Tammeka hing ja vedur, südametunnistus ja väravakütt. Olgu öeldud, et tänavune kõige suurem protsent ühe meeskonna väravatest on Tiiriku käes. Hellitavalt Tirkaks hüütav mees on sel aasta löönud 36,1% Indrek Koseri juhendatava meeskonna väravatest.

Tema suurimaks tugevuseks on väga hea löök, mis on toonud ilusaid tabamusi nii mängust kui standardolukordadest. Viimase heaks näiteks on 29. märtsi liigakohtumine Tallinna Kalevi vastu, kus kübaratriki kirja saanud Tiirik lõi 30-35 meetri pealt sooritatud trahvilöögist kena kaarpalli üle Kalevi väravas seisnud Daniil Savitski.

Ehk just tänu kogemustele oskab Tiirik rasketes olukordades külma pead hoida. Nii suudab ta keerulises situatsioonis hea sööduga üles leida meeskonnakaaslase või lüüa värava sealt, kust seda kõige vähem oodata oli.

Miinustena tuleb välja tuua aegluse ja kaitsesse tagasti töötamise, kuid olgem ausad: Tammeka võib kõik vead Tiirikule andeks anda, sest ilma temata oleks Tartu klubi suure tõenäosusega teel esiliigasse.

Napilt jäid valikust välja: Felipe Nunes (Kalju), Lasha Omanidze (T. Kalev), Aleksandr Nikulin (Lokomotiv).

Parimad väravakütid:

35 Jevgeni Kabajev (Sillamäe)
25 Manucho (Infonet)
24 Igor Subbotin (Levadia)
21 Albert Prosa (Flora)
20 Hidetoshi Wakui (Kalju)
19 Vladislav Ivanov (Levadia)
16 Stanislav Murihhin (Sillamäe)
15 Rauno Alliku (Flora)
14 Ingemar Teever (Levadia) ja Tarmo Neemelo (Kalju)

Väravad 90 mänguminuti kohta:

1,32 Vladislav Ivanov (Levadia)
1,18 Igor Subbotin (Levadia)
1,11 Jevgeni Kabajev (Sillamäe)
1,10 Felipe Nunes (Kalju)
0,91 Sander Post (Flora)
0,88 Manucho (Infonet)
0,78 Robert Kirss (Kalju)
0,77 Stanislav Murihhin (Sillamäe) ja Albert Prosa (Flora)
0,66 Hidetoshi Wakui (Kalju)

Kübaratrikid:

3 Vladislav Ivanov (Levadia) ja Jevgeni Kabajev (Sillamäe), 2 Manucho (Infonet), Stanislav Murihhin (Sillamäe), Tarmo Neemelo (Kalju) ja Igor Subbotin (Levadia), 1 Felipe Nunes, Jarmo Ahjupera, Robert Kirss, Hidetoshi Wakui (Kalju), Albert Prosa ja Rauno Alliku (Flora), Kristjan Tiirik (Tammeka), Rasmus Tomson (Paide Linnameeskond).

Eelmiste aastate meistriliiga parimad ründajad:

2013: 1. Rimo Hunt, 2. Vladimir Voskoboinikov, 3. Vjatšeslav Zahovaiko
2012: 1. Tarmo Neemelo, 2. Zakaria Beglarišvili, 3. Vladislav Ivanov
2011: 1. Aleksandrs Cekulajevs, 2. Albert Prosa, 3. Tarmo Neemelo
2010: 1. Sander Post, 2. Jüri Jevdokimov, 3. Rauno Alliku
2009: 1. Vitali Gussev, 2. Nikita Andrejev, 3. Vjatšeslav Zahovaiko
2008: 1. Ingemar Teever, 2. Tarmo Kink, 3. Sander Post
2007: 1. Indrek Zelinski, 2. Tarmo Kink, 3. Dmitri Lipartov
2006: 1. Nikita Andrejev, 2. Maksim Gruznov, 3. Vjatšeslav Zahovaiko
2005: 1. Tarmo Neemelo, 2. Ingemar Teever

Meistriliiga parimad väravavahid 2014 (tähestikulises järjekorras):

Foto: Gertrud AlatareMatvei Igonen
Klubi: Tallinna Infonet
Vanus: 18
Pikkus: 186
Senine hooaeg:
29 mängu (29 põhis); 34 (3 penaltist); 11.

Võib kõlada vähe uskumatult, kuid Igonen on Infoneti esiväravavaht olnud viimased kolm aastat. Küsite, miks uskumatuna? Sest mehel täitus teisel oktoobril 18. eluaasta. 

Tal on väravahiks olemiseks väga head füüsilised eeldused, sest on pikk, ent samas väga liikuv. Samuti on ta mängudes hiilanud imeliste refleksidega. 

Miinuspoolele tuleb kanda mõningased pudistamised, kuid olgem ausad: neid juhtub ka maailma parimatel.

Igoneni näol on tegemist väga potentsiaalika noorega ning tuleb vaid jumalat paluda, et mees ei rahuldu praeguse positsiooniga ja töötab edasi, et oma annet realiseerida.

Foto: Imre PühvelMihhail Lavrentjev
Klubi: Sillamäe Kalev
Vanus: 24
Pikkus: 195
Senine hooaeg:
16 mängu (16 põhis); 9 (0 penaltist); 00.

Lavrentjev on terve hooaja pidanud Sillamäe esikinda nimel võitlema Mihhail Starodubtseviga. Kui hooaja esimeses pooles oli Sillamäe postide vahel enamasti viimane, siis alates esimesest augustist on Sergei Frantsev oma väravalukuks valinud Laverentjevi.

Tallinnas sündinud Lavrentjevile on tänavune esimeseks aastaks Sillamäel. Varem on ta esindanud näiteks FC Kuressaaret ja Paide Linnameeskonda, kuid rõõm on tõdeda, et Kalevi näol on 24-aastane puurilukk leidnud enda tasemele vastava võistkonna.

Muide, kui Sillamäe postide vahel on seisnud Lavrentjev, on Sillamäe kaotanud kaks, viigistanud ühe ning võitnud kõik ülejäänud matšid.

Pikkusest hoolimata on ta hea liikuvusega väravavaht, kes ei jää hätta jalaga mängides. Samuti meeldib talle võimalusel palli püüda, mitte rusikatega umbropsu tõrjuda.

Foto: Gertrud AlatareRoman Smiško
Klubi: Tallinna Levadia
Vanus: 31
Pikkus: 199
Senine hooaeg:
33 mängu (33 põhis); 17 (3 penaltist); 10.

Arvatavasti on käesoleva hooaeg Lätis sündinud Ukraina kodakondse parim aasta Eestis. Selle tõestuseks kevadiste ja suviste liigamängudega püstitatud meistriliiga rekord, kui Smiškole ei suudetud tervelt 1288 minuti jooksul väravat lüüa. Eelmine rekord kuulus kurikuulsale Sergei Ussoltsevile.

Nagu Igonen ja Lavrentjev on ka Smiško hea liikuvusega ning paistab silma heade väljalöökidega. Pikkuse tõttu on tal reaktsoon küll veidi halb, kuid kohavalik ja õigeaegsed väljatulekud korvavad selle täielikult.

Suuri puudusi Smiškol pole ning Levadia peab õnne tänama, et nende ridades niivõrd kindel väravavaht mängib.

Foto: Gertrud AlatareVitali Teleš
Klubi: Nõmme Kalju
Vanus: 31
Pikkus: 183
Senine hooaeg:
33 mängu (33 põhis); 16 (4 penaltist); 10.

Teleš on Kalju põhiväravavaht olnud viimasel kolmel hooajal ning näitab tänavugi, et väärib oma kohta. Kuigi väravavahi kohta pole ta just kõige pikem, kompenseerib ta selle heade vastutulekute ja refleksitõrjetega.

Samas, pikkuse tõttu jääb ta kohati hätta kõrgete pallidega. Samuti meeldib talle mänguvahendit rohkem tõrjuda, kui püüda. 

Teleši kohta võib öelda nii: olukordades, kus keha ja pikkus rolli ei mängi, on mees liiga üks parimaid, kui mitte parim.

Napilt jäid valikust välja: Stanislav Prins (Flora), Sergei Lepmets (Trans), Siim-Sten Palm (Paide Linnameeskond).

Sisselastud väravad 90 mänguminuti kohta:

0,48 Vitali Teleš (Kalju)
0,52 Roman Smiško (Levadia)
0,56 Mihhail Lavrentjev (Sillamäe Kalev)
0,89 Stanislav Prins (Flora)
1,04 Mait Toom (Flora)
1,20 Matvei Igonen (Infonet)
1,31 Mihhail Starodubtsev (Sillamäe Kalev)
1,86 Siim-Sten Palm (Paide Linnameeskond)
1,88 Sergei Lepmets (Narva Trans)
2,07 Nikita Tokaitšuk (Narva Trans)
2,08 Mart-Mattis Niinepuu (Paide Linnameeskond)
2,10 Karl Johan Pechter (Tartu Tammeka)
2,65 Karli Kütt (Tartu Tammeka)
3,25 Valeri Smelkov (Jõhvi Lokomotiv)
4,01 Artjom Levizi (Tallinna Kalev)
4,05 Daniil Savitski (Tallinna Kalev)

Amadeusi koefitsent:

1,01 Vitali Teleš (Kalju)
1,10 Roman Smiško (Levadia)
1,15 Mihhail Lavrentjev (Sillamäe Kalev)
1,87 Stanislav Prins (Flora)
2,16 Matvei Igonen (Infonet)
2,19 Mait Toom (Flora)
2,44 Siim-Sten Palm (Paide Linnameeskond)
2,47 Sergei Lepmets (Narva Trans)
2,68 Mihhail Starodubtsev (Sillamäe Kalev) ja Karl Johan Pechter (Tartu Tammeka)
2,72 Nikita Tokaitšuk (Narva Trans)
2,73 Mart-Mattis Niinepuu (Paide Linnameeskond)
3,38 Karli Kütt (Tartu Tammeka)
3,87 Valeri Smelkov (Tartu Tammeka)
4,51 Artjom Levizi (Tallinna Kalev)
4,55 Daniil Savitski (Tallinna Kalev)

NB! Statistika koostamisel on arvestatud ainult väravavahte, kes mänginud vähemalt 10 kohtumise jagu minuteid. Statistika on arvutatud välja 34. vooru järel.

Valemina näeb Amadeusi koefitsiendi arvutamine välja nii:

A=V/m*exp(MP/(M*3))

Kus V on väravate arv, m on mängude arv, M on meeskonna mängude arv ja MP on meeskonna punktide arv. Exp järgne osa näitab, kui palju MP erineb võimalikust punktide arvust M*3.

Eelmiste aastate meistriliiga parimad väravavahid:

2013: 1. Roman Smiško, 2. Vitali Teleš, 3. Matvei Igonen
2012: 1. Vitali Teleš, 2. Roman Smiško, 3.-4. Michael Patrick Kaltenhauser, 3.-4. Stanislav Pedõk
2011: 1. Marko Meerits, 2. Kert Kütt, 3. Martin Kaalma
2010: 1. Mait Toom, 2. Sergei Lepmets, 3. Martin Kaalma
2009: 1. Martin Kaalma, 2. Mihkel Aksalu, 3. Moritz Stehling
2008: 1. Mihkel Aksalu, 2. Martin Kaalma, 3. Rene Kaas
2007: 1. Mihkel Aksalu, 2. Artur Kotenko, 3. Kert Kütt
2006: 1. Artur Kotenko, 2. Martin Kaalma, 3. Pavel Londak
2005: 1. Artur Kotenko, 2. Sergei Ussoltsev, 3. Pavel Londak

SEOTUD LOOD

SEOTUD LOOD

Meistriliiga parimad kaitsjad 2014
KOKKUVÕTTED 2014 10

Meistriliiga parimad kaitsjad 2014

Meistriliiga parimad poolkaitsjad 2014
KOKKUVÕTTED 2014 9

Meistriliiga parimad poolkaitsjad 2014

Eesti koondis
Kahetised tunded
KOONDISEAASTA LÕPP
Premium liigast
Eesti naiste koondis
Meie mees välismaal
Nõmme mändide alt
Tee oma valik!
Hooaja kokkuvõtted
A. LE COQ PREMIUM LIIGA 2024
  • 1 Tallinna FCI Levadia 87
  • 2 Nõmme Kalju FC 72
  • 3 Paide Linnameeskond 72
  • 4 Tallinna FC Flora 70
Vaata veel
VAATA KOGU TABELIT
POPULAARSEMAD UUDISED
LOETUMAD
KOMMENTEERITUMAD
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • R 18.00 Flora - Saku (naiste Meistriliiga)
  • R 18.00 RFS - Flora (Liivimaa karikafinaal)
  • L 12.30 Paide - Kuressaare (karika 1/8-finaal)
  • L 15.00 Narva United - Sillamäe Silla (saaliliiga)
  • P 12.30 Viimsi - Kalev (Premium liiga üleminekumäng)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

VIIMASED UUDISED
KÕIK
EESTI
VÄLISMAA