Nõmme United mängis kaheväravalise eduseisu kaotuseks (Maardu sai suure võidu) (0)

Esiliigas viiendal kohal asuv Nõmme United mängis kodus 2:0 eduseisu maha ja kaotas Tartu Tammeka U21 meeskonnale 2:3. Liider Maardu Linnameeskond sai suure võidu ja Tallinna Levadia U21 meeskond napi kaotuse.

Nõmme United asus esimesel poolajal Dimitri Jepihhini 15. ja 18. minuti väravatest 2:0 juhtima, aga poolajapausile mindi üheväravalises eduseisus, sest Giacomo Uggeri lõi 22. minutil ühe tagasi. Teisel poolajal tõid Tammeka U21 meeskonnale hooaja teise võidu Henri Käbliku ja Dominic Laaneotsa tabamused.

Maardu lustis võõrsil Tartu Welcoga, kui avapoolajal saadi Roman Sobtšenko ja Vadim Mihhailovi väravatest kaheväravaline eduseis. Teise poolaja alguses lõi Markus Herman Tiik omavärava ja lõppseisu 4:0 vormistas 67. minutil Vladislav Ogorodnik.

Levadia U21 meeskond kaotas punkte kodus Pärnu Jalgpalliklubi vastu. PJK haaras 34. minutil Oliver Vaabeli tabamusest juhtohjad, Nikita Dronov viigistas avapoolaja teisel üleminutil, aga lõppsõna jäi siiski külalistele, kelle võiduvärava lõi 76. minutil Silard Simanis.

Maardu edu Tallinna Kalevi ees on endiselt üks punkt, kuid ülejäänud meeskonnad jäävad juba kaugemale: kolmandal kohal asuv Paide U21 kaotab omakorda Kalevile üheksa ja Levadia U21 tosina punktiga. Nõmme United jääb Levadia duubelmeeskonnast maha ühe punktiga.