VAATA JÄRELE: Kalev läks klubi ajaloo esimest euromängu juhtima, aga sai lõpuks napi kaotuse (4)

Eelmisel hooajal Premium liigas kolmanda koha saanud ja esmakordselt eurosarja jõudnud Tallinna Kalev kaotas Konverentsiliiga esimese eelringi avamängu kodusel Kadrioru staadionil armeenlaste Urartule 1:2. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Kalev asus mängu juba 11. minutil 1:0 juhtima, kui Vadim Mihhailovi tsenderdas vasakult äärelt karistuslöögist palli värava ette, kus kapten Tristan Toomas Teeväli lõi selle väravasse. Eduseis püsis umbes veerand tundi, kui Urartu suure surve realiseeris Edgar Movsesjan, kes lõi 28. minutil 1:1. Teisel poolajal lisas Movsesjan veel ühe värava ja vormistas seisuks 1:2.

Kordusmäng toimub 18. juulil Jerevanis. Selle paari võitja kohtub järgmises ringis Tšehhi klubi Ostrava Banikuga, kelle ridadesse kuulus eelmise kümnendi keskel Kalevi spordidirektor Joel Lindpere.

Eurosarjas osalevatest Eesti klubidest räägiti "Pikk ette (ja ise järele)" 276. saates: